Promocje

Citibank: konto Citi Priority z premią do 400 zł

Citi Priority 400 zł premiiNawet do 400 zł w gotówce z kontem Citi Priority od Citibank. 

Pod koniec stycznia pisaliśmy o promocji w ramach której można było otrzymać nagrodę na Powitanie (do 300 zł) i lokatę 2% do 30000 zł od Citibank. Co najciekawsze, oferta dedykowana była dla obecnych klientów banku.

Citibank nieco zmodyfikował zasady promocji, teraz możesz zdobyć 100 zł za samo spełnienie warunków bezpłatności konta i dodatkowe 300 zł w formie moneyback – opisujemy je szczegółowo poniżej.

 

Do 400 zł premii z kontem Citi Priority – wyłączenia

Zgodnie z regulaminem oferty z promocji nie mogą skorzystać osoby, które:

  • osoby, które po dniu 30 czerwca 2016 r. posiadały w Banku Konto Osobiste lub Rachunek Oszczędnościowy (dotyczy również wszystkich Współposiadaczy Konta) i/lub były Pełnomocnikami do Konta
  • osoby współpracujące z Citibank (pracownicy, współpracownicy itp.)
  • obywatele lub rezydenci USA


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

Jeżeli posiadasz na przykład kartę kredytową wyrobioną w ramach innej promocji Citibank, ale nie posiadasz ROR, to oczywiście nie ma żadnych przeciwwskazań, że skorzystać z oferty.

 

Do 400 zł premii z kontem Citi Priority – szczegóły oferty

Jeżeli nie obejmują Cię wykluczenia, o których wspomnieliśmy powyżej, to nie później niż do 30 czerwca 2017 r. do kiedy obowiązuje oferta złóż wniosek o konto na stronie promocji. Następnie nie później niż do 31 lipca 2017 podpisz umowę umowę.

Uwaga! Bank zadeklarował, że promocja może zostać zakończona wcześniej, tj. oferta obowiązuje do wyczerpania dostępnej puli 1000, warto się więc pospieszyć.

 

100 zł premii na start

Zgodnie z regulaminem aby zdobyć wspomniane 100 zł premii należy spełnić jeden z poniższych punktów:

  • zgromadzić i utrzymać na rachunkach w Banku średniomiesięczne saldo w wysokości min. 30 000 zł (słownie: trzydzieści tysięcy złotych), lub
  • otrzymać na Konto środki tytułem wynagrodzenia w łącznej wysokości minimum 5000 zł (słownie: pięć tysięcy złotych) i jednocześnie na ostatni dzień tego samego miesiąca posiadał w Banku aktywny jeden z produktów kredytowych (produktem kredytowym może darmowa Simplicity)

Uwaga! Jeśli chcesz spełnić pierwszy z warunków, to środki zgromadzone w Citi nie muszą leżeć na nieoprocentowanym ROR, ale możesz je ulokować na koncie SuperOszczędnościowym ze stawką 1,5% w skali roku dla kwoty do 20 000 zł.

 

6% moneyback i do 300 zł premii

Dodatkowo do 300 zł premii możesz zgarnąć w formie moneyback pod warunkiem, że w danym miesiącu kalendarzowym wykonasz transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 50 zł.  Spełniając ww warunek otrzymasz miesięczną premię o równowartości 6% zwrotu za transakcje w ciągu sześciu kolejnych miesięcy kalendarzowych, następujących po miesiącu w którym otwarto Konto.

Łatwo obliczyć, że aby zgarnąć maksymalną dostępną premię (300 zł) musisz wydać łącznie nie mniej niż 5000 zł:

Nagroda zostanie wypłacona przez Bank na Konto Uczestnika do 15 dnia roboczego w miesiącu następującym po miesiącu, w którym nastąpiło spełnienie wymaganych warunków.

 

Kontem Citi Priority – szczegóły

Opłata za konto to 30 zł, ale możesz jej uniknąć jeżeli:

  • zapewnisz saldo w wysokości 30 tys. zł albo
  • zapewnisz comiesięczne wpływy w wysokości 5 tys. zł i będziesz posiadać inny aktywny produkt, np. kartę kredytową – wystarczy również darmowa Simplicity

Jeśli uważnie przeczytałeś/-aś początek wpisu to już wiesz, że biorąc udział w promocji jednocześnie spełniasz warunki zwalniające Cię z opłaty za konto. Nie musisz więc robić nic więcej, aby nie ponosić żadnych dodatkowych opłat:

A samo konto Citi Priority to:

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym Citibank: konto Citi Priority z premią do 400 zł
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

Idea Bank Lokata HAPPY

 

Getin Bank eLokata na nowe środki

 

Idea Bank lokata NA NOWE ŚRODKI

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*