BLIK

BLIKOMANIA płać BLIK i wygraj nawet 100000 zł

BLIKOMANIA, promujemy system BLIKWeź udział w loterii BLIKOMANIA, płać BLIKiem i wygraj główną nagrodę 100 000 zł, albo nagrody pocieszenia 10000, 1000 lub 100 zł.

Pisząc o loterii bezgotówkowej, już w komentarzu wspomnieliśmy, że ktoś zapomniał o płatnościach BLIK, wykluczając z konkursu polską usługę płatności mobilnych, usługę która dzielnie konkuruje z płatnościami kartowymi.

Jeśli uważnie śledzisz wpisy na naszym blogu, to wiesz, że staramy się promować płatności BLIK. Nie ukrywamy, że wiadomość o loterii BLIKOMANIA bardzo nas ucieszyła :).

Biorąc udział w loterii i mając odrobinę szczęścia możesz wygrać nagrody, które prezentujemy powyżej. A jeśli nie lubisz brać udziału w konkursach czy loteriach, to mimo wszystko i tak zachęcamy Cię do czynnego korzystania z BLIK i promowania systemu.

 

BLIKOMANIA – uczestnictwo

W loterii mogą wziąć udział:

Uczestnikami mogą być osoby pełnoletnie posiadające pełną zdolność do czynności prawnych oraz osoby małoletnie, które ukończyły lat 13 za pisemną zgodą rodzica lub opiekuna […], które spełnią łącznie warunki:

 • są Użytkownikami BLIKa […]

BLIK banki BLIKOMANIA

 • wypełniły formularz rejestracyjny dostępny na stronie internetowej www.blikomania.pl […]
 • pełna treść oczywiście w regulaminie

 

BLIKOMANIA.PL – rejestracja

Aby wziąć udział w loterii musisz zarejestrować się na stronie blikomania.pl, podając:

 • imię i nazwisko
 • numer telefonu z aplikacją BLIK
 • adres email
 • nr PESEL
 • z listy wybierz także aplikację Twojego banku


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

Po zatwierdzeniu wprowadzonych danych otrzymasz powiadomienie:

BLIKOMANIA aktywacja

a na podany adres e-mail otrzymasz link aktywacyjny – odbierz pocztę, kliknij lub skopiuj link do przeglądarki, aby dokończyć rejestrację:

Po kliknięciu linka i pełnej aktywacji:

BLIKOMANIA po aktywacji

 

BLIKOMANIA – więcej niż jeden BLIK

Co jeśli korzystasz z aplikacji mobilnych z BLIK w więcej niż jednym banku? W formularzu rejestracyjnym możesz wybrać aplikację mobilną jednego banku, dlatego jeżeli czynnie korzystasz z BLIK w ramach różnych banków, musisz zarejestrować się wielokrotnie. To wszystko.

 

BLIKOMANIA – operacje BLIK

W przeciwieństwie do loterii bezgotówkowej, w której aby wziąć udział w losowaniu należało wpisać każdą transakcję na dedykowanej stronie, w BLIKOMANII nie musisz rejestrować pojedynczych transakcji, które wykonasz korzystając z BLIK.

Wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie blikomania.pl i będziesz czynnie korzystać z BLIK w okresie obowiązywania loterii, czyli w dniach od 05.12.2016 r. do 04.03.2017 r.

Transakcje BLIK, które biorą udział w losowaniu to:

Zobacz też co to jest BLIK i czy BLIK jest bezpieczny?

 

BLIKOMANIA – nagrody

Biorąc udział w loterii i mając odrobinę szczęścia możesz wygrać nagrody:

 • 100 000 zł – nagroda główna
 • 10 000 zł – 3 razy w miesiącu
 • 1 000 zł – 1 raz dziennie
 • 100 zł – 10 razy dziennie

Szczegółowy harmonogram losowań znajdziesz w regulaminie, choć patrząc powyżej zauważysz, że niektóre losowania przeprowadzane są codziennie.

 

Co jeśli zostaniesz wylosowany/-a? Organizator promocji skontaktuje się z Twoim bankiem, który w ciągu dwóch dni roboczych udziela odpowiedzi w kwestii dokonania Transakcji BLIK (potwierdza lub nie, że Transakcja BLIK została dokonana). Powodzenia :)

logo systemu BLIK

I tak, jak już wspomnieliśmy powyżej, nawet  jeśli nie lubisz brać udziału w konkursach czy loteriach, to i tak zachęcamy Cię do czynnego korzystania z BLIK i promowania systemu, zobacz konta bankowe z BLIK,

 

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym BLIKOMANIA płać BLIK i wygraj nawet 100000 zł
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

Idea Bank lokata NA NOWE ŚRODKI

 

Lokata standardowa Toyota Bank

 

BGŻOptima lokata BEZKARNA

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*  

20 komentarze

 1. tt pisze:

  Bardziej mi się podobały zasady loterii bezgotówkowej, gdzie każde rozpoczęte 10 zł to był nowy los z szansą na wygraną. Przejrzyste i proste zasady.
  Tutaj teoretycznie osoba, która wykona blikiem 10 transakcji po 10 zł każda więc łącznie na 100 zł ma większe szanse na wygraną niż osoba, która wykona jedną transakcję na 1000 zł!
  I wtedy zaczynają się kombinacje ze złotówkowymi czy nawet groszowymi przelewami na telefon, żeby zrobić ich jak najwięcej. I wydaje się logiczne bo każdy chce mieć jak największe szanse na wygraną, nawet robiąc wiele takich mikro przelewów.

