Promocje

Daj się przenieść i zdobądź 250 zł premii w Credit Agricole

250 zł premii za przeniesienie konta do Credit Agricole
W promocji Credit Agricole możesz zdobyć 250 zł w zamian za spełnienie dosyć prostych i niewygórowanych warunków, bo wystarczy, że w okresie do 31 lipca 2016:

 • otworzysz wybrany przez siebie pakiet konta osobistego z kartą płatniczą,
 • przeniesiesz do Credit Agricole konto z wynagrodzeniem ze swojego dotychczasowego banku,
 • zapewnisz regularne wpływy na konto osobiste w banku Credit Agricole w kwocie min. 1500 zł miesięcznie

Credit Agricole 250 zł premii za przeniesienie konta

Zobacz co dokładnie musisz zrobić, aby zdobyć 250 zł premii, a nawet więcej :)

 

>> tutaj opis najnowszej oferty Daj się przenieść do Credit Agricole <<

 

Daj się przenieść i zdobądź 250 zł premii – warunki uczestnictwa w promocji

Promocja przenieś konto z gwarancją satysfakcji trwa od 02.05.2016 do 31.07.2016 i skierowana jest do klientów, którzy nie posiadali konta osobistego w Banku Credit Agricole w okresie 1 roku przed przystąpieniem do promocji. Dostępna jest w placówkach banku.

Jeżeli nie dotyczy Cię powyższe ograniczenie i chcesz skorzystać z promocji, to zgodnie z regulaminem nie później niż 31.07.2016 udaj się do najbliższej placówki Credit Agricole, gdzie:

 • otworzysz konto wraz z wnioskiem o wydanie karty
 • złożysz pełnomocnictwo przeniesienia Twojego rachunku z innego banku do CA
 • wniosek z pełnomocnictwem powinien zostać przez Ciebie złożony w momencie podpisania umowy konta lub nie później niż w ciągu 7 dni od dnia podpisania umowy konta
 • warunkiem koniecznym jest również zapewnienie stałego wpływy na Konto (o tym poniżej)

 

 

Pełnomocnictwo przeniesienia rachunku – jakich informacji potrzebujesz

Poniższe informacje będą Ci potrzebne do złożenia wniosku o pełnomocnictwo przeniesienia Twojego rachunku do CA – zapisz je sobie, ewentualnie wystarczy, że sobie dostęp do dotychczasowego rachunku bankowego w placówce CA (np. na smartfonie):

 • nazwa dotychczasowego banku
 • prawidłowy numer rachunku rozliczeniowo-oszczędnościowego z dotychczasowego banku
 • dyspozycję zamknięcia rachunku w dotychczasowym banku z zachowaniem umownego okresu wypowiedzenia
 • nazwę i adres instytucji przekazującej wynagrodzenie, która ma być powiadomiona przez bank CA o zmianie Twojego rachunku bankowego.

Dodatkowo bank zastrzega, ze wzór podpisu złożony na wniosku i pełnomocnictwie musi być zgodny ze wzorem podpisu w dotychczasowym banku


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

 

Premia 250 zł za konto z gwarancją satysfakcji

Jak wspomniałem powyżej, warunkiem koniecznym otrzymania premii jest zapewnienie stałego wpływu na nowo otwarte konto. Zgodnie z regulaminem warunek ten jest spełniony (w skrócie) jeżeli:

 • wypełnisz i podpiszesz zlecenie przekazywania środków
 • wskażesz we wniosku z pełnomocnictwem nazwę i adres instytucji przekazującej wynagrodzenie, która ma być powiadomiona o zmianie Twojego rachunku bankowego
 • zapewnisz wpływ na konto, co najmniej raz w każdym miesiącu kalendarzowym, kwoty którą zadeklarujesz na zleceniu przekazywania środków. Kwota ta jedna nie może być mniejsza niż 1500 zł przez:
  • co najmniej trzy następujące po sobie miesiące kalendarzowe. Pierwszy wpływ powinien zasilić Twoje konto najpóźniej do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego przypadającego po dniu otwarcia konta – opcja ta dotyczy przypadku premii za przeniesienie konta z wynagrodzeniem;
  • co najmniej sześć następujących po sobie miesięcy kalendarzowych – w przypadku premii za niewypełnienie przez bank gwarancji satysfakcji (o tym warunku dalej).
   Credit Agricole konto osobiste z premią - daj się przenieść i zgarnij premię do 200 zł

Bank wypłaci Ci premię 250 nie później niż na koniec kolejnego miesiąca kalendarzowego po spełnieniu wszystkich warunków określonych powyżej, w tym wpływy na konto, dyspozycja przeniesienia rachunku.

