Promocje

BGŻ BNP Paribas 150 zł za założenie iKontoaktywator z Groupon

150 zł od BGŻ BNP Paribas

150 zł premii za założenie z Groupon konta iKontoaktywator w BGŻ BNP Paribas i spełnienie prostych warunków promocji

Załóż iKontoaktywator i zgarnij 150 zł od BGŻ BNP Paribas

A w zasadzie  trzy razy po 50 zł, a dodatkowo poza premią otrzymujesz rachunek z oprocentowaniem aż 4% w skali rocznej przez dwanaście miesięcy do kwoty 5000 zł.

Tak, tak, to nie pomyłka :) Wczoraj BGŻ BNP Paribas oferował 120 zł za iKontoaktywator, dziś stawka wzrosła do 150 zł :). Wszystko co musisz zrobić, to kupić kupon na Grouponie (koszt 5 zł), założyć konto i aktywnie z niego korzystać.

 

Promocja iKontoaktywator tylko dla nowych klientów

Podobnie jak to miało miejsce we wczorajszej promocji i zgodnie z regulaminem promocji z groupon.pl w Promocji mogą wziąć udział Uczestnicy, którzy łącznie spełniają następujące warunki:

 • nie są stroną Umowy ramowej na dzień składania wniosku o zawarcie Umowy ramowej oraz otwarcie Konta Osobistego w ramach Promocji;
 • nie byli posiadaczami ani współposiadaczami konta osobistego w Banku oraz, przed połączeniem BGŻ S.A. i BNP Paribas Bank Polska S.A., nie byli posiadaczami ani współposiadaczami konta osobistego zarówno w BGŻ S.A. oraz w BNP Paribas Bank Polska S.A.;
 • nie przystąpili do promocji Banku na podstawie „Regulaminu promocji Konto Aktywna Pensja w Banku BGŻ BNP Paribas S.A.” oraz „Regulaminu promocji Kontoaktywator w Banku BGŻ BNP Paribas S.A.”;

 

W praktyce oznacza to tyle, że jeśli posiadasz lub kiedykolwiek byłeś posiadaczem/współposiadaczem jakiegokolwiek rachunku w BGŻ lub BNP Paribas (choćby skorzystałeś z poprzedniej oferty iKontoaktywator), to nie możesz skorzystać z promocji.

Jeśli spełniasz te warunki i chcesz skorzystać z promocji, to musisz zakupić groupon za 5 zł a następnie w dniach od 25 stycznia 2016 roku do dnia 08 lutego 2016 roku zarejestrować się na stronie promocji z wykorzystaniem formularza rejestracyjnego dostępnego na stronie www.kontoplusbonus.pl. Groupon możesz nabyć nie później jednak niż do dnia 07 lutego 2016 roku, w promocji dostępnych jest 1000 kuponów. Natomiast umowę ramową musisz podpisać w dniach 25 stycznia 2016 roku do dnia 14 lutego 2016 roku.


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

 

iKontoaktywator – daty graniczne promocji:

Jeżeli nie wyklucza Cię z promocji ograniczenie dla nowych klientów, to w prosty sposób możesz zgarnąć 3x 50 zł. Zobacz jak to zrobić:

 • nie później niż do 07 lutego br kup Groupon, koszt 5 zł,
 • nie później niż do 08 lutego br wypełnij wniosek www.kontoplusbonus.pl,
 • pamiętaj o zaznaczeniu wymaganych zgód,
 • do 14 lutego br podpisz umowę ramową, i

 

iKontoaktywator – jak zgarnąć pierwsze 50 zł

 • musisz spełnić warunki opisane uprzednio (kupić kupon na grouponie, zarejestrować się),
 • podać we wniosku o zawarcie Umowy ramowej w zakresie Konta Osobistego takie same dane, jak podczas wypełniania Formularza rejestracyjnego na stronie www.kontoplusbonus.pl, oraz
 • na dzień 14 lutego 2016 roku posiada Kartę tj. zawnioskował o Kartę na etapie zawierania Umowy ramowej, nie zrezygnował z Karty i nie została ona zablokowana lub zastrzeżona, oraz
 • zawrzeć Umowę ramową i otworzy Konto Osobiste wraz z Kartą, oraz uzyska dostęp do Konta Osobistego w rozumieniu Umowy ramowej, zgodnie z § 2 ust. 1 pkt 6, w terminie od dnia 25 stycznia 2016 roku do dnia 14 lutego 2016 roku;

 

iKontoaktywator – jak zgarnąć drugie 50 zł

 • musisz spełnić warunki na otrzymanie pierwszego 50 zł,
 • w okresie 15 lutego 2016 roku – 31 marca 2016 roku Konto Osobiste zostanie zasilone Wpływem w łącznej wysokości nie mniejszej niż 1 000 zł oraz Uczestnik wykona transakcje bezgotówkowe Kartą o wartości nie mniejszej niż 300 zł,
 • jako „Wpływ” wystarczy Twój własny przelew z innego banku albo „Wpływ” z BGŻ BNP Paribas z „obcego” rachunku (żona, mąż, itp.).

