Promocje

Citibank do 700 zł premii z Citi Priority

Nawet 700 zł premii za otwarcie konta Citi Priority: 100 zł na start, do 450 zł w formie moneyback i 150 zł za przelewy. A wszystko to po spełnieniu warunków promocji, które na pierwszy rzut oka mogą wyglądać na wygórowane.

I co najlepsze: promocję można połączyć z ofertą karty kredytowej z voucherem lub telefonem i powiększyć pulę nagród.

Citi Priority

Do 700 zł od Citi – dla kogo oferta

Zgodnie z regulaminem promocji „Do 700 zł bliżej niż myślisz z kontem Citi Priority” oferta dedykowana jest dla nowych i byłych klientów banku, zgodnie z którym wykluczone są:

osoby, które po dniu 31 października 2016 r. posiadały w Banku Konto Osobiste lub Rachunek Oszczędnościowy (dotyczy również wszystkich Współposiadaczy Konta) i/lub były Pełnomocnikami do Konta

Dodatkowo z promocji nie mogą skorzystać obywatele USA, pracownicy i współpracownicy banku.

Jak więc widać wykluczenie obejmuje jedynie osoby posiadające rachunek w Citi. Jeżeli masz tylko kartę kredytową, to oczywiście możesz skorzystać z oferty, co więcej, jeżeli posiadasz kartę kredytową Citi spełnienie warunków promocji będzie łatwiejsze :)


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

 

Do 700 zł bliżej niż myślisz – wniosek

Jeżeli nie obejmuje Cię wykluczenie, o którym mowa powyżej, to:

i złóż wniosek o otwarcie konta. Masz na to czas do 31 stycznia 2018, ale bank zastrzega, że oferta obowiązuje do wyczerpania dostępnej puli 2000 uczestników – warto się więc pospieszyć

 • nie później niż do 28.08.2018 podpisz umowę o konto i kartę
 • zaloguj się przynajmniej raz do serwisu Citibank z aplikacji mobilnej lub przez stronę www – masz na to czas do końca drugiego miesiąca, po miesiącu w którym podpiszesz umowę

 

Co jeśli masz już kartę kredytową Citibank

To nawet lepiej, gdyż:

 • po pierwsze bank nie wyklucza z promocji posiadaczy kart kredytowych
 • a po drugie karta przyda Ci się do spełnienia warunków promocji

A co jeżeli nie będziesz posiadać karty kredytowej Citi? Spełnienie warunków promocji będzie trudniejsze, co nie znaczy, że niemożliwe.

 

Do 700 zł bliżej niż myślisz – 100 zł na start

Citibank konto Citi Priority z premią do 700 złBank zapłaci Ci 100 zł za założenie konta jeżeli jako klient spełnisz jeden z poniższych warunków (cytujemy dosłownie regulamin), oczywiście po uprzednim uruchomieniu konta:

 • zgromadzi i utrzyma na rachunkach w Banku średniomiesięczne saldo w wysokości min. 30 000 zł (słownie: trzydzieści tysięcy złotych)

lub

 • otrzyma na Konto wpływy w łącznej wysokości min. 5 000 zł (słownie: pięć tysięcy złotych) i jednocześnie na ostatni dzień tego samego miesiąca posiadał w Banku aktywny jeden z produktów kredytowych.

 

Jeżeli masz wolne 30.000 zł, to oczywiście możesz skorzystać z pierwszej opcji, ale wg nas o wiele będzie spełnić drugi warunek, posiadając dowolny produkt kredytowy. I tutaj właśnie kłania się dowolna karta kredytowa Citi.

 

Wpływ 5000 zł na konto Citi

Jeżeli przeraził Cię ten punkt, to uspokajamy, chodzi o wpływ w łącznej kwocie 5000 zł. Czyli może to być np. 5 przelewów po 1000 zł każdy.

Co więcej, nie musisz trzymać środków na koncie Citi Priority, możesz je przelać do Citi pierwszą sesją, a w kolejnej przetransferować do innego banku. Warunek na wpływ spełnisz więc przelewając pięciokrotnie to samo 1000 zł (lub inną kwotę) – ważne aby suma wpływów była równa lub większa 5000 zł :)

 

Wniosek o kartę w pierwszej kolejności

Citibank Smartfon LG K4 Dual SIM i karta kredytowaJeżeli nie posiadasz karty kredytowej Citi i uznasz, że opcja z „aktywnym produktem kredytowym” jest dla Ciebie bardziej korzystna, to w pierwszej kolejności złóż wniosek o kartę, a dopiero potem o konto Citi Priority.

Dlaczego? Otóż po złożeniu wniosku o kartę może okazać się, że bank Ci jej nie przyzna, a wówczas do spełnienia warunków promocji konieczne byłoby:

 • zapewnienie i utrzymanie salda 30.000 zła
 • albo wnioskowanie o inny produkt kredytowy

Na marginesie przypominamy, że tylko do końca listopada dostępna jest super promocja, w ramach której możesz zgarnąć telefon LG K4 dual sim o wartości 499 zł za wykonanie 15 operacji kartą – po szczegóły odsyłamy do podlinkowanego wpisu.

Zobacz też inne promocje z voucherem – zapraszamy pod koniec wpisu.

