Promocje

50 zł od T-Mobile Usługi Bankowe dla obecnych klientów banku

Bonus 50 zł dla obecnych klientów T-Mobile Usługi Bankowe

t-mobile-uslugi-bankowe-konto-freemium-sqJeżeli posiadasz konto w tym banku, które zostało przez Ciebie trochę „zapomniane”, to w całkiem prosty sposób możesz zyskać nawet 50 zł premii. Przypominamy też o aktywnej promocji 5% zwrotu za płatności kartą, którą możesz połączyć z ofertą bonusową banku.

Wracając do premii, wystarczy, że na Twoje konto będzie wpływać wynagrodzenie lub zapewnisz wpływ z innego źródła, wykażesz się aktywność kartą debetową (3 transakcje) i wyrazisz dodatkowe zgody, o których piszemy poniżej i 50 zł premii może być Twoje.

Zobacz też jak połączyć bonus z dotychczasowym zwrotem za transakcje kartą.

„Zapomniane” konto

Jak już wspomnieliśmy powyżej, z oferty możesz skorzystać jeżeli posiadasz konto w T-Mobile Usługi Bankowe, które przyjęliśmy, że zostało przez Ciebie „zapomniane”, a dokładniej i zgodnie z regulaminem chodzi o:

Promocja jest dostępna dla Klientów T-Mobile Usługi Bankowe, którzy posiadają aktywny Rachunek na który w grudniu 2016 nie wpłynęło wynagrodzenie dokonane przez pracodawcę bądź wpływ z tytułu stypendium dokonany przez uczelnię wyższą bądź wpływ z tytułu renty lub emerytury dokonany przez ZUS lub łączna kwota wpływów w październiku, listopadzie i grudniu 2016 r. wynosiła mniej niż 500 PLN w każdym z tych miesięcy.

Dodatkowo aby skorzystać z oferty należy:

 • posiadać aktywną kartę
 • wyrazić i nie odwołać zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych
 • upoważnić bank do zasięgania informacji o Twoich zobowiązaniach (głównie BIK).

O ile zgody nie zostały wyrażone na etapie zawierania umowy ramowej, można je wyrazić w dowolnej placówce lub za pośrednictwem infolinii, do których odsyłamy. Szczegóły w regulaminie oferty.


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

 

Bonus za wynagrodzenie i transakcje kartą

Możesz otrzymać premię jeżeli w każdym miesiącu wykonasz minimum trzy transakcje kartą debetową przypisaną do konta i

na Twoje konto będzie wpływać wynagrodzenie:

w przypadku wpływu z tytułu wynagrodzenia dokonanego przez pracodawcę bądź wpływu z tytułu stypendium dokonanego przez uczelnię wyższą bądź wpływu z tytułu renty lub emerytury dokonanego przez ZUS (wpływ musi zostać zaksięgowany w okresie trwania Promocji) Premia zostanie naliczona jednorazowo na Rachunku Uczestnika w wysokości 50 zł w miesiącu następującym po wpływie i rozliczeniu trzech transakcji

albo zapewnisz wpływ w wysokości min 2000 zł:

w przypadku wpływu w wysokości 2000 PLN spoza T-Mobile Usługi Bankowe lub rachunku firmowego w T-Mobile Usługi Bankowe, nie będącego wpływem z tytuły wynagrodzenia dokonanym przez pracodawcę bądź wpływem z tytułu stypendium dokonanym przez uczelnię wyższą bądź wpływem z tytułu renty lub emerytury dokonanym przez ZUS, Premia naliczona będzie w trzech następujących po sobie transzach:

 • pierwsza transza w wysokości 25 zł zostanie naliczona w pierwszym miesiącu, w którym Uczestnik spełni warunki Promocji, tj. na rachunku odnotowano wpływ w wysokości 2000 zł oraz rozliczono trzy Transakcje (pierwszy wpływ w wysokości 2000 zł musi zostać zaksięgowany w okresie trwania Promocji),
 • druga transza w wysokości 15 zł zostanie naliczona w drugim miesiącu, w którym Uczestnik spełni warunki Promocji, tj. na rachunku odnotowano wpływ w wysokości 2000 zł oraz rozliczono trzy Transakcje,
 • trzecia transza w wysokości 10 zł zostanie naliczona w trzecim miesiącu, w którym Klient spełni warunki Promocji, tj. na rachunku odnotowano wpływ w wysokości 2000 zł oraz rozliczono trzy Transakcje

Uwaga! Jeżeli nie spełnisz warunków do wypłaty II transzy premii, tracisz również prawo do III transzy.

 

Nie wszystkie transakcje biorą udział

Wspomnieliśmy powyżej, że warunkiem koniecznym do wypłaty bonusu jest wykonanie minimum 3 transakcji bezgotówkowych kartą debetową przypisaną do konta. Do premii nie są wliczane transakcje o kodach MCC:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska);
 • 4111, określający m.in. usługi transportowe, Obowiązuje od 10 stycznia 2017 r.
 • 6012, określający instytucje finansowe;
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.
 • 4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Z promocji możesz skorzystać do 31 marca 2017.

 

Połączenie promocji

Czy promocję możesz połączyć z ofertą 5% zwrotu za płatności kartą? Wszystko wskazuje na to, że tak. Premia 50 zł może być więc dodatkiem do 5-procentowego zwrotu za płatności kartowe.

A jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w T-Mobile Usługi Bankowe, to możesz otworzyć:

 • Konto Freemium i korzystać z 5% zwrotów (do 15 z miesięcznie)
  T-Mobile Usługi Bankowe Konto Freemium

albo

 • Konto Premium i korzystać z 5% zwrotów (do 25 zł miesięcznie)
  T-Mobile Usługi Bankowe konto Premium

 

Tradycyjnie zapraszamy do naszego zestawienia najlepsze lokaty bankowe oraz z promocyjne lokaty bankowe, które założysz online oraz do serwisu ranking lokat – skorzystaj z wyszukiwarki, wyszukaj lokatę dla siebie.

Przypominamy też o ciekawej ofercie Millennium 2,5% na koncie oszczędnościowym.

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym 50 zł od T-Mobile Usługi Bankowe dla obecnych klientów banku
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

Idea Bank Lokata HAPPY

 

Lokata standardowa Toyota Bank

 

Idea Bank Lokata HAPPY PRO

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*