Promocje

Citibank: karta kredytowa Simplicity i tablet Lenovo Tab 2

Citibank tablet Simplicity
Za wyrobienie darmowej karty kredytowej Simplicity możesz otrzymać tablet Lenovo Tab 2 z etui

To kolejna edycja promocji w Citibank, w której możesz odebrać nagrodę. W poprzednich, które dotyczyły karty Simplicity można było otrzymać Kindle Touch 7 WiFi albo Tablet Lenovo Yoga Tab 3 lub telefon Moto G.

Jeżeli nie brałeś udział w tych promocjach a przede wszystkim nie jesteś lub nie byłeś posiadaczem żadnej karty głównej Citibanku od 01 stycznia 2014, to możesz wziąć udział w promocji.

 

W przypadku niektórych ofert banku posiadanie karty kredytowej wiązało się z opłatą, której nie dało się uniknąć.

Ta promocja jest inna, masz możliwość wybrania bezpłatnej karty kredytowej Citi Simplicity – tak, tak, nie zapłacisz za jej obsługę ani grosza, a w nagrodę możesz otrzymać tablet Lenovo Tab 2 z etui.

Zapoznaj się ze szczegółami Zamów Kartę Kredytową Citibank i odbierz tablet Lenovo w prezencie!


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

 

Szczegóły oferty Tablet Lenovo Tab2 z etui

Standardowo aby wziąć udział w promocji Citibank musisz spełnić warunki:

  • wiek – minimum 21 lat,
  • dochód netto – minimum 1200 zł,
  • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce,
  • dla firm – wiek min. 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.

 

Data graniczna (bez karty głównej)

Jeśli przeglądałeś poprzednie oferty Citibanku, to pewnie wiesz, że aby wziąć udział w promocji nie możesz być posiadaczem żadnej karty głównej w wybranym przez bank dniu.

W regulaminie bank jasno określa ten dzień. Dla tej promocji jest to 01.01.2014 – jeżeli w tym dniu i później nie byłeś posiadaczem takiej karty, to możesz złożyć wniosek o kartę kredytową Citibank, a co za tym idzie możesz starać się o nagrody. Dobrą informacją jest to, że bank stopniowo przesuwa datę graniczną.

Jeżeli spełniasz ww warunki, to przejdź na stronę promocji, wypełnij wniosek i czekaj na kontakt ze strony banku. Zwykle następuje to w ciągu kilku dni od złożenia wniosku. Przygotuj się też na to, że zostaniesz poproszony o przysłanie zaświadczenia o dochodach, pitu, zaświadczenia. Często analitykowi Citibanku wystarcza skan/zdjęcie dokumentu, który możesz wysłać mailem.

Oczywiście aby wziąć udział w promocji musisz uzyskać pozytywną decyzję kredytową. Bank może, bez podania powodu, odmówić przyznania karty kredytowej – musisz się z tym liczyć. Jeśli masz dodatkowe pytania z tym związane – napisz w komentarzu.

 

 

Spełniasz warunki promocji „Zamów Kartę Kredytową Citibank i odbierz tablet Lenovo w prezencie!” i masz pozytywną decyzję kredytową – co dalej?

  • w ciągu 30 dni od wyrobienia karty kredytowej musisz zalogować się przynajmniej raz do serwisu transakcyjnego banku, możesz to zrobić za pomocą przeglądarki internetowej albo aplikacji mobilnej,
  • musisz wykonać zakupy bezgotówkowe na co najmniej 3 000 zł. Masz na to 3 miesiące, przy czym pierwszy miesiąc następuje po miesiącu, w którym podpiszesz umowę – jeśli umowę podpiszesz w kwietniu, to pierwszym miesiącem jest maj 2016.

 

 

Kiedy otrzymasz tablet:

  • zgodnie z regulaminem nagroda zostanie wysłana za pośrednictwem kuriera na adres korespondencyjny Uczestnika, podany na wniosku o Kartę, w przeciągu 30 dni od daty wysłania przez Bank wiadomości e–mail informującej o przyznaniu Nagrody. Wiadomość e-mail zostanie wysłana na adres e-mail podany przez Uczestnika na wniosku o Kartę,
  • uwaga! kurierzy potrafią dzwonić z numerów zastrzeżonych,
  • często zdarza się, że nagrody przyjeżdżają szybciej, niż w ciągu regulaminowych 30 dni

 

Podsumowanie „Zamów Kartę Kredytową Citibank i odbierz tablet Lenovo w prezencie!”:

 

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym Citibank: karta kredytowa Simplicity i tablet Lenovo Tab 2
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

Lokata standardowa Toyota Bank

 

Idea Bank Lokata HAPPY PRO

 

Citibank Smartfon LG K4 Dual SIM i karta kredytowa

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*