Promocje

Citi telefon LG K4 Dual Sim za wyrobienie bezpłatnej karty kredytowej

Kolejna promocja Citibank, tym razem w zamian za wyrobienie karty kredytowej Citi i po spełnieniu warunków promocji możesz zdobyć telefon LG K4 Dual Sim (2017) o wartości niespełna 500 zł. Warto się pospieszyć, gdyż mimo, że promocja Citi obowiązuje do 22.07.2017, to jest ofertą limitowaną i dotyczy pierwszych 1000 osób, które spełnią jej warunki.

LG K4 Citi

Smartfon dla nowych klientów – wyłączenia

Na wstępie inf. dotyczące możliwości skorzystania z promocji z telefonem, z oferty wyłączone są osoby, które:

 • osoby, które od 1 stycznia 2015 roku posiadały główną Kartę Kredytową Citibank
 • osoby będące pracownikami Banku lub spółek zależnych Banku
 • osoby współpracujące z Bankiem na podstawie umów cywilnoprawnych
 • członkowie władz Banku
 • osoby bezpośrednio zaangażowane w przygotowanie Oferty
 • pracownicy którejkolwiek z agencji bądź firm współpracujących z Bankiem przy organizacji Oferty a także rodzice, rodzeństwo oraz małżonkowie tych osób
 • osoby ze statusem dewizowym nierezydenta zgodnie z ustawą z dnia 27 lipca 2002 r. Prawo Dewizowe
 • obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych Ameryki, tj. osoby mające stałe zamieszkanie na terytorium Stanów Zjednoczonych Ameryki lub posiadające „pozwolenie na pracę” w Stanach Zjednoczonych Ameryki (tzw. Zieloną Kartę) lub spełniające tzw. test długotrwałego przebywania na terytorium Stanów Zjednoczonych Ameryki (ang. „substantial presence test”), który zasadniczo dotyczy weryfikacji długości pobytu na terytorium Stanów Zjednoczonych Ameryki w okresie ostatnich 3 lat.

A mówiąc w skrócie:

 • osoby współpracujące z bankiem
 • obywatele USA
 • i oczywiście posiadacze KK na dzień 1 stycznia 2015 i później

Proforma przypominamy o „standardowych” wymaganiach, które powinny być znane Czytelnikom bloga i promocji Citibank:

 • wiek – minimum 21 lat
 • dochód netto – minimum 1200 zł
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce
 • dla firm – min. wiek 25 lat
 • działalność gospodarcza min. 2 lata


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

Zajrzyj też do menu, gdzie znajdziesz inne, wygasające promocje Citi:

Wniosek o kartę

Jeśli nie obejmują Cię wykluczenia, o których wspomnieliśmy powyżej, to nie później niż do 22.07.2017 (pamiętaj o limicie 1000 wniosków):

Po złożeniu wniosku w ciągu kilku dni skontaktuje się z Tobą konsultant Citi. Podczas rozmowy zostanie wstępnie określona Twoja zdolność kredytowa, a jeśli będzie taka potrzeba, możesz zostać poproszony/-a o dodatkowe dokumenty. Spis akceptowanych źródeł dochodu znajdziesz w regulaminie – z doświadczenia wiemy, że dla umowy o pracę z reguły wystarczają wydruki przelewów bankowych, które możesz przesłać na maila (lub przekazać kurierowi podczas podpisywania umowy).

Uwaga! Podczas rozmowy telefonicznej konsultant Citi może namawiać Cię do założenia konta lub skorzystania z innych produktów. Ostateczny wybór należy do Ciebie – do zgarnięcia smartfona wystarczy karta kredytowa i czynne z niej korzystanie (nie musisz posiadać konta w banku aby korzystać z karty i aby zgarnąć smartfon!) – o tym w dalszej części wpisu.

Umowę o kartę (ew. inne produkty Citi) podpiszesz za pośrednictwem kuriera, a dostęp zostanie aktywowany w ciągu 1 – 2 dni od podpisania dokumentów.

Karta kredytowa i LG K4 Dual Sim – warunki promocji

Warunki uprawniające do zdobycia smartfona nie są zbyt skomplikowane aczkolwiek musisz wykazać się odpowiednią (kwotowo) aktywnością. W końcu bank daje smartfon o wartości niespełna 500 zł! Zobacz co należy zrobić, gdy staniesz się klientem Citi:

 • zaloguj się przynajmniej raz do bankowości internetowej Citi lub aplikacji mobilnej nie później niż do końca 3 miesiąca od podpisania umowy o kartę – radzimy jednak z tym nie czekać
 • wykonaj transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 3000 zł również nie później niż do końca 3 miesiąca od podpisania umowy o kartę – pamiętaj, że transakcje muszą zostać zaksięgowane, więc lepiej nie odkładaj ich „na ostatni dzień”.