 2. Stefan pisze:

  Czy przelewy na telefon na 1 grosz biora udzial w promocji? Siedze w saunie mam czas moge pykac przelewy do bolu. Chcialbym zrobic jak najwiecej to po 1 grosz ale czy 1 grosz jest ok w tej blikomani?

  • admin pisze:

   Jeśli pytanie jeszcze aktualne, to 1 gr może być :) W regulaminie nie ma żadnych wzmianek o min. kwocie przelewu na telefon, należy po prostu wykonywać transakcje BLIK, które zgodnie z regulaminem:
   „Transakcje BLIK – transakcje płatnicze wykonywane przez Użytkowników BLIKa z wykorzystaniem Kodu BLIK, Czeku BLIK lub Aliasu BLIK, obsługiwane przez Banki, mające na celu dokonanie płatności za towary i usługi oferowane w sklepach, punktach usługowych lub poprzez strony internetowe, bądź w celu wypłaty gotówki w bankomatach lub wykonania przelewów natychmiastowych na numer telefonu bezpośrednio do innego Użytkownika BLIKa”
   Transakcja na 1 grosz wg mnie jak najbardziej się bierze udział w blikomanii.

   Tak na marginesie podpowiem, że wygodniej wykonywać transakcje na 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 lub 9 zł :). Proszę zauważyć, że wpisując 0.01 zł należy wprowadzić 4 znaki (w tym kropkę lub przecinek), a przelewając kwoty od 1 do 9 zł – tylko jeden znak. Można więc wykonywać przelewy na telefon nieco szybciej :)

 3. Marta pisze:

  Jaka jest maksymalna kwota jaką można przelać przelewem na telefon?

 4. K&T pisze:

  Na wygraną nie liczymy, bo nie możemy trafić nawet trójki w totka, ale jesteśmy pod wrażeniem przelewów BLIK. Mamy konta w Millennium i PKO BP. A jednak mając iskierkę nadziei na wygraną i żeby być na pewno w zgodzie z regulaminem przelewaliśmy ja żonie, żona mi. Po wykonaniu przelewu z jednego banku pieniądze od razu znalazły się w drugim banku. I na odwrót. Plus powiadomienie z aplikacji mobilnej. Jak dla nas rewelacja!

 5. Pat pisze:

  Dziś losowań nie ma, przelewamy od 27go.

 6. Kasper pisze:

  Czy jak będę robił przelewy na telefon na swoje konta w różnych bankach, to to wystarczy, aby wziąć udział w loterii? Czy za przelewy na telefon przez blik się płaci?

  • Kris pisze:

   Czy ja dobrze rozumiem, że przelewasz z banku A do B niedużą kwotę podzieloną na kilkanaście przelewów na telefon? Kolejnego dnia to samo, tylko z B do A? No to BLIKowi wzrośnie skokowo popularność przelewów na telefon! :) BZ ma za darmo, inne nie wime.

   • Martyna pisze:

    Ech, a potem przez takich Kasprów banki zmieniają tabele opłat, czytaj mBank i promocje BZWBK za wypłaty z bankomatów. Jeden czy kilku się nachapie, a cierpią wszyscy normalni klienci banku. Ale przecież to takie polskie.

    • Kris pisze:

     Martyna nie dramatyzowałbym. Czy znasz jakiś bank z obsługą via internet, który pobiera opłaty za standardowe przelewy elixirowe? Może taki jest ale ja nie znam. Więc według mnie przelewy BLIK nie mogą być płatne. No bo co to byłaby za usługa, skoro taki sam przelew mogę sobie zrobić za darmo. A że dojdzie do odbiorcy nieco później i nie będzie powiadomienia via telefon – nawet jeżeli to w większości przypadków nie powinno to mieć znaczenia. A na pewno przelewy BLIK nie mogą być płatne teraz podczas promocji (widzieliście reklamy w tv?). Wprowadzenie opłat na tym etapie byłoby strzałem w stopę a może nawet w kolano. I nie sądzę, żeby to teraz zrobili jeżeli w ogóle kiedykolwiek wprowadzą opłaty.

  • Han pisze:

   Według mnie nie wystarczy, przecież w regulaminie jest napisane:
   „lub wykonania przelewów natychmiastowych na numer telefonu bezpośrednio do
   innego Użytkownika BLIKa” .
   Nawet jeżeli zostałbyś wylosowany, to nagrody nie dostaniesz za złamanie regulaminu.

   • Łukasz pisze:

    A nie możesz przelewać 0,01 zł na blik żony, kochanki, kogoś z rodziny, koleżanki czy kolegi z pracy? A ta osoba będzie z powrotem przelewać to 0,01 zł i obydwoje macie szansę na wygraną. Wtedy w razie wygranej na pewno będziesz zgodny z regulaminem.

 7. Marian pisze:

  Po jakim czasie dostaliście maila do aktywacji? Zarejestrowałem się ze dwie godziny wcześniej i ciągle nic nie dostałem.

  • admin pisze:

   Ja dostałem prawie „online”, zarejestrowałem się w blikomanii i po dosłownie kilku sekundach był e-mail. Sprawdź, czy nie wpadł do kosza albo do spamu.

 8. ppp pisze:

  Blika używam do wypłat z bankomatów. Czy ja dobrze rozumiem, że to wysarczy, żeby jeszcze wygrać kasę?

 9. FF pisze:

  Są jakieś wymagania na kwotę transakcji?

  • bierka pisze:

   W BLIKu nie ma żadnych, tylko ewentualnie sprzedawca może próbować narzucać, że nie mniej niż na przykład 10 zł. A w hipermarketach to już pewnie od 2 czy 3 zł zapłacisz.