Promocje

Darmowe konto, darmowa wypłata z bankomatów, darmowa karta

BankomatBezwarunkowo darmowe konto bankowe albo darmowe po spełnieniu niewygórowanych warunków, darmowa wypłata z bankomatu oraz bezwarunkowo darmowa karta bankowa albo darmowa po spełnieniu prostych warunków – czy takie jeszcze istnieją?

Dzisiaj mBank poinformował o wprowadzeniu opłat za wypłaty z bankomatów, pisaliśmy o tym na blogu, opisując także mające nastąpić zmiany.

Na kanwie bieżących wydarzeń postanowiliśmy przejrzeć ofertę banków i wyszukać dla Was oferty kont bankowych z darmową wypłatą z bankomatów, kont, które są bezwarunkowo darmowe albo mogą być po spełnieniu niewygórowanych warunków. Podobne kryterium przyjęliśmy dla kart debetowych powiązanych z rachunkami – również bezwarunkowo darmowa, albo prosty sposób na zwolnienie z opłaty.

Uwaga: inne banki mogą pójść za przykładem mBank i również wprowadzić zmiany w tabelach opłat i prowizji, dlatego nasza lista będzie okresowo aktualizowana – zapisz się do naszego newslettera albo polub naszą stronę na fb, poinformujemy Cię o ewentualnych zmianach.

 

 

Darmowe konta, karty i wypłaty z bankomatów – przegląd

Nest Banku

Nest Bank konto osobiste ZA DARMOO Nest Banku pisaliśmy już na blogu. Przypominamy, że Nest Bank powstał z połączenia Smart Bank i BIZ Bank i przejął większość zalet Konta Smart. Najważniejszą z nich, z naszego punktu widzenia (jako klientów) i w nawiązaniu do wpisu o darmowych konta i karta bankowych, jest bezwarunkowo darmowe konto bankowe z bezwarunkowo darmową kartą debetową przypisaną do konta i darmową wypłatą ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Dodatkowo nowi klienci mają możliwość uruchomienia Nest Bank Lokaty Witaj 4%, a także Konta Oszczędnościowego Nest Bank z premią do 30%. Po więcej szczegółów odsyłamy do wpisu na blogu (link powyżej):

 

Idea Bank konto osobiste

Idea Bank konto za darmoDarmowe konto oferuje również Idea Bank. Bank ten znacie z naszego bloga głównie ze względu na lokaty, a tymczasem bank ma w swojej ofercie również darmowe konto z darmowymi wypłatami ze wszystkich bankomatów w Polsce (0 zł za otwarcie i prowadzenie konta, 0 zł za wydanie i utrzymanie karty, 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce i przelewy Elixir)

Idea Bank, to również wiele ofert dla oszczędzających, o których wielokrotnie piszemy na blogu. Dla nowych klientów, a takim być może będziesz otwierając konto, bank przygotował również ofertę lokat:

 

Bank Millennium Konto 360°

Bank Millennium Konto 360°Kolejne konto, które trafiło do naszego zestawienia, to Konto 360° w Banku Millennium.
Konto w Banku Millennium nie jest bezwarunkowo darmowe, ale stosunkowo łatwo jest spełnić warunki zwalniające z opłaty, gdyż wystarczy zasilić konto kwotą 1000 zł (może być przelew z innego banku, dla konta Student warunek nie jest wymagany) oraz wykonać jedną transakcję kartą debetową wydaną do konta lub BLIK.

Bank zapewnia darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, darmowe przelewy w systemie Elixir i bardzo funkcjonalną aplikację mobilną z systemem BLIK:

 

PKO BP Konto dla Młodych

PKO BP Konto dla MłodychKonto to opisywaliśmy w ramach promocji 10 biletów do kina, ale oczywiście możesz je również otworzyć poza promocją, pod warunkiem, że jesteś w wieku 18 – 26 lat.

