20 zł od BZWBK za transakcję MasterPass

20 zł MasterPass i BZWBKKorzystając z wirtualnego portfela MasterPass, który umożliwia bezpieczne zapisanie i przechowywanie danych kart płatniczych Banku Zachodniego WBK do realizacji płatności w Internecie, możesz zdobyć 20 zł wydając jedynie 30.

Wystarczy, że wykonasz jednorazową rejestrację i dodanie przynajmniej jednej karty do cyfrowego portfela – oczywiście musi to być karta BZWBK, przy czym nie ma znaczenia, czy posiadasz kartę MasterCard czy też VISA, nie jest również ważne, czy jest to karta debetowa czy też kredytowa.

Dzięki tak zdefiniowanej karcie zapłacisz za zakupy w sklepach internetowych, które akceptują płatności MasterPass, a przy płatności 30 zł i więcej, 20 zł wróci do Twojego portfela.


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

 

Wydaj 30 zł MasterPass i odbierz 20

Zgodnie z regulaminem promocji 20 zł nagrody za płatności z Cyfrowym portfelem BZ WBK MasterPass:

  • promocja trwa od 15 września do 30 października 2016
  • w okresie obowiązywania promocji wydaj min. 30 zł używając portfela MasterPass => karty możesz użyć choćby do zakupów w euro.com.pl lub oleole.pl
  • karty nie możesz usunąć z portfela do 15 listopada 2016
  • jeżeli będziesz jedną z 2500 grona osób, które wykonają powyższą operację najszybciej, to bank do 15 grudnia 2016 przekaże Ci nagrodę w wysokości 20 zł

A jeżeli chcesz skorzystać z promocji ale nie masz jeszcze konta w banku to tutaj założysz (korzystając z naszego linka wspierasz rozwój bloga, dziękujemy):

 

 

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym 20 zł od BZWBK za transakcję MasterPass
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

Idea Bank Lokata HAPPY

 

Idea Bank lokata NA NOWE ŚRODKI

 

Idea Bank Lokata HAPPY PRO

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*