Promocje

Darmowe konto, darmowa wypłata z bankomatów, darmowa karta

BankomatBezwarunkowo darmowe konto bankowe albo darmowe po spełnieniu niewygórowanych warunków, darmowa wypłata z bankomatu oraz bezwarunkowo darmowa karta bankowa albo darmowa po spełnieniu prostych warunków – czy takie jeszcze istnieją?

Dzisiaj mBank poinformował o wprowadzeniu opłat za wypłaty z bankomatów, pisaliśmy o tym na blogu, opisując także mające nastąpić zmiany.

Na kanwie bieżących wydarzeń postanowiliśmy przejrzeć ofertę banków i wyszukać dla Was oferty kont bankowych z darmową wypłatą z bankomatów, kont, które są bezwarunkowo darmowe albo mogą być po spełnieniu niewygórowanych warunków. Podobne kryterium przyjęliśmy dla kart debetowych powiązanych z rachunkami – również bezwarunkowo darmowa, albo prosty sposób na zwolnienie z opłaty.

Uwaga: inne banki mogą pójść za przykładem mBank i również wprowadzić zmiany w tabelach opłat i prowizji, dlatego nasza lista będzie okresowo aktualizowana – zapisz się do naszego newslettera albo polub naszą stronę na fb, poinformujemy Cię o ewentualnych zmianach.

 

 

Darmowe konta, karty i wypłaty z bankomatów – przegląd

Nest Banku

Nest Bank konto osobiste ZA DARMOO Nest Banku pisaliśmy już na blogu. Przypominamy, że Nest Bank powstał z połączenia Smart Bank i BIZ Bank i przejął większość zalet Konta Smart. Najważniejszą z nich, z naszego punktu widzenia (jako klientów) i w nawiązaniu do wpisu o darmowych konta i karta bankowych, jest bezwarunkowo darmowe konto bankowe z bezwarunkowo darmową kartą debetową przypisaną do konta i darmową wypłatą ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Dodatkowo nowi klienci mają możliwość uruchomienia Nest Bank Lokaty Witaj 4%, a także Konta Oszczędnościowego Nest Bank z premią do 30%. Po więcej szczegółów odsyłamy do wpisu na blogu (link powyżej):

 

Idea Bank konto osobiste

Idea Bank konto za darmoDarmowe konto oferuje również Idea Bank. Bank ten znacie z naszego bloga głównie ze względu na lokaty, a tymczasem bank ma w swojej ofercie również darmowe konto z darmowymi wypłatami ze wszystkich bankomatów w Polsce (0 zł za otwarcie i prowadzenie konta, 0 zł za wydanie i utrzymanie karty, 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce i przelewy Elixir)

Idea Bank, to również wiele ofert dla oszczędzających, o których wielokrotnie piszemy na blogu. Dla nowych klientów, a takim być może będziesz otwierając konto, bank przygotował również ofertę lokat:

 

Bank Millennium Konto 360°

Bank Millennium Konto 360°Kolejne konto, które trafiło do naszego zestawienia, to Konto 360° w Banku Millennium.
Konto w Banku Millennium nie jest bezwarunkowo darmowe, ale stosunkowo łatwo jest spełnić warunki zwalniające z opłaty, gdyż wystarczy zasilić konto kwotą 1000 zł (może być przelew z innego banku, dla konta Student warunek nie jest wymagany) oraz wykonać jedną transakcję kartą debetową wydaną do konta lub BLIK.

Bank zapewnia darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, darmowe przelewy w systemie Elixir i bardzo funkcjonalną aplikację mobilną z systemem BLIK:

 

PKO BP Konto dla Młodych

PKO BP Konto dla MłodychKonto to opisywaliśmy w ramach promocji 10 biletów do kina, ale oczywiście możesz je również otworzyć poza promocją, pod warunkiem, że jesteś w wieku 18 – 26 lat.

