Promocje

Citibank: Zamów kartę kredytową BP-Payback i odbierz wideorejestrator Mio Mivue 600

Wybierz kartę kredytową BP-Payback Citibanku, a możesz otrzymać wideorejestrator Mio Mivue 600
Citibank-wideorejestrator-i-paybackJest to kolejna odsłona promocji, w której można zdobyć wideorejestrator do samochodu. W poprzedniej odsłonie dodatkowo był do zdobycia Wideorejestrator Mio Mivue 600 i 200 zł w gotówce. W obecnej gotówki nie otrzymasz, ale podobnie jak w poprzedniej promocji możesz dostać do 3000 punktów PAYBACK.

Jeśli nie obejmują Cię wykluczenia z promocji (o nich poniżej), to wszystko co musisz zrobić, to wypełnić wniosek na stronie promocji i zacząć korzystać z karty kredytowej :)


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

 

Jak wziąć udział w promocji i zgarnąć wideorejestrator samochodowy

Podstawowe wymagania, które musisz spełnić wyglądają następująco:

 • wiek – minimum 21 lat,
 • dochód netto – minimum 1200 zł,
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce;
 • dla firm – min. wiek 25 lat,
 • działalność gospodarcza min. 2 lata.

 

Czy Citibank przyzna Ci kartę, jeżeli jesteś emerytem lub rencistą albo jesteś zatrudniony na umowę zlecenie/dzieło? – spróbuj i podziel się z innymi tą informacją w komentarzu.

 

Data graniczna (bez karty głównej)

Dodatkowo zgodnie z regulaminem promocji z promocji może skorzystać osoba:

 • od 1 stycznia 2015 roku nie posiadała żadnej głównej Karty Kredytowej Citibank;
 • wypełniła dedykowany formularz kontaktowy na stronie internetowej Banku: https://www.online.citibank.pl/formularz/karta_ kredytowa2/vanilla/ („Formularz”);
 • złożyła wniosek o wydanie Karty Kredytowej Citibank uprawniający do wzięcia udziału w dalszej części Oferty („Wniosek”), podczas kontaktu z przedstawicielem Banku, podjętego na podstawie wypełnionego i przesłanego Formularza. Pod uwagę nie będą brane osoby, które złożyły Wniosek pochodzący z innego źródła w internecie;
 • do Wniosku dostarczyła wymagany przez Bank, ważny, czytelny i aktualny dokument dochodowy potwierdzający deklarowane na Wniosku dochody („Dokument dochodowy”), zgodnie z listą wymaganych przez Bank Dokumentów dochodowych dla poszczególnych form zatrudnienia klientów, która stanowi załącznik do Regulaminu;
 • otrzymała i aktywowała główną Kartę Kredytową Citibank–BP Payback („Karta”), na podstawie zawartej umowy o Kartę Kredytową Citibank

Jeśli przeglądałeś poprzednie oferty Citibanku, np. z kartą Simplicity i tabletem Lenovo Tab 2 albo kartą Simplicity i tabletem lub telefonem to również w nich pojawia się data 01.01.2015 – jeżeli w tym dniu i później nie byłeś posiadaczem karty, to możesz starać się o nagrody. Dobrą informacją jest to, że bank stopniowo przesuwa datę graniczną.

Zwróć też uwagę, że wniosek musisz złożyć z dedykowanej strony – inne źródła nie będą brane pod uwagę.

 

 

Spełniasz warunki promocji i jesteś wiarygodnym klientem – co dalej?

 • w ciągu 30 dni od daty wydania karty kredytowej musisz zalogować się przynajmniej raz do serwisu transakcyjnego banku
 • musisz wykonać zakupy bezgotówkowe na co najmniej 1000 zł w ciągu 30 dni od daty wydania karty

I to wszystko, ale należy się Wam jeszcze jedno wyjaśnienie.

Karta Simplicity z promocji, o których wspomniałem powyżej jest bezwarunkowo darmowa.  W przypadku karty BP-Payback tak niestety nie jest.

Za najtańszą z nich zapłacisz 8 zł miesięcznie (karta Silver), o ile nie wydasz min. 2000 zł (dla karty Gold opłata wynosi 18 zł, o ile nie wydasz min. 4000 zł). W sprzyjających okolicznościach po 3 miesiącach powinieneś już odebrać wideorejestrator, a co za tym idzie możesz też zamknąć kartę. W tym przypadku cały koszt operacji powinien więc zamknąć się w okolicach 30 zł – zobacz tabelę opłat i prowizji.

Powyższe koszty możesz częściowo „zneutralizować” poprzez punkty Payback, otrzymasz 1500 lub 3000 punktów (w zależności od karty). Wartość 1 punktu to około 10 gr – odpowiednio 15 lub 30 zł.

 

 

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym Citibank: Zamów kartę kredytową BP-Payback i odbierz wideorejestrator Mio Mivue 600
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

Idea Bank Lokata HAPPY PRO

 

BGŻOptima lokata BEZKARNA

 

Citibank Smartfon LG K4 Dual SIM i karta kredytowa

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*