Promocje

30 złotych za logowanie się do Citi Mobile

30 zł za logowanie się do aplikacji CitiMobile dla obecnych klientów
CitiMobileOstatnio pisałem o promocji Citibank, w której w zamian za wyrobienie karty kredytowej można otrzymać voucher 400 zł do wydania w morele.net, a już jest kolejna oferta, dzięki której w prosty sposób możesz zyskać 30 zł. Wszystko co musisz zrobić, to logować się do aplikacji mobilnej banku.

Jedyny haczyk w ofercie polega na tym, że musisz otrzymać od banku zaproszenie do wzięcia udziału w promocji. Gdzie je znajdziesz? Wystarczy, że zalogujesz się do bankowości internetowej Citibank, a tam nie sposób go nie zauważyć – zaproszenie widnieje w postaci banneru.

Jeśli dawno nie zaglądałeś do serwisu internetowego Citibank – zaloguj się, może tam już czeka na Ciebie 30 zł :)

 

Promocja dla „starych” klientów

Tak, tak, dobrze widzisz, jest to promocja skierowana do obecnych klientów Citibank. Tak jak już wspomniano powyżej, aby skorzystać z oferty i zgarnąć 30 zł, musisz otrzymać zaproszenie oraz:

Oferta skierowana jest do pełnoletnich posiadaczy Konta Osobistego Citibank (w rozumieniu Regulaminu Rachunków Bankowych Banku Handlowego w Warszawie S.A.) lub Karty Kredytowej Citibank (w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.), którzy w okresie 90 dni poprzedzających dzień 1 czerwca 2016 r. nie skorzystali z systemu bankowości mobilnej Citi Mobile i zostaną powiadomieni przez Bank o Ofercie bannerem w Citibank Online.

2. Posiadacz, o którym mowa w pkt. 1 powyżej, staje się uczestnikiem Oferty („Uczestnik Oferty”) w momencie kliknięcia na link – „Przystępuję do Oferty Specjalnej”, na bannerze

Jeśli więc nie korzystasz z aplikacji mobilnej Citibank (lub korzystałeś/-aś, ale nie później niż początek marca) oraz po zalogowaniu do serwisu transakcyjnego Citibank widzisz banner, to możesz skorzystać z promocji i w łatwy sposób zgarnąć 30 zł premii.


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

 

Jak skorzystać z promocji 30 złotych od Citi Mobile

Jeśli nie obejmuje Cię wykluczenie, o którym wspomniano powyżej oraz bank postanowił zaprosić Cię do udziału w promocji, to w prosty sposób możesz otrzymać 30 zł. Co dokładnie musisz zrobić:

  • zaakceptuj regulamin (checkbox na bannerze) i kliknij „Przystępuję do oferty specjalnej”
  • zaloguj się przynajmniej raz w miesiącu do Citi Mobile
    • możesz ściągnąć wersję Citi Mobile na telefon albo
    • zalogować się na stronie www.mobile.citibank.pl
  • logowanie musisz powtarzać w każdym z trzech miesięcy objętych promocją czyli w czerwcu, lipcu i sierpniu
  • oferta trwa od 1.06 do 30.08 2016, przy czym w regulaminie bank zastrzega, że może zostać zakończona wcześniej – jeśli otrzymasz propozycję i chcesz z niej skorzystać, to warto się pospieszyć.
  • przypominam też o możliwości zdobycia LG K8 LTE

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym 30 złotych za logowanie się do Citi Mobile
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

Citibank Smartfon LG K4 Dual SIM i karta kredytowa

 

Idea Bank Lokata HAPPY

 

BGŻOptima lokata BEZKARNA

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*