 

iKontoaktywator – jak trzecie 50 zł

 • musisz spełnić warunki do otrzymania pierwszego i drugiego 50 zł,
 • w okresie 01 kwietnia 2016 roku – 30 kwietnia 2016 roku Konto Osobiste zostanie zasilone Wpływem w łącznej wysokości nie mniejszej 1 000 zł oraz Uczestnik wykona transakcje bezgotówkowe Kartą o wartości nie mniejszej niż 300 zł,
 • jako „Wpływ” wystarczy Twój własny przelew z innego banku albo „Wpływ” z BGŻ BNP Paribas z „obcego” rachunku (żona, mąż, itp.).

 

iKontoaktywator – kiedy nagrody

Zgodnie z regulaminem promocji możesz otrzymać 50 zł lub 2x 30 zł albo 3x w zależności od tego, który z warunków promocji udało się spełnić (pierwszy, drugi czy wszystkie trzy). A nagrody otrzymasz w terminie:

 • pierwsze 50 zł do dnia 8 marca 2016 r.,
 • drugie i trzecie 50 zł do dnia 31 maja 2016 r.,

Pamiętaj, że na dzień wypłaty premii musisz mieć aktywne konto oraz kartę, o której wnioskowałeś/-aś.

 

4% na iKontoaktywator

A co z oprocentowaniem 4%? Tak na marginesie przypominam, że podobną promocję znajdziesz też w MoneyManii. Ale wracając do konta iKontoaktywator, to na stronie promocji widnieje informacja:

Dodatkowo, po spełnieniu ww. warunków, dla pełnoletnich Klientów Banku, którzy min. 6 m-cy przed otwarciem Konta w promocji nie posiadali konta osobistego w Banku dostępna jest promocja w zakresie promocyjnego stałego oprocentowania na Koncie wynoszącego 4% w skali roku i obowiązującego w okresie 12 miesięcy od otwarcia Konta. Oprocentowaniu promocyjnemu podlegają środki zgromadzone na Koncie do wysokości najwyższego pojedynczego wpływu spełniającego warunki promocji w danym miesiącu, jednak nie więcej niż 5000 zł.

Zapoznaj się też z regulaminem iKontoaktywator.

 

iKontoaktywator, a może MoneyMania?

Po wpisie Kamila postanowiłem zrobić małe porównanie, przy czym porównuję tylko otrzymane kwoty premii, a nie „funkcjonalność kont”.

MoneyMania otrzymujesz 100 zł, od BGŻ BNP Paribas 145 zł (bo 5 zł musisz wydać na Groupon). Kwotowo różnica jest niby niezbyt duża, ale jeśli miałbyś założyć lokatę i zgromadzić 45 zł netto to:

 • aby otrzymać 45 zł netto na koncie 4% (w jednym z ww banków), to 1500 zł musisz trzymać przez około 326 dni,
 • aby otrzymać 45 zł netto na koncie 4%, to 5000 zł (od takiej kwoty otrzymasz 4% w iKontoaktywator) musisz trzymać przez około 98 dni,
 • aby otrzymać 45 zł netto na koncie 4%, to 12000 zł (taką kwotę możesz maks. ulokować w MoneyMania na 4%) musisz trzymać przez około 41 dni.

Tak to wygląda, jeżeli oprocentowanie rachunku czy lokaty wynosi 4%. Dobrze wiemy, że tak wysoko oprocentowanych produktów trzeba „szukać ze świecą”, na standardowej lokacie otrzymamy o wiele niższe oprocentowanie, siłą rzeczy więc środki trzeba by ulokować na jeszcze dłużej.

Okazuje się, że 45 zł, niby niewielka kwota, ale też niemała :)

 

Podsumowanie

Jeżeli nie byłeś/-aś nigdy klientem BGŻ, BNP Paribas albo połączonych banków, to w prosty sposób możesz zgarnąć 150 zł. Dodatkowo otrzymujesz ROR z niezłym jak na dzisiejsze czasy oprocentowaniem.

Co jeszcze warto wiedzieć o iKontoaktywator:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta,
 • 0 zł za przelewy złotówkowe zlecane za pomocą bankowości internetowej,
 • 0 zł za wypłaty gotówki w bankomatach w Polsce i na świecie,
 • 0 zł za posiadanie kart, jeśli w danym miesiącu/okresie rozliczeniowym wykonasz płatności na sumę min. 300 zł (w przeciwnym wypadku opłata wyniesie 7 zł),
 • konto i karta są bezwarunkowo darmowe, jeżeli masz mniej niż 26 lat,
 • zapoznaj się też tabelą opłat i prowizjistroną promocji oraz regulaminem promocji.

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym BGŻ BNP Paribas 150 zł za założenie iKontoaktywator z Groupon
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

Idea Bank Lokata HAPPY

 

Citibank Smartfon LG K4 Dual SIM i karta kredytowa

 

Getin Bank eLokata na nowe środki

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*  

2 komentarze

 1. bm pisze:

  Po komentarzu Kamila dodane porównanie kwot nagród, pkt. „iKontoaktywator, a może MoneyMania”

 2. Kamil pisze:

  To w BZ jest lepsza oferta bo 4 tysie na 4% a na trzech kontach nawet 12 tysi i nie trzeba wyrabiać limitu kartą.