Promocje

Do 290 zł od BZWBK za opłacanie abonamentu nc+

W ramach promocji BZWBK abonenci nc+ mogą zgarnąć 290 zł a dodatkowo także bilet do Multikina
bzwbk 290 zł premii nc+W ramach kolejnej promocji BZWBK abonenci nc+ mogą zgarnąć 290 zł za opłacanie abonentu nc+ z konta BZWBK. Natomiast posiadacze kont firmowych za pobranie i aktywację BZWBK24 mogą otrzymać bilet do Multikina.

I choć obydwie promocje są od siebie zupełnie niezależne, bo przecież abonent nc+ nie musi posiadać konta firmowego w BZWBK, tak samo posiadacz konta firmowego BZWBK nie musi przecież być abonentem telewizji cyfrowej nc+, to obydwie oferty dotyczą Banku Zachodniego WBK, dlatego postanowiliśmy opisać je razem.

 

 

Do 290 zł dla abonentów nc+ od BZWBK

W ramach tej promocji dostępne są dwie możliwości, zależne od tego, czy jesteś lub byłeś posiadaczem rachunku i karty kredytowej w BZWBK, a dokładniej:

  • jeśli w okresie co najmniej 180 dni od uruchomienia promocji nie byłeś/-aś posiadaczem konta osobistego w BZWBK, to możesz skorzystać z promocji nc+KONTO
  • drugi wariant jest dla osób, które posiadają konto osobiste w BZWBK, ale co najmniej 90 dni przed rozpoczęciem promocji nie posiadały karty kredytowej – możesz wówczas skorzystać z promocji nc+KARTA
  • w obydwu przypadkach musisz wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną oraz kontakt telefoniczny dla celów marketingowych
  • dodatkowe informacje na tej stronie, gdzie należy wypełnić wniosek o konto bądź kartę.

Jeśli nie obejmują Cię powyższe wykluczenia i jesteś abonentem nc+, to w prosty sposób możesz zgarnąć do 290 zł.


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

 

Do 290 zł dla abonentów nc+ od BZWBK – opcja nc+KONTO

Z możliwości tej możesz skorzystać, jeżeli nie masz konta w Banku Zachodnim WBK i będzie wymagała od Ciebie podpisania umowy o pakiet konta, czyli Konto Godne Polecenia wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej BZWBK. Musisz to zrobić w okresie przystąpienia do promocji, tj. od 4 maja do 31 grudnia 2016 r.

Po otwarciu konta wystarczy, że będziesz opłacać abonament za telewizję cyfrową nc+ z konta osobistego. Masz do wyboru:

  • przelew
  • zlecenie stałe
  • polecenie zapłaty

A bank BZWBK zapłaci Ci za tę czynności 20 zł miesięcznie i będzie robił tak przez 12 miesięcy. Jak łatwo policzyć możesz w ten sposób zarobić do 240 zł. Dlaczego do 240 zł? Otóż jeśli w danym miesiącu nie opłacisz rachunku nc+ w sposób podany powyżej, to nie otrzymasz premii tylko za ten miesiąc. Zgodnie z regulaminem premia wypłacana będzie do końca kolejnego miesiąca następującego po miesiącu dokonania zapłaty.

 

W nagłówku pisaliśmy o 290 zł, z powyższych wyliczeń otrzymaliśmy 240 zł. Gdzie jest brakujące 50 zł?

Bank przewidział dodatkową nagrodę w wysokości 50 zł. Otrzymasz ją, jeżeli w ciągu 12 miesięcy przynajmniej jeden abonament za nc+ opłacisz korzystając z polecenia zapłaty – dodatkowe informacje w regulaminie.

 

 

Do 290 zł dla abonentów nc+ od BZWBK – opcja nc+KARTA

W tym przypadku musisz być klientem BZWBK i posiadać konto osobiste. Aby skorzystać z promocji musisz złożyć wniosek o karę kredytową. Podobnie jak w opcji nc+KONTO, do promocji możesz przystąpić do do 31 grudnia 2016 r. Bank zbada Twoją zdolność kredytową, dlatego musisz mieć tego świadomość, że kartę możesz, ale nie musisz otrzymać. W przypadku otrzymania pozytywnej decyzji kredytowej otrzymasz karę.

Dalej postępujesz dokładnie tak samo, jak dla opcji nc+KONTO, czyli opłacanie abonamentu nc+ konta BZWBK za pomocą przelewu, polecenia zapłaty lub zlecenia stałego, za które BZWBK zapłaci Ci 20 zł miesięcznie przez 12 miesięcy, plus 50 zł nagrody za skorzystanie z polecenia zapłaty – szczegóły powyżej oraz w regulamine

 

Zapraszam do uruchomionego ostatnio rankingu lokat bankowych, gdzie znajdziecie aktualne zestawienia z rynku lokat. Mamy już prawie koniec maja, niedługo więc również zestawienie za czerwiec – zapraszamy do lektury.

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym Do 290 zł od BZWBK za opłacanie abonamentu nc+
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

Lokata dla nowych klientów

 

Idea Bank lokata NA NOWE ŚRODKI

 

Citibank Smartfon LG K4 Dual SIM i karta kredytowa

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*