Promocje

db Plan 500+ Premia z dopłatą 500 zł na dziecko

Załóż lokatę db Plan 500+ Premia w Deutsche Bank z dopłatą 500+ zł na każde dziecko
Otwórz konto dbNet w Deutsche Bank, a następnie załóż lokatę z dopłatą 500+. Lokata db Plan 500+Premia to lokata dla nowych i obecnych Klientów Banku, którzy potwierdzą fakt posiadania dziecka poniżej 18 roku życia. Produkt daje możliwość systematycznego oszczędzania środków na każde dziecko.

Po każdym roku, poza oprocentowaniem, bank może wypłacić premię w wysokości nawet 500 zł.

500+ DB

Zobacz szczegóły oferty.

 

Lokata db Plan 500+Premia

Lokata db Plan 500+Premia – oszczędzaj i zyskuj, db Plan 500+Premia to lokata dla nowych i obecnych Klientów Banku, którzy potwierdzą fakt posiadania dziecka poniżej 18 roku życia. Produkt daje możliwość systematycznego oszczędzania środków na każde dziecko.

Po każdym roku, poza oprocentowaniem, bank może wypłacić Ci premię w wysokości nawet 500 zł:

 • nawet 500 zł rocznej premii na każde dziecko,
 • atrakcyjne oprocentowanie,
 • brak opłat za otwarcie i prowadzenie lokaty,
 • możliwość założenia jednej lokaty na każde posiadane dziecko (maksymalnie 5 lokat),
 • minimalna kwota lokaty 100 PLN,
 • maksymalna kwota lokaty 500 PLN,
 • możliwość dopłaty w trakcie trwania lokaty.

Jak już wspomniano wcześniej, aby skorzystać z oferty (zgodnie z regulaminem) musisz udowodnić, że jesteś rodzicem, czyli przedstawić jeden z dokumentów:

odpisu skróconego aktu urodzenia dziecka, lub dowodu osobistego lub paszportu dziecka bądź dokumentu potwierdzającego ustanowienie Posiadacza opiekunem prawnym dla małoletnich pozostających z Posiadaczem we wspólnym gospodarstwie domowym

Możesz otworzyć nie więcej niż 5 lokat i oczywiście tylko tyle, ile masz dzieci do 18 roku życia. Aby skorzystać lokaty musisz posiadać konto osobiste w banku (może być bez karty) – jeżeli go nie masz, to konieczne będzie założenie.

Pierwsza wpłata na lokatę powinna zostać dokonana nie później niż 30 dni kalendarzowych, od dnia jej otwarcia. Po tym okresie lokata oraz konto oszczędnościowe zostaną automatycznie zamknięte.

Zgodnie z regulaminem bank przyzna Ci premię:

Nagrody dla Posiadacza uczestniczącego w Programie db Plan 500+Premia jest Premia w wysokości odpowiadającej 1/12 sumy Wpłat na rachunek Lokaty w roku poprzedzającym kapitalizacjęę odsetek na rachunku Lokaty, za który Posiadacz uczestniczący w Programie db Plan 500+Premia uzyskał prawo do otrzymania Premii.

Czyli jeśli wpłacisz 12 x 100 zł dostaniesz od banku dodatkową stówkę, jeśli wpłacisz 12 x 500 zł – dostaniesz od banku dodatkowe 500 zł itp. dla kwot z zakresu 100 – 500. Maksymalna kwota premii ograniczona jest do 500 zł.

Nie ma znaczenia czy będziesz wpłacać 12 x 100 zł, czy jednorazowo 1200 zł (analogicznie dla innych kwot), ważne jest tylko aby w ciągu roku wpłacić wymagane minimum, czyli 1200 zł.

Przypominamy, że lokatę 500+ możesz otworzyć na każde dziecko, ale nie więcej niż 5 lokat.


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

 

db Plan 500+Premia – szczegóły

Zgodnie z tabelą oprocentowania:

 • oprocentowanie Lokaty db Plan  500+Premia jest  zmienne  i naliczane jest  od  dnia  dokonania  pierwszej  wpłaty, a wysokość  oprocentowania ustalana  jest  codziennie jako równowartość stopy referencyjnej WIBID O/N.
 • minimalne saldo db Plan 500+Premia 100 PLN
 • minimalna kwota dopłaty 100 PLN
 • dopłata do db Plan 500+ Premia w okresie trwania możliwa jest w dowolnym momencie
 • pierwsza wpłata na db Plan 500+Premię powinna zostać dokonana przez Uczestnika nie później niż w ciągu 30 dni od dnia otwarcia rachunku db Plan 500+Premia. Po tym okresie db Plan 500+Premia zostanie automatycznie zamknięta.