Jeśli tak, to do pełnej darmowości konta wystarczy, że wykonasz minimum 5 transakcji kartą debetową przypisaną do rachunku – jeśli mniej, to zapłacisz odpowiednio:

 • 1 zł – jeżeli wykonasz 4 transakcje kartą
 • 2 zł – jeżeli wykonasz 3 transakcje kartą
 • 3 zł – jeżeli wykonasz 2 transakcje kartą
 • 4 zł – jeżeli wykonasz 1 transakcję kartą
 • 5 zł – jeżeli nie wykonasz żadnych transakcji kartą w danym okresie rozliczeniowym

Do tego dochodzi darmowa wypłata ze wszystkich bankomatów w Polsce, bezpłatne przelewy w systemie Elixir i funkcjonalna aplikacja mobilna IKO:

 

mBank m konto

mBank eKonto m - Konto dla MłodychPrzyszedł czas i na i mBank, dzięki któremu powstało niniejsze zestawienie.

mBank, pomimo wprowadzenia opłaty za wypłaty z bankomatów, posiada w ofercie bezwarunkowo darmowe konto młodzieżowe. Jeżeli jesteś osobą w wieku 13 – 25 lat, to możesz skorzystać z oferty.

Konto dla młodych uruchamiane jest wraz z bezpłatną kartą płatniczą z własnym zdjęciem lub projektem. Bank gwarantuje 0 zł za wypłaty z bankomatów w całej Polsce, udostępnia również funkcjonalną aplikację mobilną z systemem BLIK, dzięki której w dalszym ciągu będzie można za darmo wypłacać gotówkę w dowolnych nominałach (jeżeli posiadasz inne konto w mBank).

 


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

Inteligo

Inteligo Konto OsobisteInteligo oferuje darmowe konto osobiste. Karta debetowa dołączana do konta będzie darmowa, o ile w okresie rozliczeniowym wykonasz transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 100 zł.

100 zł to niewyśrubowane warunki, ale jednak coś. Dlaczego w takim razie umieściliśmy to konto w zestawieniu?

 • z Inteligo masz darmowy dostęp do szerokiej sieci bankomatów banków PKO BP oraz BZWBK
 • konto Inteligo prowadzone jest przez PKO Bank Polski – polski bank
 • z Inteligo uzyskujesz dostęp do systemu płatności mobilnych BLIK
 • otwórz konto w Inteligo

 

Darmowe konta, darmowe karty i wypłaty z bankomatow – podsumowanie

mBank to czwarty bank w Polsce. Nie wiadomo jak decyzja mBanku wpłynie na innych graczy na rynku. Być może inne banki również wprowadzą opłaty za korzystanie z bankomatów, a może wprost przeciwnie – postanowią je znieść lub ograniczyć.

Na marginesie – przypominamy również, że mBank, jak i inne banki mają obowiązek informowania nas klientów o planowanych zmianach w tabeli opłat i prowizji, czy zmianie regulaminów. My klienci możemy, ale nie musimy przyjąć planowanych zmian – możesz bezkarnie zamknąć konto, również w trybie natychmiastowym.

A jeśli chodzi o darmowe banki i karty, to jak już wspomnieliśmy lista będzie uzupełniana (mogą zostać dodane kolejne banki) i zmieniana (mogą zostać usunięte banki, w których konto, karta, wypłaty z bankomatów przestaną być darmowe) – zapraszamy do polubienia strony na fb i do zapisania się do newslettera.

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym Darmowe konto, darmowa wypłata z bankomatów, darmowa karta
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

Idea Bank Lokata HAPPY

 

Lokata dla nowych klientów

 

Idea Bank Lokata HAPPY PRO

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*  

Jeden komentarz

 1. wąski pisze:

  Ja tam miałem konto w Smart Banku, który teraz jest Nest Bankiem. Dopóki nic nie zmajstrują w Nest Banku, co będzie mnie biło po kieszeni, to zmiany w innych bankach mnie nie interesują.
  A konto w Nest Banku polecam.