Promocje

400 zł do Empik.com od Citibank

Voucher 400 zł do Empik.com za wyrobienie karty kredytowej Citibank
Voucher 400 zł do empik.comZamów bezwarunkowo darmową kartę kredytową Citi Simplicity, a dodatkowo odbierz voucher 400 zł do empik.com.

Citibank ostatnio nie próżnuje: voucher 400 zł do morele.netvoucher 400 zł do nexterio.pl czy też smartfon LG K8 LTE albo voucher 600 zł do NeoNet i oczywiście program poleceń 300 zł dla Ciebie i telefon LG LTE dla osoby poleconej (tylko do 23-go lipca) – to promocje z ostatnich dwóch miesięcy.

W ramach ostatniej ponownie możesz zgarnąć voucher o wartości 400 zł, który tym razem możesz wykorzystać w Empiku. I jak to już bywało z ofertami z voucherem, bardzo proste do spełnienia zasady, jedno logowanie do serwisu transakcyjnego banku i wykonanie minimum 1 operacji kartą w miesiącu.

Zapoznaj się z ofertą i zobacz czy warto z niej skorzystać, bo w zasadzie to już stało się trochę monotonne, można powiedzieć, że wciąż to samo, promocje BZWBK przeplatają się z promocjami Citibank i na odwrót :). Żeby nie wiało codziennością, albo gdy masz dosyć promocji, to zapraszamy Cię też do sekcji poradniki, gdzie znajdziesz choćby informacje o tym dlaczego czasem warto płacić kartąporadnik o kredytach gotówkowych czy choćby materiały dotyczące programu 500+ albo polskiego systemu płatności BLIK.

Oprocentowanie lokat, do którego zapraszamy i gdzie (jeśli jeszcze nie masz dosyć), znajdziesz choćby informacje o najlepszych lokatach BZWBK. Wracając jednak do ostatniej promocji Citibank.

 

 

Dla nowych klientów

Tradycyjnie i już do znudzenia, promocyjne oferty Citibank skierowane są do nowych klientów banku, którzy nie byli posiadaczami żadnej karty głównej przed 01.01.2014, a dodatkowe wymagania:

 • wiek – minimum 21 lat
 • dochód netto – minimum 1200 zł
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce
 • dla firm – min. wiek 25 lat
 • działalność gospodarcza min. 2 lata

Jeżeli nie obejmują Cię powyższe wykluczenia, to już prawie masz voucher. Oczywiście musisz mieć świadomość, że bank może odmówić Ci przyznania karty, może też tego nie uzasadniać. Aczkolwiek warunki wejścia nie są zbyt wygórowane, może poza datą graniczną.

 

 

Wniosek o kartę Citibank

 • nie później niż do 30.09.2016 i poprzez dedykowaną stronę promocji złóż wniosek o kartę kredytową Citibank z voucherem 400 zł do Empik
 • przypominamy, że przez cały czas dostępne są również inne promocje Citibank, w ramach których za wyrobienie karty kredytowej możesz otrzymać (poniżej przekierowanie do ofert):
  • voucher 200 zł do iTaxi,
  • voucher 400 zł do nexterio.pl,
  • voucher 400 zł do morele.net oraz
  • telefon LG K8 LTE
 • wnioskując o kartę możesz wybrać oczywiście dowolną z listy dostępnych – sugerujemy kartę Simplicity, która jest bezwarunkowo darmowa
 • w ciągu kilku dni od złożenia wniosku skontaktuje się z Tobą konsultant Citibank, podczas której wstępnie oceniona zostanie Twoja zdolność kredytowa – pamiętaj, bank może, ale nie musi przyznać Ci karty
 • w przypadku wątpliwości bank może poprosić Cię o PIT za ubiegły rok albo wyciągi z rachunku bankowego
 • jeśli otrzymasz pozytywną decyzję kredytową, to umowa zostanie Ci dostarczona za pośrednictwem kuriera

 

 

Co musisz zrobić aby otrzymać voucher 400 zł do Empik

Zgodnie z regulaminem promocji:

Voucher do sklepu internetowego empik.com o wartości 400 pln otrzymają Uczestnicy, którzy w ciągu miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę (data zawarcia umowy będzie widoczna na umowie) zalogują się co najmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online pod adresem https://www.citibankonline.pl lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile.

