Promocje

Citibank i mall.pl – voucher 400 zł za wyrobienie karty kredytowej

Citibank Mall.plZostań posiadaczem karty kredytowej Citibank i zdobądź voucher 400 zł do mall.pl to druga odsłona promocji Citibank i sklepu internetowego mall.pl.

I choć (jak to już pewnie wiesz z innych ofert Citibank) i ta skierowana jest do nowych klientów banku, to mamy dobrą wiadomość: bank przesunął termin do którego możesz zostać uznany/-a za nowego klienta – może nią być osoba, która nie posiadała żadnej karty głównej na dzień 01 stycznia 2015.

Jeżeli nie obejmuje Cię powyższe ograniczenie, to w prosty sposób możesz zgarnąć voucher 400 zł do mall.pl. Ale żeby nie było zbyt łatwo, to przy okazji wpisu przypominamy również o innych ofertach banku:

I w zależności od tego, czy lepszy byłby smartfon, czyli odgórnie przypisana nagroda, czy preferujesz voucher, za który kupisz sobie dokładnie to, na co masz ochotę a nie to, co wybrał dla Ciebie bank albo moneyback i zwrot kosztów prenumeraty – zastanów się i skorzystaj z wybranej przez Ciebie promocji.

 

Dla nowych klientów

Jak już wspomnieliśmy powyżej i zgodnie z regulaminem promocja Citibank i mall.pl skierowana jest do nowych klientów banku, a dokładniej wyłączone są osoby, które:

 • od 1 stycznia 2015 roku posiadały główną Kartę Kredytową Citibank

Nie możesz być też pracownikiem banku albo obywatelem USA.

 

Bank określa także minimalne wymagania konieczne do uzyskania karty kredytowej:

 • wiek – minimum 21 lat
 • dochód netto – minimum 1200 zł
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce
 • dla firm – min. wiek 25 lat
 • działalność gospodarcza min. 2 lata

Oczywiście musisz mieć świadomość, że bank zbada Twoją zdolność kredytową (zobacz co na nią wpływa) i może odmówić wydania Ci karty. A do promocji Citibank możesz przystąpić do 31.05.2017.

 

 

Wniosek o kartę Citibank

 • złóż wniosek o kartę kredytową Citibank
 • masz na to czas do 31.05.2017
 • wnioskując o kartę możesz wybrać oczywiście dowolną z listy dostępnych – sugerujemy kartę Simplicity, która jest bezwarunkowo darmowa, w dalszej części wpisu porównujemy też inne karty
 • w ciągu kilku dni od złożenia wniosku skontaktuje się z Tobą konsultant Citibank
 • na podstawie złożonego wniosku i rozmowy z konsultantem oceniona zostanie Twoja zdolność kredytowa – pamiętaj, bank może, ale nie musi przyznać Ci karty
 • w przypadku wątpliwości bank może poprosić Cię o PIT za ubiegły rok albo wyciągi z rachunku bankowego

Z doświadczenia wiemy, że z reguły wystarczają wyciągi bankowe, ale uczulamy iż zgodnie z regulaminem bank może zażądać dodatkowych dokumentów potwierdzających dochody, a z oferty mogą  skorzystać osoby, które (cytujemy dosłownie):

 • dostarczyły wymagany przez Bank, czytelny i aktualny dokument dochodowy potwierdzający deklarowane na wniosku o produkt dochody („Dokument dochodowy”), zgodnie z listą wymaganych przez Bank Dokumentów dochodowych dla poszczególnych form zatrudnienia klientów, która stanowi Załącznik nr 1 do Regulaminu. Przy czym, jeśli dostarczone dokumenty nie są wystarczające do potwierdzenia zdolności kredytowej Uczestnika, Bank ma prawo poprosić o dostarczenie dodatkowych dokumentów

Jeśli otrzymasz pozytywną decyzję kredytową, to umowa zostanie Ci dostarczona za pośrednictwem kuriera, a kartę otrzymasz w ciągu kilku dni od podpisania umowy kredytowej.


