Promocje

Citibank morele.net – voucher 400 zł za wyrobienie bezpłatnej Simplicity


Citibank morele voucherZamów bezwarunkowo bezpłatną kartę kredytową Simplicity Citibank i odbierz voucher 400 zł do morele.pl.

Powróciła promocja Citibank, w ramach której za wyrobienie karty kredytowej możesz zdobyć voucher do sklepu internetowego morele.net.

Jak już wspominaliśmy wiele raz na łamach bloga, w ramach różny promocji Citibank masz (lub były do wyboru) do wyboru telefony, tablety czy wideorejestratory, ale także zwrot części poniesionych wydatków czy vouchery. W przypadku gadżetów sprawa jest jasna – po spełnieniu warunków promocji otrzymujesz tablet czy telefon o określonych parametrach.

Co jeśli jednak oferowany przez bank sprzęt nie spełnia Twoich oczekiwań? Tutaj kłania się właśnie ostatnia promocja Citibank i voucher 400 zł do morele.net, w którym sklepie kupisz dokładnie to, co uważasz za stosowne, a nie to, co oferuje Ci bank.

Zobacz w jaki sposób zdobyć voucher do morele i czy obecna odsłona promocji różni się od poprzedniej.


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

 

Voucher 400 zł do morele.net – dla nowych klientów

Promocja Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank zdobądź voucher do sklepu morele.net – edycja II  z voucherem 400 zł od Citibank skierowana jest do nowych klientów banku, którzy nie byli posiadaczami żadnej karty głównej przed 01.01.2015. Zwracamy uwagę, że Citibank przesuwa termin „karencji”, jeszcze nie tak dawno data graniczna była przesunięta o rok.

Z promocji wyłączone są również pracownicy i osoby współpracujące z bankiem oraz obywatele USA.

Jeżeli nie obejmuje Cię wykluczenie to złóż wniosek na dedykowane stronie promocji. Proforma przypominamy o dodatkowych „standardowych” wymaganiach, które powinny być znane Czytelnikom bloga i promocji Citibank:

 • wiek – minimum 21 lat
 • dochód netto – minimum 1200 zł
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce
 • dla firm – min. wiek 25 lat
 • działalność gospodarcza min. 2 lata

 

Voucher 400 zł do morele.pl – różnice z I edycją

To druga odsłona oferty. Czy są różnice w stosunku do poprzedniej odsłony? Okazuje się, że tak. Poza przesuniętym terminem „karencji”, o którym wspomnieliśmy powyżej, niewątpliwą zmianą na plus jest brak konieczności utrzymywania karty przez co najmniej rok.

Obecnie po odebraniu vouchera możesz dalej korzystać z karty, albo zamknąć bez żadnych konsekwencji. Tutaj znajdziesz link do poprzedniego wpisu voucher 400 zł do morele.net – jeśli zechcesz się z nim zapoznać.

 

Jak zdobyć voucher do morele.net

Aby zdobyć voucher należy:

 • nie później niż do 30.06.2017 zarejestrować się na stronie promocji
 • wnioskując o kartę możesz wybrać oczywiście dowolną z listy dostępnych – sugerujemy kartę Simplicity, która jest bezwarunkowo darmowa – szczegółowo opisujemy je w kolejnych akapitach
 • w ciągu kilku dni od złożenia wniosku skontaktuje się z Tobą konsultant Citibank
 • na podstawie złożonego wniosku i rozmowy z konsultantem oceniona zostanie Twoja zdolność kredytowa -pamiętaj, bank może, ale nie musi przyznać Ci karty
 • w przypadku wątpliwości bank może poprosić Cię o PIT za ubiegły rok albo wyciągi z rachunku bankowego
 • jeśli otrzymasz pozytywną decyzję kredytową, to umowa zostanie Ci dostarczona za pośrednictwem kuriera

 

A po podpisaniu umowy i odebraniu karty

 • nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data zawarcia umowy będzie widoczna na umowie) zalogować się do serwisu transakcyjnego banku
 • również nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy dokonaj kartą lub kartą dodatkową wydaną do karty lub nośnikiem zbliżeniowym transakcji o łącznej wartości, co najmniej 1000 zł.

Operacje kartowe muszą być transakcjami bezgotówkowymi, nie mogą to być wypłaty z bankomatów albo przelewy z karty kredytowej (zobacz jak wykonać przelew w sobotę lub niedzielę.). To wszystko :)

Jak widać warunki nie są zbyt wygórowane. Promocja (wg nas) nie zawiera żadnego haczyka. Po odebraniu vouchera kartę możesz bezkarnie zamknąć, ale równie dobrze możesz ją utrzymywać dalej, jeżeli wybierzesz darmową kartę Simplicity. Jak zawsze dodatkowe inf. znajdziesz w regulaminie.