W przypadku likwidacji lokaty Plan 500+Premia przed upływem 10 lat otrzymasz:

 • 0% w przypadku likwidacji przed upływem 12 miesięcy
 • odsetki pełne w przypadku likwidacji po upływie 12 miesięcy

W chwili pisania tego artykułu wartość WIBID ON kształtowała się na poziomie 1,36%. Pamiętaj, że w przypadku tej lokaty dostajesz dodatkową premię, która wpływa na końcowe oprocentowanie, odsyłamy też do artykułu 100 zł premii – czy to dużo oraz ja działa procent składany.

 

 

3 proste kroki do założenia konta dbNET z db Plan 500+Premia

Deutsche Bank premia 500+

 • podpisz umowę dostarczoną przez kuriera
 • otrzymujesz premię nawet do 500 zł po każdym roku trwania Lokaty

 

 

Konto dbNET za 0 zł!

Poznaj zalety konta dbNET:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów na całym świecie
 • 0 zł za kartę do konta
 • 0 zł za krajowe przelewy przez Internet w PLN

Aby opłata za obsługę karty wyniosła 0 zł, należy przy użyciu karty dokonać transakcji bezgotówkowych na kwotę minimum 500 zł w ciągu miesiąca kalendarzowego.Transakcja musi zostać zaksięgowana do momentu poboru opłaty przez Bank zgodnie z TPiO.

Uwaga! Nie musisz wnioskować o kartę. We wniosku na potrzeby lokaty 500+, do którego link masz poniżej, domyślnie karta debetowa nie jest zaznaczona i tak może pozostać:

 

 

Podsumowanie db Plan 500+Premia w Deutsche Bank

Ciekawa oferta, szczególnie dla osób, które chcą oszczędzać na przyszłość swoich dzieci. Choć kwota jaką możesz ulokować nie jest może oszałamiająca (przypominamy, że minimalna kwota lokaty na jedno dziecko to 1200 zł (12 x 100 zł), a maksymalna 6000 zł (12 x 500 zł)), to poza odsetkami, 1/12 tej kwoty bank dorzuca od siebie.

I właśnie premia, którą oferuje bank, jest clou tego wpisu (zobacz też 100 zł premii – czy to dużo oraz ja działa procent składany). Oczywiście jeśli masz więcej niż jedno dziecko, to ww kwoty mnożysz.

W pakiecie dostajesz też darmowe konto, możesz, ale nie musisz wnioskować o kartę, a lokatę możesz zerwać już po 12 miesiącach nie tracąc odsetek.

 

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym db Plan 500+ Premia z dopłatą 500 zł na dziecko
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

Idea Bank lokata NA NOWE ŚRODKI

 

Getin Bank eLokata na nowe środki

 

BGŻOptima lokata BEZKOMPROMISOWA

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*  

3 komentarze

 1. Michał pisze:

  Premia nie została mi wypłacona pomimo spełnienia warunków regulaminu i potwierdzenia tego przez bank na infolini. To jest poziom DB. Wiadomo niemiecki bank w Polsce

  • admin pisze:

   Skoro nawet infolinia banku potwierdza spełnienie warunków, to zacząłbym od złożenia pisemnej reklamacji. I mam nadzieję, że to pomoże.

   Z regulaminu:
   Każdemu Posiadaczowi uczestniczącemu w Programie db Plan 500+Premia przysługuje prawo wniesienia reklamacji w zakresie niezgodności Programu db Plan 500+Premia z niniejszym Regulaminem, zgodnie z par 29 Regulaminu otwierania i prowadzenia rachunków bankowych oraz świadczenia usług płatniczych dla Konsumentów przez Deutsche Bank Polska S.A.

   Niestety jest to czasochłonne, bank ma bodajże 30 dni na odniesienie się do reklamacji. A jeśli nie, to są inne sposoby na dochodzenie swoich praw.
   Powodzenia i proszę o informację jak sprawy się potoczyły.

 2. admin pisze:

  Promocja db Plan 500+Premia została wyłączona. O ewentualnym powrocie promocji poinformujemy.