Dlaczego nie warto blokować reklam?

  • możesz przegapić interesującą promocję, może gdzieś już czekają na Ciebie tablety i telefony,
  • jeśli szukasz materiałów o kredytach (PLN, CHF, EUR) – może ktoś już je znalazł i wyświetla w reklamie,
  • nie dowiesz się o wysokooprocentowanej lokacie,
  • albo nie usłyszysz o koncie z money back,
  • konkurs z nagrodami też może przejść Ci koło nosa.

Pamiętaj, że nie jesteśmy w stanie śledzić wszystkich ofert i promocji, Google robi to za nassprawdź, może niektóre z nich Cię zainteresują, może znajdziesz korzystną lokatę, artykuł o Frankowiczach czy ustawie walutowej, promocję na której zarobisz albo zdobędziesz tablet czy telefon bądź inny, wart uwagi produkt czy gadżet.
Blokując reklamy pozbawiasz się tej możliwości.

 

Jeśli nie będziesz miał włączonej blokady reklam, to zauważysz, że w serwisie bankomaniacy.pl wyświetlamy reklamy Google zgodne z Polityką prywatności.
Reklamy Google nie są nachalne, są z reguły dopasowane do treści strony, czyli jeśli czytasz akurat artykuł o lokatach, to najprawdopodobniej w reklamach pojawią się odnośniki do lokat bankowych, jeżeli przeglądasz post o rachunkach ROR, to w reklamie być może pojawią się linki związane z zakładaniem konta, czytając materiały poświęcone tzw. ustawie Dudy mogą pojawić się odnośniki do artykułów o kredytach walutowych albo córce Prezydenta RP, itp.

Pamiętaj też, że nie mamy wpływu na to, co pojawia się w reklamach Google. Zastrzegamy też, że reklamy mogą być czasowo niedostępne bądź wyłączone.

Rekomendujemy wyłączenie blokady reklam w przeglądarce albo dodanie serwisu bankomaniacy.pl do listy wyjątków, tj. do listy serwisów, dla których blokowanie reklam jest wyłączone.