Promocje

Citibank Douglas – voucher 400 zł za wyrobienie karty kredytowej

Douglas CitibankZamów kartę kredytową i odbierz voucher 400 zł do perfumerii Douglas od Citibank.

To druga odsłona promocji, w ramach której za wyrobienie karty kredytowej możesz zgarnąć voucher 400 zł do perfumerii Douglas od Citibank. Poprzednia cieszyła się dużym zainteresowaniem, co nie powinno dziwić, gdyż voucher do Douglas Citibank dawał już za samą aktywację karty i zalogowanie do serwisu.

W obecnej edycji promocji warunki zostały nieco zmienione, choć i tak wg nas nie są trudne do spełnienia, a sama promocja w połączeniu z darmową kartą Simplicity jest to oferta, którą możemy polecić.

Zobacz co zrobić, aby zdobyć voucher 400 zł do perfumerii Douglas od Citibank.

 

Nowi klienci

Promocja Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do perfumerii Douglas z voucherem 400 zł od Citibank skierowana jest do nowych klientów banku, którzy nie byli posiadaczami żadnej karty głównej przed 01.01.2015. Zwracamy uwagę, że Citibank przesuwa termin „karencji”, jeszcze nie tak dawno data graniczna była przesunięta o rok.

Jeżeli nie obejmuje Cię wykluczenie to złóż wniosek na dedykowane stronie promocji. Proforma przypominamy o dodatkowych „standardowych” wymaganiach, które powinny być znane Czytelnikom bloga i promocji Citibank:

 • wiek – minimum 21 lat
 • dochód netto – minimum 1200 zł
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce
 • dla firm – min. wiek 25 lat
 • działalność gospodarcza min. 2 lata

 

Jak złożyć wniosek o kartę Citibank z voucherem do Douglas

Aby skorzystać z promocji i zdobyć voucher 400 zł do perfumerii Douglas od Citibank należy:

 • wnioskując o kartę możesz wybrać oczywiście dowolną z listy dostępnych – sugerujemy kartę Simplicity, która jest bezwarunkowo darmowa – poniżej dodatkowy opis dostępnych kart,
 • bank może poprosić Cię o dokumenty potwierdzające dochód np. PIT za ubiegły rok albo wyciągi z rachunku bankowego – z doświadczenia wiemy, że z reguły wystarczą wyciągi za ostatnie 3 – 6 miesięcy,
 • jeśli otrzymasz pozytywną decyzję kredytową, to umowa zostanie Ci dostarczona za pośrednictwem kuriera

 

Simplicity a może World Mastercard

Powyżej pisaliśmy, że najlepiej wnioskować o darmową Simplicity, która jest bezwarunkowo darmowa. Może jednak skusisz się na World Mastercard. Zobacz co oferuje Ci Simplicity i co zyskasz z World Mastercard:

 

KORZYŚCI KARTY KREDYTOWEJ CITIBANK SIMPLICITY

 • brak opłaty rocznej za kartę
 • brak opłaty za przypomnienia o spłacie karty
 • brak opłaty za powiadomienia SMS

Posiadając kartę Simplicity nie musisz wykonywać jakichkolwiek transakcji, żeby karta była darmowa. To karta, którą możesz mieć i używać, albo posiadać ją „na wszelki wypadek”, na przykład (w sytuacji awaryjnej), gdy inna karta nie zadziała. Spójrz też na poniższy screen:

Citibank Simplicity zalety

 

KORZYŚCI KARTY KREDYTOWEJ CITIBANK WORLD MASTERCARD

 • za każdą transakcję kartą zdobywasz punkty, które możesz wymieniać na nagrody z katalogu
 • otrzymujesz 1000 punktów na powitanie, które możesz wymienić na voucher 20 zł w H&M
 • stałe rabaty u Partnerów: 25% H&M na drugą, tańszą rzecz, do 5% Merlin.pl, do 10% Multikino i inne:

Citibank world mastercard

Simplicity jest bezwarunkowo darmowa, World Mastercard kosztuje 18 zł, o ile nie wydasz minimum 4000 zł miesięcznie – decyzja którą kartę wybrać należy do Ciebie, każda z tych kart uprawnia Cię do zdobycia vouchera 400 zł do Douglas:


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

Voucher 400 zł do perfumerii Douglas od Citibank

 

A gdy otrzymasz kartę

Bez względu na to, którą kartę wybierzesz, to w kolejnych etapach:

 • w okresie obowiązywania oferty aktywuj kartę kredytową
 • w ciągu miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa o Kartę (data zawarcia umowy będzie widoczna na umowie) zaloguj się co najmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online pod adresem https://www.citibankonline.pl lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile
 • również nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę dokonaj transakcji bezgotówkowych na co najmniej 1000 zł

Promocja (wg nas) nie zawiera żadnego haczyka, oczywiście poza koniecznością wydana 1000 zł. Po odebraniu vouchera kartę możesz bezkarnie zamknąć, ale równie dobrze możesz ją utrzymywać dalej, jeżeli wybierzesz darmową kartę Simplicity. Jak zawsze dodatkowe inf. znajdziesz w regulaminie.

 

Kiedy voucher 400 zł do Douglas

Voucher zostanie przesłany poprzez wiadomość w serwisie bankowości internetowej Citibank Online najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji, czyli jeśli warunki spełnisz już w marcu, to voucher otrzymasz w kwietniu. A sam voucher ważny jest do 31.12.2017 r.

 

Citibank – koszty

O kosztach obsługi kart wspomnieliśmy powyżej:

 • Simplicity jest bezwarunkowo darmowa
 • World Mastercard również, o ile nie wydasz minimum 4000 zł miesięcznie

Przypominamy, że domyślnie bank aktywuje Ci usługę CitiPhone, która może kosztować Cię 6 zł miesięcznie. Może, ale nie musi. Według nas jest to usługa, która niekoniecznie będzie Ci potrzebna, gdyż wszystko wykonasz za pomocą serwisu transakcyjnego lub aplikacji mobilnej Citibank.

Sugerujemy zrezygnować z usługi CitiPhone, aby to zrobić wystarczy, że z serwisu Citibank wyślesz wiadomość o treści „Rezygnuję z usługi CitiPhone” lub coś w tym stylu:

 

Karta kredytowa w pigułce

I na koniec garść informacji związana z używaniem kart kredytowych:

 • są karty, używając których możesz zarobić, odsyłamy do wpisów z kartami kredytowymi – oczywiście zawsze zalecamy ostrożność – pomyłka np. spóźnienie się z terminem spłaty, może kosztować Cię więcej niż potencjalny zarobek

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym Citibank Douglas – voucher 400 zł za wyrobienie karty kredytowej
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

BGŻOptima lokata BEZKOMPROMISOWA

 

Idea Bank Lokata HAPPY

 

Lokata standardowa Toyota Bank

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*  

4 komentarze

 1. Michał pisze:

  Jeżeli dla kogoś wydanie 1000 zł w ciągu trzech miesięcy jest zaporą nie do przejścia, to nie stać go na kartę. Tylko tyle i aż tyle w tym temacie.

 2. nn pisze:

  Nie dramatyzujmy. W poprzedniej promocji DOuglas można było dostać voucher praktycznie za nic i to jest fakt. Teraz trzeba wydać 1000 zł. Ale jeśli ktoś otrzyma kartę, czyli musi mieć wystarczające dochody, czyli wydanie łącznie 300 – 350 zł miesięcznie nie powinno stanowić problemu. Jak u mnie to jedne zakupy weekendowe i zatankowanie auta.

 3. Marta pisze:

  Niestety trzeba najpierw wydać 1000,00 żeby dostać voucher to jest haczyk.

  • admin pisze:

   Porównując obecną ofertę do poprzedniej promocji Douglas, w ramach której można było otrzymać voucher już za samą aktywację karty i zalogowanie do serwisu, to rzeczywiście jest to haczyk – dodana dodatkowa informacja „przy haczyku”.
   Choć podchodząc do z drugiej strony do zagadnienia bywały oferty, w ramach których kartę należało utrzymywać przez min. 12 miesięcy wykonując min. 1 transakcję miesięcznie – w przeciwnym wypadku „kara” 200 zł: http://bankomaniacy.pl/400-zl-do-empik-com-od-citibank/ – takie haczyki :)