Dodatkowo klient zobowiązany jest do dokonywania przez okres 12 miesięcy od daty podpisania umowy o Kartę minimum jednej transakcji miesięcznie przy użyciu Karty. Od spełnienia tego warunku nie zależy otrzymanie vouchera do sklepu empik.com W przypadku niedokonania tych transakcji nagrodzony Uczestnik zapłaci Bankowi karę umowną w wysokości 200 zł (dwieście złotych). Wierzytelność Banku jest wymagalna począwszy od pierwszego dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym Uczestnik zostanie poinformowany przez Bank, że nie wykonał zobowiązania opisanego w niniejszym regulaminie. Klient zostanie poinformowany o niespełnieniu warunków i naliczeniu kary umownej poprzez wiadomość w serwisie internetowym Citibank Online, poprzez wiadomość e mail lub przez doradcę serwisu bankowości telefonicznej CitiPhone.

Jak widzisz warunki są łatwe do spełnienia, wystarczy wizyta w jakimkolwiek hipermarkecie, zakup butelki mleka, za które zapłacisz oczywiście nową kartą kredytową Citibank. Bank wymaga minimum jednej transakcji kartą w miesiącu, ale, co jest dobre dla nas, nie określa minimalnej kwoty tej operacji.

Ważna uwaga, gapiostwo może Cię słono kosztować, bo aż 200 zł.

 

 

Kiedy voucher 400 zł do empik.com

Voucher otrzymasz w drugim tygodniu miesiąca, następującym po miesiącu, w którym spełnisz warunki oferty, np.:

 • umowę podpisujesz w lipcu
 • w sierpniu musisz zalogować się przynajmniej raz do bankowości elektronicznej banku
 • we wrześniu (miesiąc po spełnieniu warunków) otrzymujesz voucher, który będzie ważny do  30.06.2017.

Sam voucher zostanie Ci przesłany poprzez wiadomość w serwisie bankowości internetowej i może być wykorzystywany wielokrotnie aż do łącznej i maksymalnej kwoty 400 zł:

 • tutaj złożysz wniosek o kartę kredytową Citibank z voucherem 400 zł do empik.com

Przypominam, że bliźniaczo podobne warunki są też w przypadku ofert voucher 400 zł do morele.net i voucher 400 zł do nexterio.pl

 

 

Podsumowanie oferty Voucher 400 zł do empik.com od Citibank

 • niezwykle łatwe do spełnienia warunki promocji – łatwe 400 zł (voucher)
 • koniecznie musisz pamiętać o wykonaniu przynajmniej jednej transakcji miesięcznie przez 12 miesięcy, choć łączna kwota transakcji nie została narzucona – gapiostwo, to 200 zł „kary”
 • pamiętaj też aby spłacić wymagane zadłużenie w terminie – tylko wtedy karta jest darmowa, zobacz też jak działa karta kredytowa oraz jak bezpiecznie używać karty kredytowej
 • sama karta Simplicity jest bezwarunkowo darmowa, 0 zł opłaty rocznej za kartę, 0 zł opłaty za przypomnienia o spłacie karty, 0 zł za powiadomienia SMS,
 • dostajesz voucher 400 zł, za który możesz kupić dowolny przedmiot (głównie książki) z empik.com, a nie coś z góry narzuconego przez bank
 • zobacz też dlaczego czasem warto płacić kartą (szczególnie za wakacje)

 

 

Przypominamy też o promocjach w ramach których:


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*