Promocje

Daj się przenieść do Credit Agricole, zgarnij premię 200 zł

Credit Agricole konto osobiste z premią - daj się przenieść i zgarnij premię do 200 złPrzenieś konto do Credit Agricole i zyskaj w promocji nawet 200 zł premii!

„Polacy wybierają Credit Agricole” – przenieś konto, to kolejna odsłona promocji, w ramach której nie za otwarcie, ale za przeniesienie konta z innego banku i zapewnienie wpływów przez minimum trzy kolejne miesiące możesz zdobyć nawet 200 zł premii.

Poprzednią odsłonę promocji daj się przenieść opisywaliśmy w maju poprzedniego roku. Zobacz co zrobić, aby przenieść konto do Credit Agricole i zdobyć gwarantowany bonus – premię 200 zł.

 

Daj się przenieść – ograniczenia

Tradycyjnie na początku ograniczenia związane z ofertą. Zgodnie z regulaminem promocji Polacy wybierają Credit Agricole – przenieś konto mogą z niej skorzystać osoby, które nie posiadają konta w banku i nie posiadały go w ciągu ostatnich 12 miesięcy:

Z Promocji nie może skorzystać Klient, który w okresie do 1 roku przed datą otwarcia Konta była Posiadaczem Konta indywidualnego lub jednym z Posiadaczy Konta wspólnego prowadzonego przez Bank w pakiecie innym niż Pakiet Depozytowy.

Jeżeli nie obejmuje Cię to ograniczenie, to już prawie masz 200 zł w kieszeni.


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

 

Polacy wybierają Credit Agricole – jak skorzystać z oferty

Warunkiem koniecznym do skorzystania z promocji i zdobycia premii jest łączne spełnienie warunków:

 • nie później niż do 31.03.2017 wejdź na stronę promocji Credit Agricole
 • zawrzyj umowę o konta, kartę oraz dostęp do bankowości elektronicznej CA24, wybierz również wyciągi w formie elektronicznej
 • złóż wniosek z pełnomocnictwem o przeniesienie konta z innego banku do CA.

dodatkowo:

 • nie możesz wyrazić sprzeciwu wobec działań marketingowych banku i wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną oraz podać w tym celu swój numer telefonu komórkowego oraz adres poczty elektroniczne (e-mail)
 • zapewnić stałe wpływy

Niestety, pełnomocnictwa do przeniesienie konta do CA nie złożysz online, konieczna będzie wizyta w oddziale banku i złożenie podpisu, który na wniosku i pełnomocnictwie musi być zgodny ze wzorem podpisu złożonym w dotychczasowym banku.

Dokumenty te możesz złożyć na etapie podpisywania umowy lub w późniejszym terminie, ale nie później niż do 7 dni od jej podpisania.

 

Stałe wpływy na konto

Warunek zapewnienia stałych wpływów na Konto uważa się za spełniony, jeżeli Klient:

1) wypełni i podpisze „Zlecenie przekazywania środków” oraz wskaże we Wniosku z Pełnomocnictwem nazwę i adres instytucji przekazującej Wynagrodzenie, która ma być powiadomiona przez Bank o zmianie rachunku bankowego Klienta oraz

2) zapewni Wpływ na Konto, co najmniej raz w każdym miesiącu kalendarzowym, kwoty zadeklarowanej na „Zleceniu przekazywania środków”, na kwotę nie mniejszą niż 3000 zł przez co najmniej trzy następujące po sobie miesiące kalendarzowe, przy czym pierwszy Wpływ na Konto określony powyżej powinien zasilić Konto najpóźniej do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego przypadającego po dniu otwarcia Konta.

Po spełnieniu warunków otrzymasz 200 zł premii, a nastąpi to w kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków promocji:

Credit Agricole konto osobiste z premią - daj się przenieść i zgarnij premię do 200 zł

Uwaga! W dniu wypłaty premii musisz być posiadaczem karty CA.

 

Konto PROSTOoszczędzajace PLUS

Podczas wizyty w oddziale banku doradca najprawdopodobniej zaproponuje Ci otwarcie właśnie takiego rachunku. Co warto wiedzieć o koncie PROSTOoszczędzającym PLUS:

 • 0 zł opłaty miesięcznej za prowadzenie konta, jeśli wpływy na Twoje konto wyniosą łącznie 1500 zł/miesięcznie (albo 1000 zł, jeżeli masz mniej niż 30 lat)
 • 0 zł opłat za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce (i na całym świecie dla konta Premium),
 • 0 zł opłaty miesięcznej za kartę płatniczą do konta, jeśli wykonasz transakcje kartą na kwotę 500 zł miesięcznie
 • 0 zł za przelewy Elixir zlecane przez internet, aplikację mobilną i automatyczny serwis telefoniczny IVR
 • zyskujesz również dostęp do usługi CAsaver

Alternatywą może być również konto PREMIUM, dla którego karta jest bezwarunkowo darmowa, ale musisz zapewnić wpływy w wysokości min. 10 000 zł. Oczywiście po wypłacie premii konto możesz zamknąć albo posiadać je dalej.

 

Sprawdź, być może posiadasz „zapomniane” konto bankowe, którego nie używasz i które możesz przenieść do CA (zgarniając w ten sposób 200 zł premii), ale nie później niż do 31.03.2017:

Credit Agricole konto osobiste z premią - daj się przenieść i zgarnij premię do 200 zł

 

Przypominamy, że od lipca mamy dostęp do Centralnej Informacji o rachunkach bankowych – możesz sprawdzić, czy nie posiadasz rachunków „uśpionych” – jeden z nich możesz przenieść do CA, powodzenia. Zajrzyj też do lokat bankowych albo do ranking lokat najwyższe oprocentownie, zapraszamy.

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym Daj się przenieść do Credit Agricole, zgarnij premię 200 zł
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

Lokata standardowa Toyota Bank

 

BGŻOptima lokata BEZKARNA

 

Idea Bank Lokata HAPPY PRO

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*  

3 komentarze

 1. Irzi pisze:

  Te 3000zl to musi być stricte wynagrodzenie czy np z wynagrodzenia 2200zł i jak zrobie przelew z innego konta w kwocie 800zł do CA to będzie liczone jako wpływ 3000zł na potrzeby tej promocji ?

  • admin pisze:

   Zgodnie z regulaminem:
   wypełni i podpisze „Zlecenie przekazywania środków” oraz wskaże we Wniosku z Pełnomocnictwem nazwę i adres instytucji przekazującej Wynagrodzenie, która ma być powiadomiona przez Bank o zmianie rachunku bankowego Klienta …
   – czyli z wynagrodzenia może być nawet 0 zł, ważne tylko żeby wypełnić ten dokument.
   Należy pamiętać, żeby zapewnić stałe wpływy na konto, min. 3000 zł przez min. 3 miesiące – może to być przelew z własnego konta w innym banku.