FRANKOWICZE, kredyty we frankach

Bank Millennium – Rozwiązania dla klientów posiadających kredyty we frankach szwajcarskich

Banki nie chcą czekać na projektu ustawy dla frankowiczów i proponują własne rozwiązania
Ustawa prezydencka dla frankowiczów prawdopodobnie wcześniej czy później, ale jednak trafi pod obrady sejmu. Jak będzie jej ostateczny kształt tego jeszcze nie wiemy.

Niektóre banki nie chcą czekać na rozwój wydarzeń i proponują swoim klientom własne rozwiązania. Jednym tych z banków jest Bank Millennium, który proponuje kilka rozwiązań dla klientów posiadających kredyty we frankach szwajcarskich.

Bank Millennium - Rozwiązania dla klientów posiadających kredyty we frankach szwajcarskich

 

Co Bank Millennium proponuje Frankowiczom:

 • uwzględnienie ujemnej stawki LIBOR do ustalania oprocentowania kredytu hipotecznego,
 • obniżka spreadu do 3% dla waluty CHF przy rozliczaniu transakcji związanych z kredytami w CHF,
 • dopłata do raty w przypadku, gdy ujemna stawka referencyjna przekracza marżę,
 • możliwość przewalutowania kredytu na PLN z zastosowaniem uproszczonej procedury – chcesz dowiedzieć się więcej zadzwoń pod nr:  +48 22 598 40 60,
 • wakacje kredytowe tj. możliwość zawieszenia spłaty kredytu na okres 1 miesiąca,
 • możliwość wydłużenia okresu kredytowania,
 • karencja w spłacie kapitału.


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

 

Dodatkowe informacje od Banku Millennium dla Frankowiczów:

 • w przypadku zmian, gdzie konieczne jest zawarcie aneksu do umowy kredytowej, Bank Millennium zrezygnował z pobierania opłat,
 • wkrótce bank ma zaproponować także kolejne, nowe rozwiązania przewalutowania i wcześniejszej spłaty na preferencyjnych warunkach,
 • bank podaje numer telefonu 48 22 598 40 60, pod którym uzyskasz więcej informacji,
 • więcej informacji znajdziesz na stronie banku.

 

 

Podsumowanie rozwiązania dla klientów posiadających kredyty we frankach szwajcarskich

Niestety, trudno o podsumowanie, ponieważ każdy z Państwa posiadający kredyt hipoteczny w Banku Millennium może mieć inne warunki kredytowania: mógł brać kredyt w innym okresie, przy innym kursie itd. Dla jednego powyższe warunki mogą być korzystne, dla kogoś innego – nie do przyjęcia.

Niemniej jednak w moim przekonaniu Bank Millennium wyznaczył trend, drogę, którą pewnie wkrótce będą chciały podążać też inne banki.

Tutaj znajdziesz wszystkie tematy związane z kredytami we frankach i ustawą dla frankowiczów oraz Frankowiczami, w tym najnowsze.

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym Bank Millennium – Rozwiązania dla klientów posiadających kredyty we frankach szwajcarskich
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

BGŻOptima lokata BEZKARNA

 

Lokata dla nowych klientów

 

Getin Bank eLokata na nowe środki

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*  

3 komentarze

 1. Frodo pisze:

  Chore propozycje, które nic istotnego nie zmienia w życiu

 2. Justyna pisze:

  Jagoda, masz rację, taka propozycja, to żadna propozycja. Ja mam nadzieję, że po świętach, pewnie już w 2016 coś rzeczywiście zacznie się dziać w tej sprawie. Liczę na Pan Dudę i na PIS. A jeśli chodzi o przewalutowanie z dnia zaciągnięcia kredytu, to skoro na Węgrzech mogli, to czemu u nas miałoby być inaczej. Mamy znajomych na Węgrzech, którzy twierdzą, że po przewalutowaniu kredytów z chf na forinty oraz wprowadzeniu podatku bankowego nie było żadnego armagedonu, wbrew temu, co się pisze w naszych gazetach. Banki nie przestały udzielać kredytów, bo gdyby przestały, to pewnie musiałyby się stamtąd wynosić. Nasi znajomi twierdzą, że po tym przewalutowaniu nawet standard życia zwykłych ludzi się podniósł. Ja się z tym zgadzam, bo przecież wtedy kasa zostaje w kieszeniach.

 3. Jagoda pisze:

  To chyba jakiś żart ?! Ten bank już od kilku miesięcy rozsyła takie propozycje swoim klientom licząc, że ktoś się na to złapie ! Wyznacza trend ? Chyba w zapewnieniu sobie dalszego strzyżenia klientów !
  Uwzględnienie ujemnej stawki Libor ? Łaski nie robi. W większości umów obowiązuje SUMA Libor+marża, więc co to za uprzejmość. Bank MUSI uwzględniać ujemny Libor, bo tak wynika z umowy ! Wakacje kredytowe- tez zagwarantowane w umowach. Przewalutowanie na życzenie klienta- możliwość zapisana w umowach. Jedyne, co proponują, to że nie pobiorą opłaty za aneks. No pewnie, że nie- przecież podpisując taki aneks klient sam ukręci na siebie bata !