Promocje

500 zł od mBank za otwarcie konta, płatność kartą i przelew wynagrodzenia

W drugiej odsłonie promocji mBank do zgarnięcia do 500 zł za otwarcie konta, płatność kartą i przelew wynagrodzenia
mBank zyskaj z ekonto 500 złPamiętacie poprzednią odsłonę, w której w prosty sposób można było otrzymać do 500 zł od mBank? Promocja wróciła, ponownie w zamian za otwarcie konta, płatność kartą i przelew wynagrodzenia możesz zgarnąć nawet do 500 zł w gotówce.

Promocja cieszyła się dużym zainteresowaniem – w końcu nie co dzień dostaje się nawet do 500 zł za spełnienie niezbyt wygórowanych warunków. I choć w przypadku drugiej odsłony warunki są bardzo podobne do tych z poprzedniej, to są elementy, które zmieniły się niestety na naszą niekorzyść.

 

Promocja dla nowych klientów

Tym razem bank doprecyzował regulamin i określił kogo uważa za nowego klienta:

Przez nowego Klienta Banku dla potrzeb niniejszej Promocji rozumie się klienta będącego osobą fizyczną, który przed dniem złożenia wniosku o prowadzenie rachunku nie był stroną umowy z Bankiem na mocy której Bank prowadził na jego rzecz indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościoworozliczeniowy lub w dniu złożenia wniosku o prowadzenie rachunku nie jest stroną umowy z Bankiem, na mocy której Bank prowadzi na jego rzecz indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościoworozliczeniowy.

Co to oznacza w praktyce? Jeśli jesteś albo kiedykolwiek byłeś/-aś klientem mBank, to niestety nie możesz skorzystać z promocji!

Dalej już jest prosto i w zasadzie podobnie jak w poprzedniej promocji, a tutaj możesz złożyć wniosek o konto z premią do 500 zł


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

 

10 zł premii za aktywację aplikacji mobilnej

10 zł otrzymasz za otwarcie konta i aktywację aplikacji mobilnej. Ważne jest jednak to, żeby aplikację mobilną aktywować w ciągu 24 godzin od otwarcia rachunku eKonto. W zależności od systemu operacyjnego Twojego smartfona aplikację mobilną pobierzesz z App Store, Google Play, Windows Phone Store i Windows Store.

 

 

Do 50 zł premii za płatność kartą i przelew wynagrodzenia (jednorazowo 1000 zł)

Przez 5 miesięcy, oo miesiąc możesz otrzymać nawet do 50 zł premii w formie moneyback od wykonanych transakcji. Za płatność kartą bank wydaną do konta zwróci Ci 2% wartości transakcji, za płatność BLIK aż 4%.

Transakcje muszą być wykonane w punktach handlowo-usługowych i być rozliczone w danym miesiącu, a dodatkowo aby ją otrzymać musisz spełnić następujące warunki:

  • wydać łącznie kartą i BLIK min. 250 zł,
  • zapewnić wpływ (jednorazowy) w kwocie minimum 1000 zł,
  • przynajmniej raz zalogować się do aplikacji mobilnej.

Szybciej uzyskasz premię korzystając z BLIK, za które otrzymasz przecież 4% zwrotu. Łatwo obliczyć, że aby zgarnąć premię w pełnej wysokości 50 zł musisz wydać 1250 zł. Dla karty zwrot wynosi 2%, więc aby otrzymać zwrot 50 zł musisz wydać 2500 zł.

Ważne: pierwszym miesiącem, w którym będziesz mógł otrzymać zwrot jest drugi miesiąc następujący po miesiącu w którym zawarłeś/-aś umowę. Jeśli podpiszesz umowę w bieżącym miesiącu (marzec), to drugim miesiącem po marcu będzie maj.

Nazwa premii nawiązuje do wynagrodzenia, ale źródło wynagrodzenia nie zostało to wyszczególnione w żadnym puncie regulaminu, wg którego wystarczy bowiem wpływ: w kwocie nie niższej niż 1 000 zł, przy czym wpływ na rachunek nie może pochodzić z rachunku należącego do Uczestnika Promocji (wystarczy więc jednorazowy przelew np. mąż/żona/znajomi).

Premia zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków promocji.

 

 

240 zł za spełnienie poprzednich warunków promocji

Na koniec promocji bank przyzna Ci super premię 240 zł za otrzymanie poprzednich premii! Tak, po spełnieniu warunków promocji otrzymasz 10 zł premii na strat, do 50 zł premii przez kolejne 5 miesięcy, a po tym wszystkim bank da Ci premię za otrzymywanie premii 240 zł.

Premię tę otrzymasz do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki otrzymania ostatniej premii do 50 zł.

Jeśli chcesz skorzystać z promocji, to zapraszamy do skorzystania z linka, za pomocą którego złożysz wniosek o konto w mBank z możliwością otrzymania premii nawet do 500 zł

Odsyłamy też do poprzedniego opisu, odnośnik powyżej.

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym 500 zł od mBank za otwarcie konta, płatność kartą i przelew wynagrodzenia
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

Getin Bank eLokata na nowe środki

 

Citibank Smartfon LG K4 Dual SIM i karta kredytowa

 

Lokata dla nowych klientów

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*