Promocje

Bank Millennium 360 zł za założenie Konta 360°

Otwórz konto 360° w Banku Millennium i zyskaj nawet 360 zł
W najnowszej promocji Banku Millennium w ramach za założenie Konta 360° lub Konta 360° Student możesz zgarnąć premię nawet do 360 zł , premię w postaci moneyback za płatności kartą oraz BLIK.

Poza premią Bank Millenium oferuje też całkiem dobrze oprocentowane konto oszczędnościowe i nie wymaga zbyt wiele, aby konto i karta były darmowe.

bank-millennium-360-zl-za-konto-360-stopni-2

Zobacz co zrobić, żeby skorzystać z oferty.

 

 

Promocja dla nowych klientów

Niestety, z promocji mogą skorzystać tylko nowi klienci banku, choć dobra wiadomość jest taka, że bank przesuwa datę graniczną. Kogo według regulaminu bank uważa za nowego klienta:

w okresie od 31.08.2015 r. do dnia poprzedzającego rozpoczęcie Promocji, czyli do 21.08.2016 r., nie były stroną umowy, na mocy której Bank prowadził na ich rzecz rachunek oszczędnościowo rozliczeniowy (ROR) lub Konto Techniczne (rachunek techniczny)

Jeśli więc nie byłeś/-aś nigdy klientem Banku Millennium albo udało Ci się z powodzeniem rozwiązać umowę nie później niż ostatniego dnia lipca 2015, to możesz skorzystać z oferty.

 

Kilka słów na temat rachunku technicznego:

Rachunek techniczny – pojęcie to dotyczy to klientów wielu banków, nie tylko Banku Millennium.
Otóż jeżeli nie posiadasz w banku rachunku, ale masz kartę kredytową albo kredyt, to bank do obsługi tych produktów używa rachunku technicznego.

Jest to nieoprocentowany rachunek, na który wpłacasz środki, które następnie wykorzystywane są na przykład do spłaty karty kredytowej czy raty kredytu. Jako klient banku możesz wpłacać środki na ten rachunek, ale (z reguły) nie możesz nimi dysponować, wypłacać środków z tego rachunku, podpiąć karty debetowej itp. Jeśli posiadasz taki rachunek, to niestety nie możesz skorzystać z oferty.


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

 

Warunki uczestnictwa w promocji

Jeśli nie obejmuje Cię wykluczenie, o którym mowa powyżej, to możesz skorzystać z najnowszej promocji Banku Millennium i zgarnąć nawet do 360 zł. Jakie są warunki uczestnictwa w promocji:

 • w okresie od 31.08.2016 do 05.12.2016 r zawrzyj z bankiem umowę rachunków bankowych oraz karty debetowej
 • zawierając umowę z bankiem musisz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingu banku oraz podmiotów powiązanych – odsyłamy do regulaminu
 • nie możesz odwołać wyrażonych zgód w okresie promocji.

Otwórz

 

 

Otwórz Konto 360°, płać kartą do konta lub BLIKIEM, zyskaj nawet 360 zł

Zgodnie z regulaminem przez 6 miesięcy będziesz otrzymywać premie, oczywiście po spełnieniu warunków promocji:

Uczestnik, który w okresie Promocji, spełnił warunki uczestnictwa […], otrzymuje raz w miesiącu premię za płatności kartą i płatności BLIK dokonane w ciągu kolejnych sześciu miesięcy kalendarzowych, począwszy od miesiąca następującego po miesiącu, w którym zawarto Umowę

 

Ile wynoszą premie:

 • za płatność kartą debetową otrzymaną do nowo otwartego rachunku otrzymasz zwrot w wysokości 2% kwoty transakcji
 • jeśli skorzystasz z systemu płatności mobilnych BLIK, to otrzymasz zwrot w wysokości 5% kwoty wykonanych transakcji

Niestety, istnieją odgórne ograniczenia, zarówno dla transakcji kartowych, jak i płatności BLIK maksymalna kwota moneyback wynosi 30 zł. Razem możesz więc zgarnąć 60 zł miesięcznie.

