Promocje

150 zł Na dzień dobry od BZWBK

150 zł za konto osobiste i kartę kredytową w promocji 150 zł Na Dzień dobry od BZWBK
150 zł na dzień dobry od BZWBKW najnowszej promocji 150 zł Na Dzień dobry możesz zgarnąć taką właśnie premię. Wszystko co musisz zrobić to otworzyć jedno z kont: Konto Godne Polecenia, Konto 1|2|3, Konto<20, Konto Aktywni 50+ lub Konto VIP, a do konta dołączyć dowolną kartę kredytową.

W niedawno opisywanej promocji można otrzymać 13 x 30 zł za otwarcie Konta Godnego Polecenia. Czy opisywana oferta okaże się lepsza?

 

 

Ostatnimi czasy Citibank i BZWBK wymieniają się promocjami, Citibank czy BZWBK, BZWBK czy Citibank – który bank dzisiaj? Wypadło na BZWBK, choć dzień jeszcze się nie skończył :) – zobacz warunki oferty.

 

150 zł Na Dzień dobry – kto może skorzystać z oferty

Zgodnie z regulaminem oferty w promocji mogą wziąć udział osoby, które:

  • w Okresie przystąpienia do Promocji […] złożą wniosek o otwarcie Konta osobistego a następnie zawrą umowę z bankiem o zamawiane produkty,
  • w ciągu 12 miesięcy poprzedzających zawarcie Umowy o Konto osobiste nie posiadali żadnego Konta osobistego w PLN (dot. Posiadaczy i Współposiadaczy)
  • w ciągu 6 miesięcy poprzedzających pozytywną decyzję o wydaniu Karty kredytowej nie dokonali zamknięcia dowolnej poprzedniej Karty kredytowej.

 

Kluczowe dla Ciebie mogą być dwa ostatnie warunki, bo domniemamy, że ze złożeniem wniosku nie powinno być problemów. Sam wniosek możesz złożyć w dniach od 1 lipca do 31 października 2016.

Składając wniosek pamiętaj też że:

  • Z Promocji wyłączeni są Uczestnicy, którzy na moment wypłaty nagrody mają złożony sprzeciw wobec przetwarzania danych w celach marketingowych w Banku.
  • Promocja nie może być łączona z innymi ofertami promocyjnymi i premiowymi, które dotyczą Kont osobistych i Kart kredytowych (wyjątek stanowią promocje dot. punktów powitalnych na kartach kredytowych World MasterCard).

Jak więc widzisz niestety nie możesz połączyć promocji na przykład z ofertą Konto Godne Polecenia

 

 

150 zł Na Dzień dobry

Nagrodą w Promocji jest nagroda pieniężna w wysokości 150 PLN. W okresie trwania promocji możesz otrzymać maksymalnie 1 nagrodą o łącznej wartości 150 PLN. Aby ją otrzymać, zgodnie z regulaminem musisz spełnić warunki:

  • w miesiącu zawarcia Umowy o Konto osobiste lub w kolejnym miesiącu kalendarzowym, następującym po miesiącu zawarcia Umowy o Konto osobiste, w dowolnym oddziale Banku lub Placówce Partnerskiej BZWBK lub telefonicznie za pośrednictwem Infolinii lub za pośrednictwem usług elektronicznych BZWBK24 Internet, złożą wniosek o Kartę kredytową i otrzymają pozytywną decyzję kredytową oraz zawrą z Bankiem Umowę o Kartę kredytową (z Promocji wyłączona jest: Karta kredytowa MasterCard Payback),
  • w miesiącu wydania karty i w 3 kolejnych miesiącach kalendarzowych następujących po miesiącu podjęcia pozytywnej decyzji o wydaniu Karty kredytowej, dokonają łącznie minimum 5 transakcji bezgotówkowych główną Kartą kredytową

Wypłata nagrody nastąpi w 4-tym miesiącu kalendarzowym licząc od miesiąca następującego po miesiącu podjęcia pozytywnej decyzji o wydaniu Kart kredytowej. Nagroda zostanie przekazana na rachunek Konta osobistego otwartego w tej promocji. Do wypłaty premii nie możesz więc zamknąć rachunku.

I uwaga, z promocji wyłączeni są uczestnicy, którzy na moment wypłaty nagrody mają złożony sprzeciw wobec przetwarzania danych w celach marketingowych w banku.


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

 

Koszty promocji

Konto Godne Polecenia jest darmowe, o ile nie zamówisz karty debetowej – nie musisz tego robić. Jeśli zdecydujesz, że chcesz posiadać kartę debetową, to opłata za taką kartę wynosi 7 zł i niestety nie można jej uniknąć.

Karta kredytowa w pierwszym roku jest bezpłatna, o ile wykonasz 5 transakcji rozliczonych w ciągu pierwszych 3 miesięcy od wydania karty. Przypominamy, że jest to równocześnie jeden z warunków promocji 150 zł Na Dzień dobry – więc pierwszy rok masz z głowy i nie będzie Cię to nic kosztować, o ile wiesz jak działa karta kredytowa oraz jak bezpiecznie używać karty kredytowej.

A w kolejnych latach, karta pozostanie darmowa, jeżeli wykonasz miesięcznie minimum 5 transakcji (bez względu na ich kwotę), w przeciwnym wypadku 6 zł. Oczywiście również nic nie stoi na przeszkodzie, żeby po wypłacie nagrody kartę zamknąć – decyzja należy do Ciebie.

 

 

Porównanie z ofertą 4% na Koncie Godnym Polecenia

Przypominam, że ciągle możesz wziąć udział w promocji 4% na Koncie Godnym Polecenia do 24 000 zł, w ramach której w sprzyjających okolicznościach możesz ulokować nawet 24 000 zł na 4%. W mniej sprzyjających ulokujesz 12 000 zł na 4% (powyżej link do artykułu, w którym sprawdzisz szczegóły oferty).

  • otwórz Konto Godne Polecenia 4% i ulokuj nawet 12 000 zł na 4%

Jeśli w tej właśnie promocji ulokujesz na 3 kontach 4% nawet 12 000 zł przez niespełna rok (przez tyle mniej więcej trwa promocja BZWBK), to zgarniesz około 400 zł brutto (około 330 zł bez podatku). Oczywiście kwotę należy pomnożyć dwukrotnie (800 zł brutto i 660 bez podatku), jeżeli skorzystasz z dwóch promocji 4% na Koncie Godnym Polecenia, albo podzielić – jeśli ulokujesz mniej.

Warunek: aby skorzystać z oferty 4% musisz mieć wolną gotówkę, którą możesz zamrozić na dłuższy czas, tak aby otrzymać wyliczone powyżej odsetki. Dodatkowo „ekstra” dostajesz bezwarunkowo darmowe konto z bezwarunkowo darmową kartą debetową – a wszystko jeszcze przez co najmniej rok, tj. to do czerwca 2017.

W opisywanej tu promocji otrzymasz 150 zł na dzień dobry po spełnieniu niezbyt wygórowanych wymagań. Nie musisz posiadać gotówki oraz zamrażać tych środków na niespełna rok, choć w porównaniu do promocji 4% na Koncie Godnym Polecenia zarobisz mniej.

Przeliczając na pieniądze, które możesz uzyskać, oferta 4% na Koncie Godnym Polecenia wygląda na bardziej korzystną, choć ostateczną decyzję musisz podjąć samodzielnie.

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym 150 zł Na dzień dobry od BZWBK
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

Getin Bank eLokata na nowe środki

 

Citibank Smartfon LG K4 Dual SIM i karta kredytowa

 

Voucher 400 zł do perfumerii Douglas od Citibank

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*