Promocje

13 x 30 zł płać i zarabiaj z Kontem Godnym Polecenia

Do zdobycia do 390 zł w promocji Płać i zarabiaj z Kontem Godnym Polecenia
BZWBK 13 x 30 złW najnowszej promocji Banku Zachodniego WBK możesz zdobyć 10 za wykonanie co najmniej 3 transakcji kartą, 20 zł za co najmniej 6 transakcji kartą albo 30 zł za co najmniej 9 transakcji kartą. I tak przez kolejnych 13 miesięcy. Łącznie możesz więc zgarnąć nawet 390 zł, przy czym każda wykonana transakcja, o której mowa powyżej, musi być na kwotę co najmniej 20 zł.

Zobacz szczegółowe warunki promocji i zdecyduj, czy warto z niej skorzystać.


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

 

To już kolejna oferta BZWBK. W ramach ostatniej można zarabiać na wypłacaniu środków z bankomatu, przypominamy też o 200 za przejazd iTaxi.

A żeby nie było zbyt nudno i tylko o promocjach bankowych, zachęcam do odwiedzenia zestawienie najlepszych lokat bankowych, gdzie, a jakże mogłoby być inaczej, znajdziesz również kilka ciekawych lokat BZWBK oraz do poradnika kredytowego (na wakacje).

Wracając jednak do ostatniej promocji, to jeśli udało Ci się z niej skorzystać, to zapewne wiesz, że po wypełnieniu formularza rejestracyjnego ukazał się komunikat o treści zachęcającej do założenia konta w banku.

 

 

Zasady uczestnictwa w promocji płać i zarabiaj z Kontem Godnym Polecenia

 • promocja trwa od 01 lipca 2016 do 31 sierpnia 2017 (13 miesięcy)
 • do promocji możesz przystąpić do 31 lipca 2016

i najważniejsze:

 • uczestnikiem promocji może być pełnoletnia osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, która w ciągu ostatnich 180 dni przed momentem przystąpienia do Promocji nie posiadała konta osobistego prowadzonego w złotych. Warunkiem jest też prawidłowe wypełnienie wniosku na stronie www.bzwbk.pl/zyskajwiecej.

Dodatkowo musisz łącznie spełnić warunki:

 • w okresie przystąpienia do promocji złóż kompletny i prawidłowy wniosek o pakiet konta dostępny wyłącznie na stronie www.bzwbk.pl/bankomat oraz zawrzyj z bankiem umowę o pakiet konta za pośrednictwem kuriera lub przelewem weryfikacyjnym z innego banku,
 • nie możesz złożyć sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych,
 • musisz też wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną,
 • oraz podać numer telefonu komórkowego do kontaktu

 

 

Zarabiaj z Kontem Godnym Polecenia – 10, 20 albo nawet 30 zł zwrotu

Jeśli z sukcesem uda Ci się zawrzeć umowę, to nie pozostaje nic innego, jak zarabiać. W każdym miesiącu kalendarzowym promocji możesz zdobyć jedną z nagród:

 • Nagroda miesięczna 10 zł przyznawana za każdy miesiąc kalendarzowy w okresie od 1 lipca 2016 r. do 30 czerwca 2017 r., w którym wykonane zostały co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe w Terminalach POS o wartości minimum 20 zł każda
 • Nagroda miesięczna 20 zł przyznawana za każdy miesiąc kalendarzowy w okresie od 1 lipca 2016 r. do 30 czerwca 2017 r., w którym wykonanych zostało co najmniej 6 transakcji bezgotówkowych w Terminalach POS o wartości minimum 20 zł każda
 • Nagroda miesięczna 30 zł przyznawana za każdy miesiąc kalendarzowy w okresie od 1 lipca 2016 r. do 30 czerwca 2017 r., w którym wykonanych zostało co najmniej 9 transakcji bezgotówkowych w Terminalach POS o wartości minimum 20 zł każda

Uwaga, zgodnie z regulaminem transakcje powinny zostać rozliczone w miesiącu ich dokonania, a premia zostanie wypłacona do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

I kolejna uwaga. W ramach tej promocji zakładasz Konto Godne Polecenia z premią do 390 zł, ale niestety jest to „zwykłe” konto, czyli bez promocyjnego oprocentowania 4% do kwoty 4000 zł i z opłatą za kartę (zgodnie z TOiP).

 

Zdecyduj, czy warto skorzystać z oferty, a jeśli uważasz, że lepiej posiadać bezwarunkowo darmowy rachunek z oprocentowaniem 4% do czerwca 2017, to skorzystaj z poniższego linka:

 • załóż Konto Godne Polecenia 4%, bezwarunkowo darmowe do czerwca 2017

 

 

Transakcja POS

Jeszcze słówko wyjaśnienia związane z transakcjami. Zgodnie z regulaminem bank wymaga w ramach promocji, aby minimalna kwota transakcji wynosiła 20 zł i były to transakcje POS.

Transakcja POS, to transakcja z użyciem terminala płatniczego, czyli „tradycyjna” transakcja w sklepie czy punkcie usługowym. Transakcje internetowe lub BLIK nie wchodzą więc w zakres promocji.

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym 13 x 30 zł płać i zarabiaj z Kontem Godnym Polecenia
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

Voucher 400 zł do perfumerii Douglas od Citibank

 

Lokata standardowa Toyota Bank

 

Getin Bank eLokata na nowe środki

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*