Lokaty

2,30% Lokata NOWOROCZNA w Idea Bank

Lokata NOWOROCZNALokata NOWOROCZNA na 2,30% i okresem zapadalności 31.12.2016 to najnowszy produkt Idea Bank, lokata którą możesz uruchomić nawet 30.12.2016.

Ostatnio pisaliśmy o lokatach CZWÓRKA i CZWÓRKA PLUS, produktach o zbliżonym oprocentowaniu i podobnych parametrach, jak wspomniana lokata NOWOROCZNA. Oczywiście poza podobieństwami muszą znaleźć się też różnice – w przeciwnym wypadku byłyby to te same produktu.

Z lokaty NOWOROCZNEJ mogą skorzystać wyłącznie posiadacze Konta Indywidualnego w Idea Bank, a lokatę uruchomisz za pośrednictwem Bankowości Internetowej, Strony Internetowej oraz Bankowości Mobilnej.

 

Lokata NOWOROCZNA – parametry

  • oprocentowanie 2,30% w skali rocznej
  • minimalna kwota lokaty 500 zł
  • maksymalna kwota lokaty 1 000 000 zł
  • okres lokaty to liczba dni do 31.12.2016
  • lokata dedykowana wyłącznie dla posiadaczy konta indywidualnego w Idea Bank
  • wniosek o lokatę może zostać złożony do godziny 22:00 każdego dnia, ale nie później niż do dnia 30.12.2016 r. do godziny 22:00
  • powyższe inf. znajdziesz również w regulaminie

Oczywiście Lokatę Noworoczną znajdziesz w naszym rankingu lokat, w razie potrzeby skorzystaj z wyszukiwarki aby znaleźć produkt najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb i możliwości finansowych.

Tradycyjnie nowym klientom Idea Bank przypominamy również o możliwości skorzystania z lokat HAPPY, dzięki którym zarobisz jeszcze więcej, a wszystkim o dywersyfikacji depozytów.


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

 

Lokata HAPPY lub HAPPY PLUS dla nowych klientów

Lokata HAPPY, to produkt dedykowany tylko dla nowych klientów banku. Na lokacie HAPPY zdeponujesz nawet 10 000 zł korzystając z wysokiego oprocentowania 4,00% dla lokaty 2 miesięcznej albo 3,50% dla lokat 1 i 3 miesięcznych (oprocentowanie stałe):

 

Lokata HAPPY PLUS, to produkt dedykowany tylko dla nowych klientów banku, na której na 3 miesiące ulokujesz nawet 100 000 zł korzystając z wysokiego oprocentowania 3,00% (oprocentowanie stałe):

 

Dywersyfikacja – nie wszystkie środki w jednym banku:

Jeżeli dysponujesz większą kwotą i nie chcesz powierzać wszystkich oszczędności Idea Bank, to prezentujemy również inne oferty, dzięki którym zdywersyfikujesz swój portfel oszczędności:

  • 3,0% lokata Welcome Lion’s Bank – Lions Bank należy do grupy Getin Holding, a jego oferta jest kierowana do zamożnej grupy klientów, wspomniana lokata Welcome obowiązuje dla kwot z zakresu 350000,01 – 600000,00 zł. Lokata bez konta i innych produktów bankowych.
  • 3,0% lokata BEZKOMPROMISOWA w BGŻOptima – nieco niższe oprocentowanie niż na lokacie bezkarnej, ale maksymalna kwota depozytu to nawet 100 000 zł, oferta również na 3 miesiące i podobnie jak powyżej, jest to oferta bezkarna – czyli nie tracisz odsetek, jeżeli lokatę zerwiesz przed terminem zapadalności

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym 2,30% Lokata NOWOROCZNA w Idea Bank
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

Voucher 400 zł do perfumerii Douglas od Citibank

 

Lokata dla nowych klientów

 

Getin Bank eLokata na nowe środki

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*