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

 

Voucher 400 zł za wydanie 1000 zł kartą i zalogowanie

A dalej nie pozostaje nic innego, jak spełnić warunki promocji uprawniające do otrzymania vouchera. Są dwa, (cytujemy je zgodnie z regulaminem) i spełnią je osoby, które:

 • zalogowały się przynajmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online pod adresem https://www.citibankonline. pl lub za  pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile nie później niż do  końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o Kartę (data zawarcia umowy będzie widoczna na umowie)
 • dokonały Kartą, kartą dodatkową wydaną do Karty lub nośnikiem zbliżeniowym transakcji o łącznej wartości, co najmniej 1000 zł nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o Kartę (data zawarcia umowy będzie widoczna na umowie)

Przy czym:

Łatwo? Niestety bywały promocje, w ramach których nie trzeba było wykonywać nawet operacji kartą, żeby zgarnąć voucher, choćby w ramach nieaktualnej już voucher 400 zł do Douglas, ale i tak warunki są (wg nas) do przyjęcia.

 

Kiedy voucher 400 zł do mall.pl

Voucher otrzymasz:

O spełnieniu warunków przyznania Nagrody, Uczestnicy zostaną powiadomieni przez Bank poprzez wysłanie wiadomości w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym Uczestnik spełnił warunki Oferty

czyli na przykład:

 • umowę podpisujesz w lutym
 • w marcu musisz zalogować się przynajmniej raz do bankowości elektronicznej banku i wykonać operacje kartą
 • w kwietniu (miesiąc po spełnieniu warunków) otrzymujesz voucher.

Sam voucher zostanie Ci przesłany poprzez wiadomość w serwisie bankowości internetowej, a minimalna wartość zamówienia niezbędna do aktywacji vouchera to 401 zł. Voucher ważny będzie do końca 2017 r:

 

Simplicity a może World Mastercard

Powyżej pisaliśmy, że najlepiej wnioskować o darmową Simplicity. Może jednak skusisz się na World Mastercard. Zobacz co oferuje Ci Simplicity i co zyskasz z World Mastercard. Zapoznaj się również z ofertą Citibank PremierMiles.

KORZYŚCI KARTY KREDYTOWEJ CITIBANK SIMPLICITY

 • opłaty rocznej za kartę
 • opłaty za przypomnienia o spłacie karty
 • opłaty za powiadomienia SMS

KORZYŚCI KARTY KREDYTOWEJ CITIBANK WORLD MASTERCARD

 • za każdą transakcję kartą zdobywasz punkty, które możesz wymieniać na nagrody z katalogu
 • otrzymujesz 1000 punktów na powitanie, które możesz wymienić na voucher 20 zł w H&M
 • stałe rabaty u Partnerów: 25% H&M na drugą, tańszą rzecz, do 5% Merlin.pl, do 10% Multikino i inne

Simplicity jest bezwarunkowo darmowa, World Mastercard kosztuje 18 zł, o ile nie wydasz minimum 4000 zł miesięcznie – decyzja którą kartę wybrać należy do Ciebie

 

Voucher 400 zł do mall.pl – podsumowanie

Jeżeli nie obejmują Cię wykluczenia, to promocja (wg nas) może być warta uwagi, zwłaszcza jeżeli wybierzesz bezwarunkowo darmową Simplicity. Możesz rozważyć również oferty Citibank smartfon LG K8 LTE oraz Citibank Twój Styl i Pani oraz moneyback do 250 zł.

Bez względu jednak którą wybierzesz zapoznaj się z poradnikami:

Jeśli oferta Citibank przekonała Cię albo chcesz uzyskać więcej informacji zobacz:

Banner do promocji Citibank i mall.pl znajdziesz również w sekcji komentarzy

 

Inne wpisy

Zapraszamy oczywiście do naszego zestawienia najlepszych lokat bankowych, wraz z wpisem lokaty bankowe, które prezentujemy w nieco innej formie niż w poprzednich miesiącach oraz do rankingu najlepszych lokat bankowych. Przypominamy też o ciekawej ofercie PKO BP 10 biletów do kina – Konto dla Młodych.

Na blogu promujemy BLIK, zobacz jak wykonać przelew poza sesją Elixir, w sobotę lub niedzielę.

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym Citibank i mall.pl – voucher 400 zł za wyrobienie karty kredytowej
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

Getin Bank eLokata na nowe środki

 

Voucher 400 zł do perfumerii Douglas od Citibank

 

Lokata dla nowych klientów

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*