Promocje

Do 30 zł cashback od mBank

Jeżeli jesteś klientem mBank, to możesz zdobyć 30 zł w ramach usługi cashback
30 zł cash back od mBankW ramach najnowszej promocji mBank możesz zdobyć 30 zł korzystając z usługi cash back – czyli wypłacając gotówkę podczas wykonywania zakupów i płatności kartą.

Jeżeli skorzystasz z tej usługi w ciągu najbliższych trzech miesięcy – we wrześniu, październiku i listopadzie, to możesz liczyć na maksymalny zwrot, czyli nawet 30 zł.

Zobacz co zrobić, aby skorzystać z oferty.

 

Cash back i moneyback

Na początku wyjaśnienie pojęć, dostępne również w regulaminie oferty:

Cash back – usługa polegająca na możliwości dokonania wypłaty gotówkowej przy użyciu karty przy jednoczesnym dokonywaniu tą kartą płatności za towary i usługi,

Moneyback – zwrot w zł na Rachunek Uczestnika Promocji, którego jest posiadaczem. W przypadku posiadania przez Uczestnika Promocji więcej niż jednego Rachunku, zwroty realizowane będą na rachunek Uczestnika, który został otwarty najpóźniej.


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

 

Wypłacaj podczas zakupów – kto może wziąć udział

Promocja trwa od 01.09.2016 r. do 30.11.2016 r i możesz wziąć udział w promocji, jeżeli łączenie spełnisz warunki:

  • posiadasz kartę debetową Organizacji Płatniczej MasterCard, wydaną przez Bank do rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego prowadzonego w złotych
  • w okresie od 01.06.2016 r do 31.08.2016 r. skorzystasz z usługi cash back, w punktach handlowych, których nazwy wymienione są na stronie internetowej https://www.mbank.pl/indywidualny/uslugi/uslugi/cash-back/ – zwróć uwagę na daty – tutaj prawd. jest błąd w regulaminie
  • uwaga, jeżeli korzystałeś z usługi cash back w okresie od 01.01.2015 do 31.08.2016 roku, to niestety nie możesz wziąć udziału w promocji

Nie masz konta w mBank:

 

Wypłacaj podczas zakupów – zwroty

Moneyback nr 1 „10 zł za wypłatę cash back”

Uczestnik Promocji otrzyma jednorazowy zwrot o wartości 10 zł, jeśli w terminie od 01.09.2016 r. do 30.09.2016 r. wypłaci gotówkę za pomocą usługi cash back Kartą przynajmniej 1 raz. Zwrot w zł na Rachunek Uczestnika Promocji zostanie zrealizowany najpóźniej do 15 dnia miesiąca następującego po spełnieniu warunków promocji.

 

Moneyback nr 2 „10 zł za wypłatę cash back”

Uczestnik Promocji otrzyma jednorazowy zwrot o wartości 10 zł, jeśli w terminie od 01.10.2016 r. do 31.10.2016 r. wypłaci gotówkę za pomocą usługi cash back Kartą Banku przynajmniej 1 raz. Zwrot w zł na Rachunek Uczestnika Promocji zostanie zrealizowany najpóźniej do 15 dnia miesiąca następującego po spełnieniu warunków promocji.

 

Moneyback nr 3 „10 zł za wypłatę cash back”

Uczestnik Promocji otrzyma jednorazowy zwrot o wartości 10 zł, jeśli w terminie od 01.11.2016 r. do 30.11.2016 r. wypłaci gotówkę za pomocą usługi cash back Kartą Banku przynajmniej 1 raz. Zwrot w zł na Rachunek Uczestnika Promocji zostanie zrealizowany najpóźniej do 15 dnia miesiąca następującego po spełnieniu warunków promocji.

 

Zobacz też:

Zapraszamy też do naszego newslettera, zapisy na dole strony.

 

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym Do 30 zł cashback od mBank
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

Getin Bank eLokata na nowe środki

 

Idea Bank Lokata HAPPY PRO

 

Idea Bank Lokata HAPPY

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*