 

Dodatkowo musisz pamiętać, że aby otrzymać zwrot niezbędne jest spełnienie następujących warunków:

 • musisz wykonać minimum jedną płatność kartą – ale chodzi o moneyback za płatności kartowe, więc z tym nie powinno być problemu
 • zapewnić wpływ w łącznej kwocie nie niższej niż 1 000 zł – może to być przelew z Twojego rachunku w innym banku albo w ramach Banku Millennium, jeżeli drugie konto nie należy do Ciebie i nie jesteś jego współwłaścicielem
 • musisz zalogować się minimum raz w miesiącu do aplikacji mobilnej

Otwórz

 

 

Ile musisz wydać, aby zgarnąć maksymalny zwrot

Jak wspomniałem powyżej, dla płatności kartowych otrzymujesz 2% moneyback, ale nie więcej niż 30 zł. Aby więc otrzymać całe trzy dyszki musisz wykonać transakcji na kwotę 30 zł / 2% = 1500 zł.

Dla płatności BLIK otrzymujesz 5% moneyback, ale znowu nie więcej niż 30 zł. Aby więc otrzymać całe trzy dyszki musisz wykonać transakcji na kwotę 30 zł / 5% = 600 zł.

Note: jeśli bank nalicza zwrot od każdej wykonanej transakcji (a nie ich sumy), to ze względu na zaokrąglenia kwota konieczna do otrzymania maksymalnego zwrotu może być nieco wyższa, zobacz prosty przykład, który podaję jako matematyczną ciekawostkę:

 • 5% zwrotu z 600 zł = 30 zł ale już
 • 5% zwrotu z 1,08 zł = 0,05 zł i żeby wydać łącznie 600 zł należy wykonać w przybliżeniu 556 transakcji po 1,08 zł każda (razem 600,48 zł), co da łączny zwrot 27,80 zł (cały czas zakładając, że bank daje zwrot z każdej transakcji a nie ich sumy)

 

Premia wypłacana będzie do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym wykonane zostały płatności i spełniono warunki promocji. Oczywiście do momentu wypłaty premii konto

 • nie może być zamknięte ani znajdować się w okresie wypowiedzenia
 • nie możesz również odwołać udzielonych zgód marketingowych.

Otwórz

 

 

Konto 360° – konto, które możemy polecić

Na koniec kilka słów o koncie 360°. To flagowy produkt Banku Millennium i w naszej opinii jedno z kont na rynku przyjazne użytkownikowi. Wystarczy, że

 • wykonasz wpływ w łącznej kwocie min. 1000 zł (może być przelew z innego banku), dla konta Student wpływ nie jest wymagany
 • wykonasz minimum jedną transakcję bezgotówkową kartą debetową do rachunku

a w zamian otrzymujesz

 • darmowe konto
 • darmową kartą debetową
 • darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • i ciekawą ofertę depozytową (patrz poniżej)

W połączeniu z premią 360 zł jest to na pewno rachunek, który możemy polecić:

 

 

Lokata mobilna i konto oszczędnościowe w Banku Millennium czyli dobra oferta dla oszczędzających

W ramach aplikacji mobilnej i tzw. rozszerzonej rzeczywistości możesz otworzyć Lokatę Mobilną 3,25% Banku Millennium – w artykule znajdziesz więcej informacji.

Bank też okresowo uruchamia promocje dla nowych środków na koncie oszczędnościowym. Obecnie możesz przelać do 100 000 zł korzystając z oprocentowania 2,7% w skali roku, a jeśli chcesz oszczędzać, to zobacz też 2,8% na koncie oszczędnościowym w Getin Bank

 

 

Podsumowanie Otwórz Konto 360° i zyskaj nawet 360 zł

Jeśli nie obejmuje Cię wykluczenie, o którym pisaliśmy powyżej, to oferta jest warta rozważenia. W prosty sposób możesz uzyskać moneyback, o który dzisiaj coraz trudniej. Nawet jeśli nie zgarniesz premii w maksymalnej wysokości, to jednak zawsze są to jakieś pieniądze.

Konto jak i karta mogą być darmowe po spełnieniu prostych warunków, a dodatkowo bank daje całkiem ciekawą ofertę depozytową.

 

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym Bank Millennium 360 zł za założenie Konta 360°
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

Lokata standardowa Toyota Bank

 

Voucher 400 zł do perfumerii Douglas od Citibank

 

Idea Bank lokata NA NOWE ŚRODKI

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*