Promocje

4% na Koncie Godnym Polecenia dla płacących kartą Visa Sol

Konto Godne Polecenia i VISA SOLOtwórz promocyjne Konto Godne Polecenia i ciesz się podwyższonym oprocentowaniem 4% na rachunku co miesiąc aż do końca 2017 r.

Konto Godne Polecenia opisywaliśmy już nie raz na blogu, choćby w ramach wpisów promocja BZWBK z Comperia Bonus czy 4% na Koncie Godnym Polecenia do 24 000 zł. Przypominamy również o Jesieni z BLIKIEM i możliwości zdobycia 20 zł.

A do obecnej promocji możesz przystąpić do 15.12. 2016 r. pod warunkiem, że w ciągu ostatnich 12 miesięcy poprzedzających dzień otwarcia konta nie posiadałeś/-aś konta osobistego w banku prowadzonego w złotych.

Sama promocja nie odbiega znacząco od już opisywanych, choć będzie wymagała od Ciebie niewielkiego zaangażowania – musisz wykonać minimum 5 transakcji kartą wydaną do konta, aby otrzymać wspomniane 4% i aby konto było darmowe – czytaj dalej.

 

4% dla płacących VISA Sol

Zgodnie z regulaminem Bank Zachodni WBK w ramach wspomnianej promocji premiuje osoby używające karty debetowej VISA Sol podwyższając oprocentowanie na ROR do 4%:

 • podwyższenie oprocentowania na Koncie w Miesiącu Bonusowania pod warunkiem dokonania w Miesiącu Weryfikacji minimum 5 Transakcji bezgotówkowych Kartą. Transakcje muszą zostać zaksięgowane na Koncie w tym samym miesiącu kalendarzowym, w którym zostały wykonane.
 • podwyższone oprocentowanie obowiązuje do kwoty 4000 zł
 • niespełnienie warunków […] w jednym Miesiącu Weryfikacji oznacza brak podwyższonego oprocentowania w następującym po nim Miesiącu Bonusowania. Jeżeli Uczestnik spełni warunki Promocji w kolejnych Miesiącach Weryfikacji otrzyma podwyższone oprocentowanie w kolejnych Miesiącach Bonusowania.

Podwyższone oprocentowanie i warunek do 4000 zł opisuje poniższa tabela:

Konto Godne Polecenia 4%

Warunkiem uzyskania podwyższonego oprocentowania na ROR jest wykonanie minimum 5 transakcji bezgotówkowych kartą przypisaną do konta. BZ WBK określa w regulaminie tylko liczbę transakcji, nic nie mówi o ich kwocie. Wystarczy więc, że udasz się do najbliższego sklepu z kasami samoobsługowymi (np. Tesco), zakupy podzielisz na min. 5 części, za każdą płacąc w osobnej transakcji i w ciągu kilku minut masz spełniony warunek bonusowania.

Pamiętaj, że min. 5 transakcji musi być rozliczone w tym samym miesiącu, nie czekaj więc do końca miesiąca:


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

 

Odkryj możliwości karty VISA Sol

Kartą VISA SOL powiązana jest z promocyjnym rachunkiem 4%, a warunki zwalniające Cię z opłaty miesięcznej za kartę idealnie pokrywają się z warunkami umożliwiającymi skorzystanie z podwyższonego oprocentowania:

 • 0 zł opłaty za kartę, jeżeli wykonasz min. 5 transakcji bezgotówkowych (w przeciwnym wypadku 4 zł)
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów BZWBK
 • usługa chargeback czyli pomoc w odzyskaniu pieniędzy dla niezrealizowanych/nieprawidłowo zrealizowanych operacji, więcej na ten temat znajdziesz w artykule chargeback – dlaczego warto płacić kartą
 • Cash Back czyli wypłata gotówki przy okazji płatności kartą – z kartą BZWBK nie musisz szukać bankomatu, gotówkę wypłacisz w punkcie handlowo-usługowym oznaczonym logotypem Visa Cash Back lub MasterCard przy okazji wykonywania zakupów
 • otwórz Konto Godne Polecenia 4%

 

BZWBK24 Mobile i Konto Godne Polecenia

Opisując promocję BZWBK nie sposób nie wspomnieć o aplikacji mobilnej BZWBK24 i Koncie Godnym Polecenia – flagowym produkt Banku Zachodniego WBK.

Możliwości BZWBK24:

 • wypłata gotówki z bankomatu bez użycia karty – jeżeli zdarzyło Ci się zapomnieć portfela, to zapewne docenisz tę funkcjonalność :)
 • płatności zbliżeniowe z użyciem telefonu
 • BZWBK24 to również możliwość wykonywania przelewów z aplikacji mobilnej
 • z BZWBK24 doładujesz telefon, opłacisz parking czy przejazd komunikacją

Bank Zachodni WBK - Konto Godne Polecenia

 

Konto Godne Polecenia to:

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za przelewy w systemie Elixir złożone w bankowości elektronicznej BZWBK24
 • 0 zł za pierwsze 5 kodów SMS – każdy kolejny kosztuje 0,20 zł; opłaty można uniknąć w prosty sposób definiując odbiorców przelewów jako odbiorców zaufanych
 • 0 zł za polecenie zapłaty
 • 4% na rachunku do końca 2017 – promocyjne oprocentowanie po spełnieniu warunków

 

4% dla płacących VISA Sol – podsumowanie

Jeżeli potrzebujesz rachunku z niewygórowanymi warunkami zwalniającymi z opłat, to rozważ ofertę BZWBK. Przy okazji spełnienia warunku zwalniającego z opłaty za konto otrzymujesz gratis w postaci podwyższonego oprocentowania na ROR – 4% do 4000 zł do końca 2017.

A żeby tego wszystkiego było mało, BZWBK okresowo uruchamia promocje (dla swoich klientów), w ramach których w prosty sposób można zgarnąć dodatkowe środki, choćby ostatnia, o której przypominamy tj. o Jesieni z BLIKIEM i możliwości zdobycia 20 zł:

 • Bank Zachodni WBK - Konto Godne Polecenia

 

Przypominamy również o promocji Banku Millennium i Agory, w ramach które możesz zyskać nawet 600 zł premii, o najlepszych lokatach bankowych i wyszukiwarce lokat, dzięki której wyszukasz lokatę dopasowaną do Twoich potrzeb i możliwości finansowych.

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym 4% na Koncie Godnym Polecenia dla płacących kartą Visa Sol
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

Lokata dla nowych klientów

 

Idea Bank Lokata HAPPY

 

BGŻOptima lokata BEZKARNA

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*