Promocje

50 zł od PKO BP za wyrobienie karty kredytowej

KARTA DLA AKTYWNYCH PKOBPVoucher 50 zł do sklepu internetowego Intersport, to nagroda za wyrobienie karty kredytowej PKO BP  MasterCard.

Choć opisywaliśmy już na blogu bardziej „hojne” oferty kart kredytowych, choćby promocje Citibank, Banku Millennium, czy Raiffeisen, to jeśli już jesteś klientem banku albo po prostu chcesz posiadać kartę kredytową z logo PKO Banku Polskiego, to poza kartą, w łatwy sposób możesz również zdobyć Voucher.

A sama promocja dedykowana jest zarówno do nowych, jak i obecnych klientów banku, możesz z niej skorzystać do 31.12.2016.

 

 

PROMOCJA DLA AKTYWNYCH – dla kogo oferta

Jak już wspomnieliśmy powyżej, z promocji mogą skorzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci PKO BP, co więcej, nawet jeśli jesteś już klientem PKO BP i posiadasz już kartę kredytową, to również możesz skorzystać z oferty banku. Zgodnie z regulaminem uczestnikiem oferty może być osoba, która spełni łącznie następujące warunki:

 • posiada pełną zdolność do czynności prawnych
 • ma miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej
 • zawarła umowę o Kartę w oddziale lub Agencji Banku lub złożyła wniosek o wydanie Karty kolejnej w oddziale Banku w okresie od 4 października 2016 r. do 31 grudnia 2016 r.
 • wyraziła zgodę na otrzymywanie od PKO Banku Polskiego SA materiałów marketingowych i promocyjnych za pomocą środków komunikacji elektronicznej.


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

Oczywiście musisz mieć świadomość, że bank zbada Twoją zdolność kredytową i może odmówić Ci przyznania karty, a o ofertę możesz wnioskować na stronie promocji.

 

PROMOCJA DLA AKTYWNYCH – karty

Promocja dotyczy kart:

 • Przejrzysta karta kredytowa PKO MasterCard – karta nie jest jeszcze dostępna
 • PKO MasterCard Standard (srebrna)
 • PKO MasterCard Gold (złota)
 • PKO MasterCard Platinum

Posiadanie każdej z kart wiąże się niestety z opłatami, których można uniknąć wykazując się odpowiednią aktywnością – stąd nazwa promocji, zainteresowanych odsyłamy do TOiP.

 

PROMOCJA DLA AKTYWNYCH – nagrody

Aby otrzymać nagrodę należy dokonać co najmniej 1 operacji bezgotówkowej o wartości nie niższej niż 50 PLN, wydaną kartą w następujących okresach:

 • dla kart z datą wydania od 4 do 31 października 2016 r., termin na dokonanie operacji bezgotówkowej- do 30 listopada 2016 r.
 • dla kart z datą wydania od 1 do 30 listopada 2016 r., termin na dokonanie operacji bezgotówkowej – do 31 grudnia 2016 r.
 • dla kart z datą wydania od 1 do 31 grudnia 2016 r., termin na dokonanie operacji bezgotówkowej – do 31 stycznia 2017 r.

Oczywiście na dzień wypłaty nagrody karta musi być aktywna. Nagrodą w promocji jest Voucher 50 zł do sklepu internetowego Intersport, którą otrzymasz w formie wiadomości SMS w terminach:

 • dla kart z datą wydania od 4 do 31 października 2016 r. – do 31 grudnia 2016 r.
 • dla kart z datą wydania od 1 do 30 listopada 2016 r. – do 31stycznia 2017 r.
 • dla kart z datą wydania od 1 do 31 grudnia 2016 r. – do 28 lutego 2017 r

Zobacz też: Konto Pierwsze i bilety do kina od PKO BP

 

Podsumowanie i alternatywne oferty:

Bardzo łatwe do spełnienia warunki uprawniające do otrzymania nagrody i choć może kwota może nie powala na kolana, to jeśli jesteś już klientem banku może warto się nią zainteresować i w prosty sposób możesz zgarnąć 50 zł.

Jak już wspomnieliśmy powyżej, na blogu opisywaliśmy już promocje, znajdziesz je np. w spisie artykułów, w ramach których za wyrobienie karty kredytowej możesz otrzymać:

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym 50 zł od PKO BP za wyrobienie karty kredytowej
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

BGŻOptima lokata BEZKARNA

 

Lokata dla nowych klientów

 

Getin Bank eLokata na nowe środki

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*