Promocje

20 zł za 5 transakcji BLIK od BZWBK – Jesień z BLIKIEM

Jesień z BLIKIEMWykonaj minimum 5 transakcji BLIK i zgarnij 20 zł od banku BZ WBK.

O BLIK przypomnieliśmy kilka dni temu pisząc o promocji 10% zniżki w PizzaPortal i BLIKu, który wspiera stypendia a wcześniej o możliwości zdobycia 10 zł od PKO BP za 2 przelewy na telefon – obydwie oferty są ciągle aktywne.

Obecna promocja systemu płatności mobilnych BLIK jest ofertą Banku Zachodniego WBK. Wystarczy, że masz dowolne konto w tym banku, powiążesz numer telefonu z Twoim nr rachunku i już możesz skorzystać z promocji Jesień z BLIKIEM.

 

Jesień z BLIKIEM – wymagania

Promocja trwa od 14 listopada do 4 grudnia 2016. O części wymagań wspomnieliśmy już powyżej, zgodnie z regulaminem z promocji może skorzystać osoba, która:

Uczestnikiem promocji może być osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, która spełni łącznie poniższe warunki

  • posiada Konto w banku
  • wykonała rejestrację w Bazie powiązań BLIK za pomocą Usług BZWBK24 mobile lub BZWBK24 internet nie później niż do dnia zakończenia promocji.

Jeżeli nie posiadasz konta w BZWBK możesz założyć je na przykład tutaj:


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

Jeżeli masz już rachunek w Banku Zachodnim – przejdź do kolejnego punktu, w którym dowiesz się jak wykonać rejestrację w bazie powiązań BLIK.

 

Jesień z BLIKIEM – rejestracja w bazie powiązań BLIK

Aby wykonać wspomniane powiązanie:

  • zaloguj się BZWBK24: Ustawienia => Transakcje BLIK i przelewy na telefon => Zarejestruj w PSP lub (łatwiej)
  • zaloguj się do bankowości mobilnej: Ustawienia => Przelew na telefon = Rejestruj numer

Polecamy oczywiście rejestrację w aplikacji mobilnej, w której wygląda to tak, jak poniżej:

BLIK powiązanie

 

Jesień z BLIKIEM – warunki promocji

Jeżeli uda Ci się zarejestrować numer w bazie powiązań BLIK, to nie pozostaje nic innego, jak spełnić warunki promocji i zgarnąć 20 zł, czyli:

  • wykonaj 3 płatności na łączną kwotę min. 30 zł
  • wykonaj jedną wypłatę BLIK z bankomatu
  • wykonaj jeden przelew na telefon

Uwaga, warto się pospieszyć, gdyż zgodnie z regulaminem:

Nagrody – 900 nagród pieniężnych każda o wartości 20 zł. Nagrodę otrzyma pierwszych 900 uczestników Promocji, którzy spełnili jej warunki. Zostanie ona przekazana na Konto, z którego wykonano pierwszą Płatność BLIK zgodnie z zasadami niniejszego Regulaminu. Uczestnik w czasie trwania Promocji może uzyskać maksymalnie jedną nagrodę

Weryfikacja spełnienia warunków wskazanych w regulaminie nastąpi do 11 grudnia 2016 r. Nagroda zostanie przyznana i przekazana na konto do dnia 23 grudnia 2016 r.

 

Jak zapłacić BLIK? Jak wypłacić pieniądze z bankomatu z BLIK?

Jeśli nie wiesz co to jest BLIK, to odsyłamy do artykułu co to jest BLIK i czy BLIK jest bezpieczny, w którym w miarę przystępny sposób staraliśmy się opisać działanie systemu.

BLIKiem zapłacisz w dużej liczbie miejsc wyposażonych w nowsze terminale. Jeżeli przed wykonaniem płatności na ekranie terminala ujrzysz symbol BLIK, to na pewno korzysta on również z systemu płatności mobilnych. Przypominamy również o klawiszach F1 lub F4 na terminalu – jeżeli chcesz zapłacić BLIK.

A jak wypłacić pieniądze z bankomatu z użyciem BLIK? Nic prostszego: w bankomacie wybierz wypłatę BLIK, w aplikacji mobilnej wygeneruj kod BLIK, który wprowadzisz w oknie bankomatu i potwierdź wypłatę. Odsyłamy również do wspomnianego wcześniej artykułu.

Przypominamy, że nie wszyscy sprzedawcy wiedzą o istnieniu BLIK albo wiedzą, ale nie potrafią przyjąć takiej płatności – polecamy zapoznać się z powyższymi wpisami i spróbować – korzystając z BLIK promujesz polski system płatności mobilnych :)

 

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym 20 zł za 5 transakcji BLIK od BZWBK – Jesień z BLIKIEM
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

Idea Bank Lokata HAPPY

 

Citibank Smartfon LG K4 Dual SIM i karta kredytowa

 

Voucher 400 zł do perfumerii Douglas od Citibank

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*