Promocje

Na dobry początek 2,8% na koncie oszczędnościowym w Getin Bank

2,8% do 100 tys. zł Na dobry początek na koncie oszczędnościowym w Getin Bank
2,8% na koncie w Getin BankJeżeli jesteś nowym klientem Getin Bank, to otwierając konto oszczędnościowe wraz z kontem osobistym zgarniesz 2,8% do 100 tys. zł.

Jeśli jesteś nowym klientem Getin Bank i chcesz otworzyć tylko konto oszczędnościowe, to w tej opcji otrzymasz nieco mniej bo 2,5%, aczkolwiek jest to również bardzo dobra oferta.

W obydwu przypadkach w ramach promocji Na dobry początek dostajesz bezpłatne konto oszczędnościowe, dostęp do konta przez internet oraz przez aplikację mobilną oraz możliwość dwóch bezpłatnych wypłat w miesiącu z konta oszczędnościowego, a dla pierwszej opcji dodatkowo otrzymujesz również bezpłatne konto osobiste.

Zobacz co zrobić i czy warto skorzystać z promocji.


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

 

 

Oferta dla nowych klientów Getin Bank

Zgodnie z regulaminem promocji nowy klient to:

Nowy Klient – osoba fizyczna, która ukończyła 18 rok życia, posiada pełną zdolność do czynności prawnych i jednocześnie w okresie od 01.09.2014 r. do dnia poprzedzającego dzień Okresu przystąpienia do Oferty nie posiadała produktu bankowego w Banku

Czyli jeśli przed wrześniem 2014 nie byłeś/-aś posiadaczem rachunku w Getin Bank, to możesz skorzystać z promocji Getin Bank i ulokować do 100 tys. zł korzystając z bardzo dobrego oprocentowania.

 

 

„Na dobry początek” – dwa warianty oferty

W ramach oferty Na dobry początek możesz ulokować do 100 tys. zł w jednym z wariantów:

Decyzję, którą opcję wybrać pozostawiamy oczywiście Tobie, poniżej przedstawiamy obydwie opcje.

 

 

 

Getin Bank 2,8% dla nowych Klientów otwierających konto oszczędnościowe oraz konto osobiste2,8% na koncie oszczędnościowym dla nowych klientów otwierających konto oszczędnościowe oraz konto osobiste

 • do promocyjnej oferty możesz przystąpić w okresie od 06.08.2016 r. do 31.10.2016 r.
 • okres promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym w ramach niniejszej oferty, który trwa 122 dni kalendarzowe, liczone od dnia podpisania umowy o konto oszczędnościowe, a w przypadku zawierania umowy na odległość od dnia aktywacji konta oszczędnościowego.
 • promocyjne oprocentowanie naliczane jest do kwoty 100 000 PLN.

Zgodnie z regulaminem

Oferta przeznaczona jest dla Nowych Klientów, którzy w Okresie przystąpienia do Oferty podpiszą umowę o: Bankowość Elektroniczną, Konto Oszczędnościowe wraz z ustawionym wyciągiem elektronicznym w Bankowości Internetowej i jednocześnie wyrażą Zgody marketingowe.

oraz

Warunkiem otrzymania oprocentowania […] jest dodatkowo podpisanie w Okresie przystąpienia do Oferty umowy Konta Osobistego i posiadanie nieprzerwanie w Okresie trwania Oferty Konta Osobistego wraz z Kontem Oszczędnościowym. W przypadku, gdy Konto Osobiste zostało otwarte po zawarciu umowy o Konto Oszczędnościowe, oprocentowanie Konta Oszczędnościowego zostanie podwyższone do stawki wskazanej […] piątego dnia roboczego po otwarciu Konta Osobistego.

