Promocje

BZWBK: 20 zł za 4 transakcje mobilne

bzwbk-platnosci-mobilneWykonaj 4 transakcje mobilne w BZWBK i zgarnij 20 zł premii. Promocja trwa do końca maja 2017, do którego to czasu zaloguj się przynajmniej raz do BZWBK24 i wykonaj 4 płatności telefonem.

Oczywiście aby skorzystać z oferty musisz mieć konto w BZWBK.


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

Wykonaj 4 płatności telefonem, gdzie płatność telefonem to:

Płatności telefonem–płatności za pomocą Cyfrowego Portfela Android Pay, Płatności mobilną kartą,  Przelewy na telefon oraz Transakcje BLIK

nie później niż do 31 maja, albo do wyczerpania limitu 7500 nagród (warto się pospieszyć) i zaloguj się przynajmniej raz do serwisu BZWBK24.

Wypłata nagrody nastąpi do 20 czerwca, więcej w regulaminie.

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym BZWBK: 20 zł za 4 transakcje mobilne
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

BGŻOptima lokata BEZKARNA

 

Idea Bank Lokata HAPPY PRO

 

Getin Bank eLokata na nowe środki

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*  

10 komentarze

 1. pająk pisze:

  szczerze? jak dla mnie to zwykłe naciąganie – naciąganie na płatności Blikiem, Android Pay… przyznajmy szczerze kto z tego korzysta… garstka. zdacydowanie bardziej wole promocje, które trwaja caly czas, jak np. te od mBanku czy Orange Finanse

  • miłego pisze:

   Gdybym miał zakładać konto, żeby skorzystać z tej promocji, to wiadomo, że nie i to byłoby naciąganie. Ale jeśli akurat mama konto w BZ, a wykonanie przelewów zajęło mi pewnie z minutę no to sorki, ale chciałbym mieć taką stawkę 20 zł za minutę „pracy”! :) Ja to odbieram jako okazję a nie naciąganie.

  • mike pisze:

   pająk, napisz jakie masz promocje z Orange Finanse?
   Ja nam konto w mBank. Na początku po przystąpieniu do mOkazje otrzymywałem rzeczywiście fajne promocje. Teraz w większości mam jakieś promocje do sklepów internetowych z których na pewno nigdy nie skorzystam, no i oczywiście bo jakże mogłby być inaczej zawsze dołączone są mOkazje do Orange. Szału nie ma.

  • ctb pisze:

   Blika to mam akurat w Inteligo i jestem zadowolony.
   Orange Finanse bierze kasę za to, że dbasz o bezpieczeństwo własnych pieniędzy!!!! Zapytasz jakto? Takto! Zmiana pin do karty to koszt 2 zł!!!!! Boleśnie się o tym dwukrotnie przekonałem. Coś co z automatu powinno być za darmo bo przecież poprawiam bezpieczeństwo i ochraniam bank pzred stratami to nieeee muszę za to płacić!!!! Jedyne co mnie trzyma w tym banku to strefa korzyści choć coraz bardziej mizerna. Pamiętam jak ten bank wchodził na rynek to na samym poczatku dawali fajne okazje. Żona kupowiła sobie torebkę (Kazar?) nie poamiętam nazwy to może przekręciłem ale zniżka z kartą Orange Finanse w strefie korzyści była na prawdę znaczna. I chyba tylko dlatego mam jeszcze tam konto czekając na kolejną fajną promocję w strefie korzyści. Ale nie wiem czy się doczekam bo straszna cienizna jest teraz w strefie okazji! A może tylko ja tak mam bo za mało korzystam????? Ogóleni system chodzi fajnie. Apka mobilna też fajna ale ta płatna zmiana pin!

   • pająk pisze:

    @mike: W Orange masz praktycznie takie same promocje jak w mBanku, plus zniżki na telefon i inne bajery, z tym że nie masz dodatkowych opłat, np. za bankomaty czy transakcje kartą. Znajdzie się też pewnie coś dodatkowego, ale to musiałbyś poszukać w sieci (sam nie pamiętam). Dodatkowe opłaty za prowadzenie konta spowodowały, że uciekłem z mBanku, a że to praktycznie te same użyteczności co w Orange, odczułem tylko zmianę na plus.
    @ctb: Dobra, ale… zapłaciłeś 4 zł za jakby dodatkową usługę, a nie płacisz nic za korzystanie z konta. Ile razy zmieniasz PIN w roku (myślę, że nie więcej niż 2), a teraz sobie zobacz ile razy wypłacasz gotówkę z bankomatu czy płacisz kartą. Chyba więcej mówić nie muszę. Jeszcze wcześniej byłem z PKO. Tam ztcp jeszcze więcej płaciło się za zmianę PIN i trzeba było się tarabanić do placówki. Teraz może się to zmieniło, nie wiem. Nie korzystam i nawet nie chce.

    • ctb pisze:

     Nie rozumiem jakie ma znaczenie czy nie zmieniam pinu wcale czy 2 razy w roku czy zmieniam go 17 razy w miesiącu??? To moja sprawa. A przede wszystkim jest coś co poprawia bezpieczeństwo moich pieniędzy i zautomatu powinno być bez opłat!!! Dlatego między innymi już od dłuższego czasu nie korzystam z Orange tylko z Millennium Banku. Tam akurat mogę sobie zmieniać pin do woli bze żadnych opłat. Choć tak naprawdę teraz już coraz częściej korzystam z blika. I bankomaty też mam bez opłat po wykonaniu jednej płatności.

 2. cy.pis.ek pisze:

  Dopiero dziś. Zdążyłem?

 3. mała czarna pisze:

  Ja niestety mam konto w innym banku!

 4. miłego pisze:

  20 zł za minutę klikania na telefonie. Takie promocje to ja lubię :)

 5. xxx pisze:

  Robię 4 x 10 zł przelewy na telefon blikiem i promo załatwiona?