Promocje

Citi 400 zł do Allegro z darmową Simplicity

Voucher 400 zł do Allegro.pl za wyrobienie karty kredytowej Citibank, zamów bezwarunkowo darmową kartę kredytową Citi Simplicity i dodatkowo odbierz voucher 400 zł do serwisu Allegro.pl. Promocja dostępna tylko w internecie i obowiązuje tylko do końca sierpnia.

citiallegro

 

Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher 400 zł do allegro.pl – wykluczenia

Promocja Citi i Allegro dedykowana jest dla nowych klientów banku i wyłączone są:
osoby, które od 1 stycznia 2015 roku posiadały główną Kartę Kredytową Citibank. I podobnie jak to miało miejsce w ramach poprzednich promocji Citi, tak i tym razem nie mogą z niej skorzystać pracownicy i osoby współpracujące z Citi oraz obywatele USA.

Jeżeli jesteś nowym klientem banku, albo udało Ci się skutecznie zrezygnować z karty głównej do końca roku 2014, to możesz skorzystać z oferty. Zwracamy też uwagę, że mowa jest o karcie głównej, jeżeli posiadasz kartę dodatkową, to oczywiście możesz skorzystać z oferty.

Warunki dodatkowe to:

 • wiek – minimum 21 lat
 • dochód netto – minimum 1200 zł
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce
 • dla firm – min. wiek 25 lat
 • działalność gospodarcza min. 2 lata


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

Voucher 400 zł do allegro.pl – wniosek o kartę

Oferta dostępna jest tylko w internecie, dlatego nie później niż do 31 sierpnia 2017 przejdź na dedykowaną stronę promocji i wypełnij wniosek o kartę.

Po złożeniu wniosku skontaktuje się z Tobą konsultant Citi i przeprowadzi Cię przez kolejne etapy procesu. Prawdopodobnie zostaniesz poproszony/-a o dodatkowe dokumenty potwierdzające Twój dochód, które możesz przekazać kurierowi albo wysłać na maila Citi. Szczegóły ustalisz podczas rozmowy z konsultantem Citibank, a spis akceptowanych źródeł dochodu znajdziesz w regulaminie.

Citi Bank Handlowy - karta kredytowa i voucher 400 zł do AllegroNa co warto zwrócić uwagę w rozmowie z konsultantem Citi:

 • podczas rozmowy telefonicznej przedstawiciel banku może namawiać Cię do założenia konta lub skorzystania z innych produktów Citi. Ostateczny wybór należy do Ciebie – do otrzymania vouchera do Allegro wystarczy karta kredytowa i czynne z niej korzystanie (nie musisz posiadać konta w banku aby korzystać z karty!)
 • sugerujemy wybrać bezwarunkowo darmową Citi Simplicity – o tym w dalszej części wpisu

Umowę o kartę (ew. inne produkty Citi) podpiszesz za pośrednictwem kuriera, który przyjedzie do domu, pracy czy na uczelnię, a dostęp zostanie aktywowany w ciągu 1 – 2 dni od podpisania dokumentów.

 

A po podpisaniu umowy i odebraniu karty

Należy:

 • zalogować się do serwisu transakcyjnego banku nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data zawarcia umowy będzie widoczna na umowie)
 • wykonać transakcje kartą lub kartą dodatkową wydaną do karty lub nośnikiem zbliżeniowym transakcji o łącznej wartości, co najmniej 1000 zł. Masz na to czas również nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy

Operacje kartowe muszą być transakcjami bezgotówkowymi, nie mogą to być wypłaty z bankomatów albo przelewy z karty kredytowej. To wszystko!

Po odebraniu vouchera kartę możesz bezkarnie zamknąć, ale równie dobrze możesz ją utrzymywać dalej, jeżeli wybierzesz bezwarunkowo darmową Citi Simplicity.

Zobacz teżjak korzystać z karty kredytowej – w szczególności jeśli to Twoja pierwsza karta kredytowa.

 

Kiedy voucher 400 zł do allegro.pl

Citi Bank Handlowy - karta kredytowa i voucher 400 zł do AllegroCitibank poinformuje Cię o spełnieniu warunków przyznania nagrody nie później niż do końca miesiąca po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji w formie wiadomości w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online – przypominamy, że jednym z warunków promocji jest właśnie zalogowanie się do systemu banku. W tej samej wiadomości otrzymasz także voucher.

Jeżeli więc spełnisz warunki promocji już w sierpniu, to informację i voucher 400 zł do allegro.pl otrzymasz we wrześniu.

A sam voucher, bo o nim cały czas mowa, ważny jest przez 4 miesiące od daty otrzymania wiadomości i oczywiście powinien zostać wykorzystany w okresie jego ważności

Voucher można użyć jednokrotnie (nie może być podzielony na części) podczas zakupów o wartości min. 400 zł (nie ma możliwości wydania reszty, jeżeli zakupy będą na niższą kwotę) na allegro.pl, numer vouchera należy wpisać w koszyku zakupowym w miejscu „masz kod rabatowy”.

