Promocje

20 zł rabatu za przejazd iTaxi z Citibank

Nawet 20 zł zniżki z przejazd iTaxi z kartą Citibank
20 zł zniżki w iTaxi od CitibankPamiętacie zniżkę, w ramach której można było otrzymać 5 lub 10 zł za przejazd iTaxi? W kolejnej promocji Citibank postanowił dać swoim klientom jeszcze więcej, tym razem za przejazd iTaxi możesz otrzymać nawet 20 zł zniżki.

A wszystko co musisz zrobić, to zainstalować aplikację iTaxi i podpiąć do niej Twoją kartę Citibank, możesz również skorzystać z PayPal i korzystać ze zniżki.

Przez cały czas dostępne są również inne ciekawe promocje Citibank:

ale dlaczego nie skorzystać z kolejnej?


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

 

 

Rabat za przejazd iTaxi przy płatności kartą Citibank

Jeśli posiadasz kartę Citibank to do końca sierpnia br korzystając z iTaxi możesz otrzymać zniżkę, przy czym dostępne są dwie opcje promocji, dodatkowe inf. w regulaminie.

Aby skorzystać z promocji:

  • zainstaluj aplikację iTaxi, aplikację pobierz ze strony www.itaxi.pl/pobierz-teraz lub znajdź iTaxi w sklepie Google Play / iTunes
  • załóż konto i ustaw płatności mobilne w aplikacji, podając dane karty płatniczej (ew. konta PayPal)
  • otwórz menu > Znajdź „Kody promocyjne” > Wpisz swój kod promocyjny Citi20

Z promocji możesz skorzystać tylko raz.

 

 

Inne oferty Citibank

Na początku artykułu wspomnieliśmy o tym, że w Citibank dostępne są również inne promocje, dzięki którym możesz zgarnąć telefon albo vouchery do sklepów. Oczywiście wybór należy do Ciebie, skróty do artykułów na początku wpisu, a poniżej promocje wraz ze skróconymi warunkami każdej oferty:

  • voucher 400 zł do nexterio.pl – wystarczy 1 transakcja miesięcznie na dowolną kwotę i zalogowanie się do serwisu transakcyjnego banku
  • voucher 400 zł do morele.net – jak powyżej, wystarczy 1 transakcja miesięcznie na dowolną kwotę i zalogowanie się do serwisu transakcyjnego banku
  • smartfon LG K8 LTE o wartości 549 zł – należy się zalogować przynajmniej raz do serwisu transakcyjnego i wykonać transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 3000 zł w ciągu 3 miesięcy kalendarzowych
  • jeśli nie interesują Cię promocje, a szukasz bezwarunkowo darmowej karty, to polecamy również kartę Simplicity Citibank.

 

 

Jeśli chcesz na bieżąco otrzymywać informacje z serwisu, to zapisz się do naszego newslettera – znajdziesz go w panelu bocznym oraz w sekcji komentarzy.

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym 20 zł rabatu za przejazd iTaxi z Citibank
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

Lokata dla nowych klientów

 

Idea Bank Lokata HAPPY

 

Voucher 400 zł do perfumerii Douglas od Citibank

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*