 Credit Agricole daj się przenieść i odbierz 250 zł za konto z gwarancją satysfakcji

 

 

100 zł premii za niewypełnienie przez bank gwarancji satysfakcji

Tak, tak, bank zapłaci Ci za to, że … przeniesiesz konto z CA do innego banku. Oznacza to, że  nie wcześniej niż w siódmym, lecz nie później niż w ósmym miesiącu kalendarzowym od dnia otwarcia konta:

 • złożysz w innym banku wniosek z pełnomocnictwem w celu przeniesienia rachunku z CA do innego banku
 • poinformujesz CA o przyczynach niezadowolenia z usług świadczonych przez bank, wypełniając stosowny formularz, który dostępny jest na stronie www oraz w placówkach banku.  Formularz zawiera podstawowe dane: imię, nazwisko, numer rachunku konta w banku oraz opis przyczyn niezadowolenia z jakości oferowanych przez bank usług (nie więcej niż 1000 znaków).

Uwaga, nie wszystkie banki uczestniczą w procesie przenoszenia rachunku lub usług, pełną listę banków znajdziesz pod tym adresem, przy czym CA zastrzega, że lista może ulegać zmianie.

Wypłata 100 zł premii (100 zł + 23 zł, ale to ostatnie bank odprowadzi do Twojego US) nastąpi przed realizacją dyspozycji przeniesienia rachunku do innego banku.

 

Kiedy nie dostaniesz premii – czyli co zrobić, żeby tego uniknąć

 • Twój dotychczasowy bank lub oddział dotychczasowego banku prowadzący Twój rachunek Klienta nie uczestniczy w procesie przenoszenia rachunku/usług płatniczych (lista pod tym adresem) lub
 • Twój dotychczasowy bank nie zaakceptuje wniosku z pełnomocnictwem, np. z powodu niezgodności podpisu złożonego na wniosku z pełnomocnictwem ze wzorem podpisu posiadanym przez Twój dotychczasowy bank lub
 • nie zapewnisz wpływów na konto.

Pamiętaj więc, żeby przed złożeniem wniosku sprawdzić, czy Twój bank jest na liście banków przenoszących usługi oraz na wniosku złożyć podpis zgodny z podpisem w dotychczasowym banku. Nie zapomnij również o zadeklarowanych wpływach na konto.

 

 

Konta PROSTOoszczędzajacego PLUS

Podczas wizyty w oddziale banku doradca najprawdopodobniej zaproponuje Ci otwarcie właśnie takiego rachunku. Co warto wiedzieć o koncie PROSTOoszczędzającym PLUS:

 • 0 zł opłaty miesięcznej za prowadzenie konta, jeśli wpływy na Twoje konto wyniosą łącznie 1500 zł/miesięcznie – przypominam, że jest to też warunek niezbędny do otrzymania premii 250 zł,
 • 0 zł opłat za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce i na całym świecie,
 • 0 zł opłaty miesięcznej za kartę płatniczą do konta, jeśli wykonasz transakcje kartą na kwotę 500 zł miesięcznie,
 • 0 zł za przelewy Elixir zlecane przez internet, aplikację mobilną i automatyczny serwis telefoniczny IVR

Alternatywą może być również konto PREMIUM, dla którego karta jest bezwarunkowo darmowa, ale musisz zapewnić wpływy w wysokości 10 000 zł.
Credit Agricole konto osobiste z premią - daj się przenieść i zgarnij premię do 200 zł

 

Przenieś konto z gwarancją satysfakcji – podsumowanie

 • łatwy sposób na zdobycie 250 zł premii po spełnieniu stosunkowo prostych warunków promocji,
 • dodatkowo bank zapłaci Ci 100 zł za to, że przeniesiesz się do innego banku – pamiętaj o sprawdzeniu listy, adres powyżej,
 • niestety, istnieje ryzyko, że nie otrzymasz premii z przyczyn niezależnych od Ciebie, tj. gdy dotychczasowy bank odrzuci wniosek o przeniesienie konta,
 • więcej o promocji na tej stronie.

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym Daj się przenieść i zdobądź 250 zł premii w Credit Agricole
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

Idea Bank Lokata HAPPY

 

Lokata dla nowych klientów

 

BGŻOptima lokata BEZKARNA

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*