Zobacz teżjak korzystać z karty kredytowej

 

Kiedy voucher

Citibank poinformuje Cię o spełnieniu warunków przyznania nagrody. Wiadomość otrzymasz w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki oferty.

A voucher, bo o nim cały czas mowa, będzie ważny do końca 2017 roku, podczas zakupów o wartości min. 400 zł w sklepie internetowym morele.net:

Citibank karta kredytowa i voucher 400 zł do morele.net

 

Simplicity a może World Mastercard

Powyżej pisaliśmy, że najlepiej wnioskować o darmową Simplicity, która jest bezwarunkowo darmowa. Może jednak skusisz się na World Mastercard. Zobacz co oferuje Simplicity i co zyskasz z World Mastercard. Możesz również zapoznać się z innymi ofertami kart kredytowych:

KORZYŚCI KARTY KREDYTOWEJ CITIBANK SIMPLICITY

 • brak opłaty rocznej za kartę
 • brak opłaty za przypomnienia o spłacie karty
 • brak opłaty za powiadomienia SMS

KORZYŚCI KARTY KREDYTOWEJ CITIBANK WORLD MASTERCARD

 • za każdą transakcję kartą zdobywasz punkty, które możesz wymieniać na nagrody z katalogu
 • otrzymujesz 1000 punktów na powitanie, które możesz wymienić na voucher 20 zł w H&M
 • stałe rabaty u Partnerów: 25% H&M na drugą, tańszą rzecz, do 5% Merlin.pl, do 10% Multikino i inne

Simplicity jest bezwarunkowo darmowa, World Mastercard kosztuje 18 zł, o ile nie wydasz minimum 4000 zł miesięcznie – decyzja którą kartę wybrać należy do Ciebie.

 

Inne oferty Citibank

Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie możesz albo nie chcesz korzystać z promocji z voucherem do morele.net, może zainteresują Cię inne. Podajemy link do szczegółowego opisu promocji oraz banner do wniosku:

 

 • smartfon LG K8 LTE – z promocji możesz skorzystać do końca marca, w zamian za wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę 3000 zł:
  Citibank Smartfon LG K8 LTE i karta kredytowa

 

 • Twój Styl i Pani – również do końca marca możesz skorzysta z promocji, w ramach której otrzymasz darmową prenumeratę ww czasopism oraz zwrot w postaci moneyback do 250 zł:
  Citibank Twój Styl i Pani z kartą kredytową

 

 • voucher 400 zł do mall.pl – warunki bliźniaczo podobne do promocji morele.net, z oferty możesz skorzystać do końca maja br:
  Citi Bank Handlowy - karta kredytowa i voucher 400 zł do mall.pl

 

 

Karta kredytowa w pigułce

Propozycje kart propozycjami, na koniec garść informacji związana z używaniem kart kredytowych:

 • są karty, używając których możesz zarobić, odsyłamy do wpisów z kartami kredytowymi – oczywiście zawsze zalecamy ostrożność – pomyłka np. spóźnienie się z terminem spłaty, może kosztować Cię więcej niż potencjalny zarobek

 

Inne wpisy

Zapraszamy oczywiście do naszego zestawienia najlepszych lokat bankowych, wraz z wpisem lokaty bankowe, które prezentujemy w nieco innej formie niż w poprzednich miesiącach oraz do rankingu najlepszych lokat bankowych.

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym Citibank morele.net – voucher 400 zł za wyrobienie bezpłatnej Simplicity
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

BGŻOptima lokata BEZKARNA

 

BGŻOptima lokata BEZKOMPROMISOWA

 

Idea Bank Lokata HAPPY PRO

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*  

4 komentarze

 1. Podpis pisze:

  adminie: jeśli się dobrze zorientowałem to są trzy promocje Citka na tych samym zasadach lub bardzo podobnych zasadach i w każdej trzeba wydać tałzena: Douglas, Mall i teraz Morele. Czy wiesz, albo może ktoś z czytających, która z nich jest najkorzystniejsza?

  • admin pisze:

   To zależy czego tak naprawdę potrzebujesz. Morele to głównie laptopy i komputery,
   RTV, AGD, telefony i tablety, aparaty i kamery, Mall to przedmioty do domu i ogrodu ale też elektronika jak w Morele – oferty sklepów częściowo się pokrywają, choć nie są takie same. A Douglas to perfumy, kosmetyki.
   Niestety znam ten ból, jeśli zbyt duży wybór, to nie wiadomo co wybrać :) Wszystkie oferty dostępne są jeszcze przez jakiś czas, usiądź i na spokojnie wybierz to, co Ci się przyda i z czego Ty (albo ktoś) będziesz zadowolony.

  • m pisze:

   Raczej morele. Wypada lepiej w porównywarkach cen.

 2. Podpis pisze:

  No to poprzednio było lepiej bo nie trzeba było tałzena wydawać