Promocje

Citibank: Wideorejestrator Mio Mivue 600 i 200 zł w gotówce

Wybierz kartę kredytową Citibanku i odbierz wideorejestrator Mio Mivue 600 i 200 zł w gotówce
W prosty sposób możesz zdobyć obydwie nagrody – poprzednia promocja została przedłużona do końca marca. Wszystko co musisz zrobić, to odwiedzić stację BP, może wystarczy nawet jedna wizyta :)
Citibank wideorejestrator i 200 zł w gotówce
 

Co musisz wiedzieć o promocji Wybierz się w trasę z Kartą Kredytową Citibank BP-Payback:

Podstawowe warunki są bardzo podobne do poprzednich promocji, w których można było zgarnąć Tablet Lenovo TAB 2 lub telefon Samsung Galaxy oraz 240 zł albo iPad mini 2 lub Lenovo Yoga 3, czyli:

 • wiek – minimum 21 lat,
 • dochód netto – minimum 1200 zł,
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce;
 • dla firm – min. wiek 25 lat,
 • działalność gospodarcza min. 2 lata.


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 


Czy Citibank przyzna Ci kartę, jeżeli jesteś emerytem lub rencistą albo jesteś zatrudniony na umowę zlecenie/dzieło? – spróbuj i podziel się z innymi tą informacją w komentarzu.

 

 

Data graniczna (bez karty głównej)

Jeśli przeglądałeś poprzednie oferty Citibanku, to pewnie wiesz, że aby wziąć udział w promocji nie możesz być posiadaczem żadnej karty głównej. W regulaminie bank jasno określa ten dzień. Dla tej promocji jest to 01.01.2015 – jeżeli w tym dniu i później nie byłeś posiadaczem karty, to możesz starać się o nagrody. Dobrą informacją jest to, że bank stopniowo przesuwa datę graniczną.

Jeżeli (wstępnie) spełniasz ww warunki, to przejdź na stronę promocji, wypełnij wniosek i czekaj na kontakt ze strony banku.

Oczywiście Citi Handlowy musi też uznać Cię za wiarygodnego klienta – aby wziąć udział w promocji musisz uzyskać pozytywną decyzję kredytową.

 

 

Spełniasz warunki promocji i jesteś wiarygodnym klientem – co dalej?

 • w ciągu 30 dni od wyrobienia karty kredytowej musisz zalogować się przynajmniej raz do serwisu transakcyjnego banku
 • musisz wykonać zakupy bezgotówkowe na co najmniej 1000 zł.

Jak wydać 1000 zł i odebrać wideorejestrator i 200 zł w gotówce?

 • jedź na stację BP,
 • wykonaj zakupy za 1000 zł lub więcej,
 • za zakupy zapłać nowo przyznaną kartą Citibank.

Zaraz pewnie mnie zapytasz, co miałbyś kupić za tyle pieniędzy na stacji BP? Już wyjaśniam :)

Wystawca karty, w tym przypadku Citibank, nie wie co kupujesz na stacji benzynowej, w sklepie czy punkcie handlowo-usługowym. Bank „widzi” tylko transakcję wykonaną kartą, ze szczegółami transakcji (kwota, data, miejsce itd.). Możesz więc na BP zatankować swój samochód i auta rodziny lub sąsiadów, skorzystać z myjni, kupić alkohol czy hotdogi – z punktu widzenia banku każda taka operacja będzie „tankowaniem paliwa” :)

Możesz też kupić dwa bony paliwowe po 600 zł każdy, za które oczywiście zapłacisz kartą otrzymaną od Citibanku. Dostępne są też inne nominały, np. 50 i 100 zł, więc możesz uzbierać kwotę =1000 zł lub nieznacznie wyższą. Kupony te oczywiście możesz wykorzystać w dogodnym dla Ciebie czasie, czy spróbować je wymienić na gotówkę.

Ważne jest to, że jeśli wydasz +1000 zł na stacji BP w ciągu 30 dni, to bank ufunduje Ci zarówno wideorejestrator (o wartości 349 zł), jak i zwrot w wysokości 200 zł („tankowanie paliwa”).

Oczywiście 1000 zł nie musisz wydać jednorazowo – masz na to 30 dni – powyżej podpowiedziałem sposób, który będzie dla Ciebie najmniej czasochłonny.

 

Koszty operacji

Pamiętaj, że wszystkie karty kredytowe Citibank są płatne, tutaj tabela opłat i prowizji. Za najtańszą z nich zapłacisz 8 zł miesięcznie. W sprzyjających okolicznościach po 3 miesiącach powinieneś już odebrać wideorejestrator i gotówkę, więc cały koszt operacji powinien zamknąć się poniżej 30 zł. Oczywiście po odebraniu nagród kartę możesz zamknąć.

 

Co ciekawe, możesz wyrobić kartę BP-Payback, dzięki której dostaniesz punkty Payback na start – 1500 lub 3000 punktów. Wartość 1 punktu to około 10 gr. Łatwo więc policzyć, że punkty te mogą „zneutralizować” poniesione koszty :)

Zapoznaj się z: regulaminem cashbackregulaminem MiO w prezencieprogramem BP Payback

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym Citibank: Wideorejestrator Mio Mivue 600 i 200 zł w gotówce
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

Idea Bank lokata NA NOWE ŚRODKI

 

Voucher 400 zł do perfumerii Douglas od Citibank

 

Getin Bank eLokata na nowe środki

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*  

Jeden komentarz

 1. p pisze:

  kurcze!!! zamknalem karte citi wlasnie w styczniu 2015 juz nawet jeden miesiac sprawi ze bede mogl skorzystac z kolejnej promocji citi. a na pewno liczy sie data zamkniecia karty a nie wypowiedzenia umowy? bo wypowiedzialem pod koniec roku 2014 no i zamknela sie na koniec stycznia 2015.