 

W wariancie tym otrzymujesz:

 • bezpłatne konto oszczędnościowe
 • bezpłatne konto osobiste
 • dostęp do obydwu kont przez internet i aplikację mobilną
 • dwie bezpłatne wypłaty lub przelewy miesięcznie
 • natychmiastowe przelewy pomiędzy kontem oszczędnościowym i osobistym
 • otwórz konto oszczędnościowe z kontem osobistym – na otwartej stronie wybierz wariant oferty Na dobry początek 2,8%

 

 

 

Getin Bank 2,5% dla nowych klientów otwierających tylko konto oszczędnościowe2,5% na koncie oszczędnościowym dla nowych klientów otwierających tylko konto oszczędnościowe

 • do promocyjnej oferty możesz przystąpić w okresie od 06.08.2016 r. do 31.10.2016 r.
 • okres promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym w ramach niniejszej oferty, który trwa 122 dni kalendarzowe, liczone od dnia podpisania umowy o konto oszczędnościowe, a w przypadku zawierania umowy na odległość od dnia aktywacji konta oszczędnościowego
 • promocyjne oprocentowanie naliczane jest do kwoty 100 000 PLN.

Zgodnie z regulaminem

Oferta przeznaczona jest dla Nowych Klientów, którzy w Okresie przystąpienia do Oferty podpiszą umowę o: Bankowość Elektroniczną, Konto Oszczędnościowe wraz z ustawionym wyciągiem elektronicznym w Bankowości Internetowej i jednocześnie wyrażą Zgody marketingowe.

 

W wariancie tym otrzymujesz:

 • bezpłatne konto oszczędnościowe
 • dostęp do konta przez internet i aplikację mobilną
 • dwie bezpłatne wypłaty lub przelewy miesięcznie
 • otwórz konto oszczędnościowe – na otwartej stronie wybierz wariant oferty Na dobry początek 2,5%

 

 

Na dobry początek – koszty promocji

Zarówno konto oszczędnościowe jak i konto osobiste otwierane są i bezwarunkowo prowadzone bez żadnych opłat. Oczywiście po zakończeniu promocji konto można zamknąć bez żadnych konsekwencji.

Uwaga: aby skorzystać z promocji nie musisz posiadać karty debetowej. Jeśli jednak się na nią zdecydujesz, to karta do konta osobistego może kosztować Cię 6,90 zł miesięcznie, przy czym opłaty tej możesz uniknąć, jeżeli wykonasz transakcje bezgotówkowe w danym miesiącu na kwotę minimum 300 zł. Transakcje muszą być wykonane i zaksięgowane w danym okresie rozliczeniowym.

Dla osób poniżej 28 roku życia karta debetowa jest bezwarunkowo bezpłatna.

 

 

Na dobry początek – podsumowanie

Jeśli jesteś nowym klientem Getin Bank, to oferta warta jest rozważenia i może być ciekawą alternatywą dla konta oszczędnościowego 2,5% w BGŻOptimalokaty bezkarnej w BGŻOptima czy choćby Banku Millennium i lokaty Rozszerzonej Rzeczywistości.

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym Na dobry początek 2,8% na koncie oszczędnościowym w Getin Bank
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

Idea Bank Lokata HAPPY PRO

 

Idea Bank lokata NA NOWE ŚRODKI

 

Lokata dla nowych klientów

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*  

5 komentarze

 1. sabb pisze:

  Główny wałek tej promocji polega na tym, że promocyjne 4 miesiące liczone są od momentu założenia konta, a nie od momentu otrzymania danych do logowania. Mi konto zakładano aż 10 dni i dane do logowania otrzymałem dopiero po kilku monitach telefonicznych więc działa tu zwykłe przeciąganie klienta w czasie. Niby 10 dni to niewiele ale gdybym siedział cicho danych pewnie nie otrzymałbym jeszcze dłużej, a czas promocyjnych 2,5-2,8% leci.

  • xyz pisze:

   Podpisywałeś umowę za pośrednictwem kuriera czy w oddziale? Bo przecież okres promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym w ramach niniejszej oferty, który trwa 122 dni kalendarzowe, liczone od dnia podpisania umowy o konto oszczędnościowe, a w przypadku zawierania umowy na odległość od dnia aktywacji konta oszczędnościowego.

 2. mik3 pisze:

  Mi się udało wyhaczyć kilka „na nowe środki” też na 2,8% i nie trzeba było zakładać konta. Niby konto jest darmowe, ale trzeba potem zamykać, dodatkowy kłopot i trzeba o tym pamiętać.

 3. darek pisze:

  Czy po otwarciu konta osobistego i oszczędnościowego można je po zakończeniu promocji, czyli po tych 122 dniach, potem zamknąć przez internet czy trzeba się udawać do oddziału Getin?