Promocje

4% do 24 000 zł na ROR: Konto Godne Polecenia BZWBK

4% na Koncie Godnym Polecenia w Banku Zachodnim WBK
konto godne poleceniaWróciła bardzo dobra promocja BZWBK – otwierając Konto Godne Polecenia otrzymasz bezwarunkowo 4% dla kwoty do 4000 zł i 1% powyżej tej kwoty.

Dlaczego warto zainteresować się ofertą? Jeśli są tacy, którzy jeszcze o niej nie słyszeli, to przypominamy: zwykle ROR w innych bankach, to rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy (z naciskiem na rozliczeniowy), który nie jest oprocentowany, lub którego oprocentowanie jest symboliczne, rzędu 0,1%. W przypadku ROR BZWBK jest inaczej. Nazwa oszczędnościowo-rozliczeniowy jest jak najbardziej zasadna, gdyż 4% nie znajdziesz na żadnym innym rachunku tego typu.

 

 

4% na Koncie Godnym Polecenia

 • Złóż wniosek o Konto Godne Polecenia 4%

Rzut okiem na regulamin, w którym znajdziesz:

bzwbk 4% ror

Co więcej, w regulaminie jest zapis mówiący o tym, że w trakcie promocji możesz założyć nawet 3 konta 4%:

W Okresie trwania Promocji Uczestnik może otworzyć maksymalnie trzy Konta w Promocji. Kolejne Konta nie zostaną objęte Promocją

Jak więc łatwo zauważyć, możesz ulokować nawet 12 000 zł korzystając z rewelacyjnego, jak na dzisiejsze czasy, oprocentowania 4%. To jednak nie wszystko :)


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

 

Nawet 24 000 zł na 4%

Jeżeli korzystasz z poprzedniej edycji promocji BZWBK 4% na Koncie Godnym Polecenia, to w łatwy sposób możesz podwoić kwotę, którą ulokujesz na wysokooprocentowanym ROR.

Okazuje się, że obecna promocja jest w zasadzie kopią poprzedniej, a co najważniejsze, nie ma w niej wykluczenia dla uczestników poprzedniej edycji. Możesz więc śmiało wnioskować o kolejne ROR 4% i posiadać w sumie nawet 6 rachunków 4% na których ulokujesz łącznie do 24 000 zł na 4%.

Do promocji możesz przystąpić do końca sierpnia 2016 r.

 • Złóż wniosek o Konto Godne Polecenia 4%

 

 

Podsumowanie 4% na bezwarunkowo darmowym koncie

 • promocja trwa długo i tak naprawdę nic Cię nie kosztuje, nie musisz spełniać żadnych warunków aby do końca czerwca 2017 konto mieć za darmo
 • aby korzystać z promocyjnego oprocentowania nie musisz zamawiać karty, choć możesz wnioskować o MasterCard Payback Omni, która daje Ci między innymi możliwość sprawdzenia dostępnych środków albo generowania zestawienia operacji i która jest darmowa jeżeli:
  • nie złożysz sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych
  • wyrazisz zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną
 • przypominamy, że BZWBK posiada w swojej ofercie BLIK – możesz więc wypłacić środki z bankomatu, tudzież wykonać transakcję bezgotówkową, więc karta nie będzie Ci potrzebna, choć karta i blik działają inaczej
 • możesz zyskać wysokie oprocentowanie 4%. W większości banków nawet rachunki typowo oszczędnościowe dają mniej – przypominamy, promocja dotyczy oprocentowania dla ROR, czyli rachunku bez limitu wypłat w miesiącu
 • złóż wniosek o Konto Godne Polecenia 4%

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym 4% do 24 000 zł na ROR: Konto Godne Polecenia BZWBK
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

Idea Bank Lokata HAPPY PRO

 

BGŻOptima lokata BEZKARNA

 

Getin Bank eLokata na nowe środki

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*  

5 komentarze

 1. 007 pisze:

  Na pewno można wziąć drugi raz w promo z 4%. W dokumentach papierowych mam 4%, a jeśli finalnie będzie inaczej, to będę reklamować.

 2. abc pisze:

  Też czekam na kuriera.

 3. lkj pisze:

  U mnie był dzisiaj kurier i czekam na aktywację konta. Na infolinię nie zamierzam dzwonić no chyba że z reklamacją!

 4. Julka pisze:

  popo na pewno na pewno, jeżeli coś nie jest zabronione w regulaminie to znaczy, że jest dozwolnone. A na infolinię lepiej nie dzwoń.

 5. popo pisze:

  Ale czy na pewno jak już się wzięło udział w promocji to można wziąć drugi raz? Może ktoś dzwonił na infolinię i może potwierdzić?