Lokaty

2,75% Lokata BEZKONKURENCYJNA w Idea Bank

Idea Bank 2,75% na lokacie BEZKONKURENCYJNEJ
LOKATA BEZKONKURENCYJNA

Lokata BEZKONKURENCYJNA z bardzo dobrym oprocentowaniem 2,75% to najnowsza oferta Idea Bank. 

W promocji nie ma też ograniczeń na liczbę zakładanych depozytów i obowiązuje do odwołania, jednak nie krócej niż do 27 sierpnia 2016.

Najnowsza oferta Idea Bank – Lokata BEZKONKURENCYJNA 2,75% jest niewątpliwie jedną z lepszych ofert na rynku. Dodatkowo nie ma żadnych haczyków, choćby nie musisz zakładać konta, czy korzystać z innych produktów bankowych i  przeznaczona jest zarówno dla nowych, jak i dla obecnych klientów.

Zobacz jak skorzystać z oferty i jak zarobić jeszcze więcej.

 

Lokata BEZKONKURENCYJNA – szczegóły oferty

  • oprocentowanie 2,75% w skali rocznej
  • lokatę założysz już od kwoty 500 zł
  • maksymalna kwota lokaty to 1 000 000 zł
  • nie ma limitu na liczbę wniosków, ale uwaga, skrócono okres ważności wniosku
  • dodatkowe inf. w regulaminie

Idea Bank Lokata HAPPY, lokata bez konta

Lokata BEZKONKURENCYJNA – krótszy czas ważności wniosku

Uwaga, skrócony został okres ważności wniosku. W przypadku wcześniej oferowanych lokat wynosił 5 dni, dla lokaty BEZKONKURENCYJNEJ – 2 dni. Czy to stała zmiana, czy tylko dla tego produktu – czas pokaże.

Jeśli masz konto w Idea Bank, to wniosek możesz złożyć nawet dzisiaj i dziś też uruchomić lokatę. Jeżeli jednak nie posiadasz rachunku w tym banku, to aby więc skorzystać z oferty i jednocześnie aby Twój wniosek nie stracił ważności, najlepiej wniosek złożyć dopiero jutro, a lokatę opłacić w poniedziałek.

 

 

A jeśli nie masz konta w Idea Bank

A jeśli nie masz rachunku w Idea Bank, to rozważ poniższą ofertę dla nowych klientów. W ten sposób zarobisz jeszcze więcej.

Wystarczy, że kwotę do 100 tys. zł ulokujesz na lokacie HAPPY PLUS 3%, a dopiero nadwyżkę na lokacie BEZKONKURENCYJNEJ 2,75%, poniżej link do wniosku.

 

Idea Bank Lokata HAPPY, lokata bez konta

 

Uwaga: jeśli chcesz skorzystać z oferty i założyć lokatę HAPPY PLUS 3% to:

  • jako pierwszy musisz złożyć wniosek o lokatę HAPPY PLUS
  • a wniosek o lokatę BEZKONKURENCYJNĄ złożysz już po uzyskaniu dostępu internetowego, który otrzymasz po złożeniu wniosku o Lokatę HAPPY PLUS

 

Oprocentowanie lokat, gdzie znajdziesz też opisywaną lokatę BEZKONKURENCYJNĄ oraz jeśli chcesz na bieżąco otrzymywać informacje z serwisu to zapisz się do naszego newslettera – znajdziesz go poniżej oraz w sekcji komentarzy.


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*