Promocje

Do 560 zł od Banku Millennium – uzupełnij dane

Jeżeli brałeś udział w promocji Banku Millennium, w której było do zdobycia do 560 zł: 360 zł od Banku Millennium, 100 zł od bankier.pl i 100 zł od fly.pl, to przyszedł czas na uzupełnienie danych – do 13 września powinieneś otrzymać mail od organizatora informujący Cię o otrzymaniu nagrody.

A sam kalendarz promocji Banku Millennium, Bankier.pl i Fly.pl wyglądał następująco:

Millennium Bankier Fly promocja

Uzupełnij niezbędne dane, aby otrzymać premię.

 

Zaloguj się i uzupełnij dane

Spełniłeś warunki promocji? Koniecznie sprawdź skrzynkę mailową – powinieneś otrzymać maila informującego Cię o tym. Jeżeli masz go w folderze głównym poczty – sprawdź folder Spam oraz Kosz lub skorzystaj z wyszukiwarki. Jeżeli mimo wszystko nie odnajdziesz go, to prawdopodobnie musisz pomyśleć o złożeniu reklamacji – należy to zrobić do 14 dni po zakończeniu promocji, która trwa do 30 września – szczegóły w regulaminie.

Zakładamy, że maila otrzymałeś. Zaloguj się więc na stronie promocji i uzupełnij dane – musisz podać między innymi numer rachunku bankowego, na który zostanie Ci przelana premia. Więcej informacji znajdziesz w opisywanym artykule Banku Millennium w której było do zdobycia do 560 zł: 360 zł od Banku Millennium, 100 zł od bankier.pl i 100 zł od fly.pl.


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

 

Ciekawsze promocje:

Promocja Banku Millennium, Bankier.pl i Fly.pl zbliża się do końca. Ale jest jeszcze wiele ciekawych okazji, dzięki którym możesz zgarnąć gadżet, parę złotych premii albo korzystnie ulokować środki. Wszystkie je znajdziesz w menu, niektóre także w panelach reklamowych.

Karty kredytowe i:

Inne promocje:

 

Zapraszamy również do zestawienia lokaty i oprocentowanie, z którego wybraliśmy najlepsze lokaty bankowe oraz do naszego newslettra.

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym Do 560 zł od Banku Millennium – uzupełnij dane
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

Idea Bank Lokata HAPPY PRO

 

Lokata standardowa Toyota Bank

 

Getin Bank eLokata na nowe środki

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*