Jeśli tak, to do pełnej darmowości konta wystarczy, że wykonasz minimum 5 transakcji kartą debetową przypisaną do rachunku – jeśli mniej, to zapłacisz odpowiednio:

 • 1 zł – jeżeli wykonasz 4 transakcje kartą
 • 2 zł – jeżeli wykonasz 3 transakcje kartą
 • 3 zł – jeżeli wykonasz 2 transakcje kartą
 • 4 zł – jeżeli wykonasz 1 transakcję kartą
 • 5 zł – jeżeli nie wykonasz żadnych transakcji kartą w danym okresie rozliczeniowym

Do tego dochodzi darmowa wypłata ze wszystkich bankomatów w Polsce, bezpłatne przelewy w systemie Elixir i funkcjonalna aplikacja mobilna IKO:

 

mBank m konto

mBank eKonto m - Konto dla MłodychPrzyszedł czas i na i mBank, dzięki któremu powstało niniejsze zestawienie.

mBank, pomimo wprowadzenia opłaty za wypłaty z bankomatów, posiada w ofercie bezwarunkowo darmowe konto młodzieżowe. Jeżeli jesteś osobą w wieku 13 – 25 lat, to możesz skorzystać z oferty.

Konto dla młodych uruchamiane jest wraz z bezpłatną kartą płatniczą z własnym zdjęciem lub projektem. Bank gwarantuje 0 zł za wypłaty z bankomatów w całej Polsce, udostępnia również funkcjonalną aplikację mobilną z systemem BLIK, dzięki której w dalszym ciągu będzie można za darmo wypłacać gotówkę w dowolnych nominałach (jeżeli posiadasz inne konto w mBank).

 


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

Inteligo

Inteligo Konto OsobisteInteligo oferuje darmowe konto osobiste. Karta debetowa dołączana do konta będzie darmowa, o ile w okresie rozliczeniowym wykonasz transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 100 zł.

100 zł to niewyśrubowane warunki, ale jednak coś. Dlaczego w takim razie umieściliśmy to konto w zestawieniu?

 • z Inteligo masz darmowy dostęp do szerokiej sieci bankomatów banków PKO BP oraz BZWBK
 • konto Inteligo prowadzone jest przez PKO Bank Polski – polski bank
 • z Inteligo uzyskujesz dostęp do systemu płatności mobilnych BLIK
 • otwórz konto w Inteligo

 

Darmowe konta, darmowe karty i wypłaty z bankomatow – podsumowanie

mBank to czwarty bank w Polsce. Nie wiadomo jak decyzja mBanku wpłynie na innych graczy na rynku. Być może inne banki również wprowadzą opłaty za korzystanie z bankomatów, a może wprost przeciwnie – postanowią je znieść lub ograniczyć.

Na marginesie – przypominamy również, że mBank, jak i inne banki mają obowiązek informowania nas klientów o planowanych zmianach w tabeli opłat i prowizji, czy zmianie regulaminów. My klienci możemy, ale nie musimy przyjąć planowanych zmian – możesz bezkarnie zamknąć konto, również w trybie natychmiastowym.

A jeśli chodzi o darmowe banki i karty, to jak już wspomnieliśmy lista będzie uzupełniana (mogą zostać dodane kolejne banki) i zmieniana (mogą zostać usunięte banki, w których konto, karta, wypłaty z bankomatów przestaną być darmowe) – zapraszamy do polubienia strony na fb i do zapisania się do newslettera.

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym Darmowe konto, darmowa wypłata z bankomatów, darmowa karta
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

mBank - 3,5% Lokata na powitanie

 

Lion's Bank Lokata WELCOME, lokata bez konta

 

Lion's Bank Lokata WELCOME Online, lokata bez konta

 

 

Darmowe konto, darmowa wypłata z bankomatów, darmowa karta i najnowsze, powiązane wpisy:

200 zł od mBank za zakupy na Merlin.pl

200 zł od mBank za zakupy na Merlin.pl

Konto Maksymalne BGŻ BNP Paribas z bonem 150 zł do H&M i do 300 zł moneyback

Konto Maksymalne BGŻ BNP Paribas z bonem 150 zł do H&M i do 300 zł moneyback

VWBank wypowiada umowy. Czy warto przejść do Eurobank?

VWBank wypowiada umowy. Czy warto przejść do Eurobank?

100 zł do Biedronki od Nest Bank

100 zł do Biedronki od Nest Bank


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*  

Jeden komentarz

 1. wąski pisze:

  Ja tam miałem konto w Smart Banku, który teraz jest Nest Bankiem. Dopóki nic nie zmajstrują w Nest Banku, co będzie mnie biło po kieszeni, to zmiany w innych bankach mnie nie interesują.
  A konto w Nest Banku polecam.