Jak wspomnieliśmy powyżej, należy wykonać transakcje bezgotówkowe, które nie mogą zostać zwrócone (anulowane), do limitu nie zaliczają się przelewy z karty. To wszystko!

Bank poinformuje Cię o spełnieniu warunków promocji nie później niż do końca miesiąca po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji:

LG K4 Dual Sim 2017 – specyfikacja

Skoro piszemy o nagrodzie, to kilka słów na temat specyfikacji:

 • Procesor: Czterordzeniowy 1,1 GHz
 • System operacyjny: Android 6.0.1 Marshmallow
 • Wyświetlacz: 5,0″ FWVGA
 • Wymiary: 144,7 x 72,6 x 7,9 mm
 • Pojemność baterii: 2500 mAh
 • Dodatkowe funkcje: Zdjęcia gestem, automatyczne selfie, doświetlenie ekranem
 • Pamięć: 1 GB pamięci RAM / 8 GB pamięci eMMC
 • Aparat: Przedni: 5 MP / Tylny: 5 MP
 • Obsługa dwóch kart SIM

Jaką kartę wybrać?

W zasadzie możesz wybrać dowolną kartę z listy dostępnych, bank w regulaminie nie precyzuje, ani nie narzuca Ci tego z góry. My sugerujemy kartę Simplicity (w tym artykule opisujemy ją dokładniej), która jest bezwarunkowo darmowa – oczywiście aby otrzymać telefon musisz spełnić warunki promocji.

Przy okazji zapraszamy też do naszego poradnika, z którego dowiesz się jak działa karta kredytowa i dlaczego nie należy używać karty kredytowej do wypłaty środków z bankomatu – jeśli będziesz umiejętnie korzystać z karty kredytowej, to nie zapłacisz za jej używanie ani złotówki, możesz płacić za zakupy pieniędzmi Citi – a własne trzymać na lokacie bankowej.

LG K4 Dual Sim (2017) i karta kredytowa – koszty

Poza koniecznością wydania 3000 zł (warunek konieczny do uzyskania smartfona) korzystanie z karty może być całkowicie bezpłatne o ile wybierzesz bezwarunkowo bezpłatną kartę Simplicity i będziesz przestrzegać pewnych reguł:

 • karta kredytowa nie służy do wypłaty środków z bankomatu (poza nielicznymi wyjątkami, o których w poradniku – patrz link poniżej)
 • zadłużenie spłacisz w całości i w wymaganym terminie (lub wcześniej)

zapraszamy do poradnika:

Wyrabiając kartę kredytową Citi, czy to darmową kartę Simplicity czy też jakąkolwiek inną zwróć proszę uwagę na usługę CitiPhone, z której prawdopodobnie nie będziesz korzystać, a która kosztuje 6 zł miesięcznie. Skąd wiemy, że nie będziesz potrzebować tej usługi? Bo wszystko, co jest związane z kartą kredytową (operacje, konto, spłata zadłużenia), wykonasz przez serwis transakcyjny banku lub aplikację mobilną. Aby wyłączyć CitiPhone wystarczy w bankowości internetowej Citi wysłać wiadomość o takiej lub podobnej treści: „Rezygnuję z usługi CitiPhone”.
Złóż wniosek o kartę kredytową z telefonem LG K4 Dual SIM 2017Citibank Smartfon LG K4 Dual SIM i karta kredytowa

A pod koniec wpisu jak zawsze zapraszamy do naszego zestawienia najlepszych lokat bankowych, wraz z wpisem lokaty bankowe, które prezentujemy w nieco innej formie niż w poprzednich zestawieniach, tutaj ranking najlepszych lokat bankowych i oczywiście do lokaty i konta oszczędnościowe Citi Handlowy i oczywiście zapraszamy do skorzystania z promocji.

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym Citi telefon LG K4 Dual Sim za wyrobienie bezpłatnej karty kredytowej
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

Lokata dla nowych klientów

 

BGŻOptima lokata BEZKARNA

 

Idea Bank lokata NA NOWE ŚRODKI

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*