 

Do 450 zł moneyback z kontem Citi Priority

Poza premią na start Citi bank zwróci Ci 5% wartości transakcji kartą debetową przez 9 miesięcy od podpisania umowy o konto. Maksymalna miesięczna kwota zwrotu to 50 zł, co daje łącznie do 450 zł.

Łatwo obliczyć, że aby otrzymać maksymalny moneyback musisz wydać 1000 zł lub więcej:

 • 1000 zł * 5% = 50 zł

I to co nieraz już powtarzaliśmy na blogu: nawet jeżeli nie uda Ci się zgarnąć maksymalnego zwrotu i zamiast 450 zł uzbierasz tylko 300 zł, to zawsze są to pieniądze, zawsze!

Uwaga, do puli zwrotów wchodzą transakcje wykonane i zaksięgowane w danym miesiącu, warto o tym pamiętać:

 

150 zł za wykonanie 7 przelewów

Poza premią 100 zł na start i do 450 zł w formie zwrotów, możesz otrzymać jeszcze 150 zł od Citibank jeżeli spełnisz warunki, o których mowa poniżej:

w ciągu 7 (słownie: siedmiu) kolejnych miesięcy kalendarzowych, licząc od 3 (słownie: trzeciego) miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu od otwarcia Konta, dokona 1 (słownie: jednego) przelewu z Konta miesięcznie oraz utrzyma jeden z warunków bezpłatnego prowadzenia Konta

Przelew możesz wykonać na dowolny rachunek, nawet Twoje konto w innym banku, a warunek zwalniający z opłaty za konto:

 • zgromadzi i utrzyma na rachunkach w Banku średniomiesięczne saldo w wysokości min. 30 000 zł (słownie: trzydzieści tysięcy złotych)

lub

 • otrzyma na Konto wpływy w łącznej wysokości min. 5 000 zł (słownie: pięć tysięcy złotych) i jednocześnie na ostatni dzień tego samego miesiąca posiadał w Banku aktywny jeden z produktów kredytowych.

czyli dokładnie ten, który konieczny jest do otrzymania pierwszej 100-ki, dodatkowe inf. w regulaminie.

 

Koszty

Voucher 400 zł do perfumerii Douglas od CitibankJeżeli spełnisz warunki promocji, a o to przecież chodzi, to otrzymasz:

 • darmowe konto
 • darmowe przelewy
 • darmowe wypłaty z bankomatów w Polsce

Gapiostwo może Cię jednak kosztować 30 zł – jeżeli nie spełnisz warunku na zwolnienie z opłat.

Przypominamy, że:

 • wystarczy wpływ w łącznej kwocie 5000 zł i
 • posiadanie dowolnej karty kredytowej.

 

Dowolny produkt kredytowy – karta kredytowa

Citibank Smartfon LG K4 Dual SIM i karta kredytowaA może połączyć przyjemne z pożytecznym i przy okazji premii do 700 zł od Citi zgarnąć voucher albo telefon powiększając w ten sposób zarobek?

O promocji ze smartfonem wspomnieliśmy już powyżej i przypominamy raz jeszcze (tylko do końca listopada).

Zobacz poniższe oferty (bezpośrednie linki do wniosków):

W każdym przypadku radzimy wybrać bezwarunkowo darmową Citi Simplicity, szczegółowy opis w ramach promocji Citi.

 

Do 700 zł bliżej niż myślisz – podsumowanie

Citibank konto Citi Priority z premią do 700 złWedług nas promocja warta jest uwagi:

 • zapewnij wpływy w łącznej kwocie 5000 zł (może być w formie kilka przelewów) + dołóż do tego kartę kredytową Citi (jeżeli takiej nie posiadasz)
 • wykonaj w miesiącu transakcje bezgotówkowe kartą debetową wydaną do konta na łączną kwotę 1000 zł (lub wyższą)
 • wykonaj minimum jeden przelew w miesiącu z konta Citi Priority na dowolny rachunek w innym banku

A otrzymasz maksymalną premię 700 zł, którą możesz powiększyć:

 • o telefon (499 zł) bądź
 • o voucher (400 zł)

Citibank Smartfon LG K4 Dual SIM i karta kredytowa

 

Dodatkowo łącząc promocję „Do 700 zł bliżej niż myślisz z kontem Citi Priority” z wybraną ofertą karty kredytowej (przejdź do akapitu „Dowolny produkt kredytowy – karta kredytowa”) z voucherem zgarniesz nawet do 1100 zł, a w opcji z telefonem niespełna 1200 zł – przypominamy, żeby wniosek o kartę złożyć jako pierwszy.

Nie musimy chyba dodawać, że jeżeli z promocji skorzystają dwie osoby (małżeństwo), to do zdobycia ponad 2000 zł! To niewątpliwie jedna z najlepszych promocji, jakie ostatnimi czasy opisywaliśmy na blogu.

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym Citibank do 700 zł premii z Citi Priority
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

Citibank Smartfon LG K4 Dual SIM i karta kredytowa

 

Idea Bank Lokata HAPPY PRO

 

BGŻOptima lokata BEZKARNA

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*  

2 komentarze

 1. Maciek pisze:

  Ciekawa ta promocja. Czy po odebraniu nagrody można potem bezproblemowo zamknąć konto i kartę?