 

Simplicity a może World Mastercard

Powyżej pisaliśmy, że najlepiej wnioskować o darmową Simplicity, która jest bezwarunkowo darmowa. Może jednak skusisz się na World Mastercard. Zobacz co oferuje Simplicity i co zyskasz z World Mastercard. Możesz również zapoznać się z innymi ofertami kart kredytowych:

KORZYŚCI KARTY KREDYTOWEJ CITIBANK SIMPLICITY

 • brak opłaty rocznej za kartę
 • brak opłaty za przypomnienia o spłacie karty
 • brak opłaty za powiadomienia SMS

KORZYŚCI KARTY KREDYTOWEJ CITIBANK WORLD MASTERCARD

 • za każdą transakcję kartą zdobywasz punkty, które możesz wymieniać na nagrody z katalogu
 • otrzymujesz 1000 punktów na powitanie, które możesz wymienić na voucher 20 zł w H&M
 • stałe rabaty u Partnerów: 25% H&M na drugą, tańszą rzecz, do 5% Merlin.pl, do 10% Multikino i inne

Simplicity jest bezwarunkowo darmowa, World Mastercard kosztuje 18 zł, o ile nie wydasz minimum 4000 zł miesięcznie – decyzja którą kartę wybrać należy do Ciebie:

 

Inne oferty Citibank

Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie możesz albo nie chcesz korzystać z promocji z voucherem do allegro.pl, może zainteresują Cię inne. Podajemy link do szczegółowego opisu promocji oraz banner do wniosku:

 • Roczny dostęp do audiobooków w storytel z Kartą Kredytową Citibankvoucher do Storytel – słuchaj tysięcy audiobooków – od mrocznych kryminałów, przez wzruszające romanse i zapierające dech w piersi thrillery, aż po ważne biografie. Już dziś odkryj bibliotekę Storytel z kartą kredytową Citibank, z którą aż przez 12 miesięcy możesz słuchać ich na swoim telefonie za darmo!
 • Citibank karta kredytowa i voucher 400 zł do frisco.plvoucher 400 zł do Frisco.pl – Wykonujesz zakupy w sklepie internetowym Frisco.pl? Jeśli tak, to z kartą kredytową Citi do zdobycia 400 zł w formie kodów rabatowych właśnie do Frisco.pl. Promocja Citibank i Frisco.pl to według nas oferta (szczególnie) dla osób wykonujących zakupy bez wychodzenia z domu i doceniających przyjemność zakupów online, jakim jest możliwość dostawy do domu o wybranej godzinie. Teraz za wybrane zakupy możesz zapłacić bonami Citi.
 • Citibank Smartfon LG K4 Dual SIM i karta kredytowaLG K4 Dual Sim o wartości 500 zł – jeśli akurat potrzebujesz telefonu, to w promocji Citi do zdobycia telefon LG K4 Dual Sim (2017) o wartości niespełna 500 zł – ofertę opisujemy szczegółowo w podlinkowanym wpisie.
 • Citibank karta kredytowa i voucher 400 zł do morele.netvoucher 400 zł do morele.net – to ostatnio opisywana przez nas promocja Citi. Warunki są bliźniaczo podobne do oferty z voucherem do allegro, a nagrodą jest bon do sklepu internetowego morele.net. W przypadku gadżetów sprawa jest jasna, spełniasz warunki promocji i  otrzymujesz smartfon o określonych parametrach. Co jeśli jednak oferowany przez bank sprzęt nie spełnia Twoich oczekiwań? Tutaj kłania się właśnie ostatnia promocja Citibank i voucher 400 zł do morele.net, w którym sklepie kupisz dokładnie to, co uważasz za stosowne a nie to, co oferuje Ci bank.

 

Karta kredytowa w pigułce

Być może zastanawiasz się dlaczego za wydanie 1000 zł Citi odda Ci 400 zł w formie vouchera i gdzie jest haczyk? Otóż bank może zapłacić pieniądze za reklamę telewizyjną czy radiową, albo zamiast tego zaoferować Tobie voucher w formie promocji, o której my napiszemy, reklamując w ten sposób bank. Dodatkowo bank pewnie zakłada, że zostaniesz z nim na dłużej i uda mu się na Tobie zarobić.

Tak może być, ale nie musi, dlatego na koniec garść informacji związana z używaniem kart kredytowych, tak aby promocja była dla Ciebie bezkosztowa:

 • są karty, używając których możesz zarobić, odsyłamy do wpisów z kartami kredytowymi – oczywiście zawsze zalecamy ostrożność – pomyłka np. spóźnienie się z terminem spłaty, może kosztować Cię więcej niż potencjalny zarobek

 

Inne wpisy

Zapraszamy do naszych zestawień, w ramach których możesz zdobyć voucher lub telefon, czy też skorzystać z darmowej pożyczki albo założyć lokatę z wysokim oprocentowaniem:

 • pożyczki pozabankowe  – duża konkurencja na rynku pożyczek pozabankowych sprawia, że firmy walcząc o klientów oferują coraz lepsze warunki pożyczki, czego przykładem są oferty pierwsza pożyczka za darmo – firmy oferują coraz wyższe kwoty na coraz dłuższe okresy. Jeśli szczególnie teraz, w okresie wakacyjno-urlopowym, masz potrzebę skorzystania z pożyczki, to właśnie na takie oferty zwróć uwagę. Dodatkowe informacje znajdziesz w poradniku pożyczkowym (w menu), tam również znajdziesz oferty pożyczek „pierwsza pożyczka za darmo”
 • najlepsze lokaty bankowe  – wybrane (promocyjne) lokaty bankowe, nie tylko typowe „wabiki” na klientów, ale również lokaty, na których zdeponujesz większe środki, dla wybranych lokat korzystając z promocyjnego, wysokiego oprocentowania, czego najlepszym przykładem są opisywane ostatnio 2,4% na nowe środki do 200.000 zł Getin Bank tutaj też ranking lokat – pełne zestawienie dla wielu banków, z wyszukiwarką.

 

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym Citi 400 zł do Allegro z darmową Simplicity
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

Idea Bank Lokata HAPPY PRO

 

BGŻOptima lokata BEZKARNA

 

Idea Bank Lokata HAPPY

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*