Promocje

Eurobank 3% na koncie oszczędnościowym EKSTRA ZYSK

3% na koncie oszczędnościowym EKSTRA ZYSK w Eurobank
Eurobank konto Ekstra ZYSKEurobank przygotował ofertę, w ramach której możesz otrzymać 3% na koncie oszczędnościowym do kwoty 30 tys. zł i 2% powyżej tej kwoty. Warunek – musisz być nowym klientem banku. Ale to nie wszystko ze strony Eurobanku.

Banki organizując promocje najczęściej myślą tylko o nowych klientach, zupełnie zapominając o obecnych. Nie można tego powiedzieć o Eurobanku, który przygotował także korzystną ofertę dla dotychczasowych klientów – jeżeli zapewnisz wpływ dochodu, np. będziesz przelewać wynagrodzenie, to na koncie oszczędnościowym otrzymasz 2% do kwoty 30 tys. zł i 1,5% powyżej tej kwoty.

Zobacz w jaki sposób możesz skorzystać z promocji.

 

3% dla nowych klientów do 30 tys. zł i 2% powyżej tej kwoty

Zgodnie z regulaminem rachunku oszczędnościowego Ekstra ZYSK z oferty dla nowych klientów mogą skorzystać klienci, którzy spełnią łącznie następujące warunki:

 • na minimum 12 miesięcy przed otwarciem Konta nie posiadali innego Konta w Banku
 • zawrą z Bankiem Umowę Konta w pakiecie innym niż Standard i Junior
 • w ciągu 30 dni od dnia otwarcia Konta otworzą Rachunek

Promocyjne oprocentowanie 3% do kwoty do 30 tys. zł obowiązuje przez 3 miesiące od daty otwarcia rachunku, powyżej tej kwoty wynosi 2%:


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

 

 

2% dla obecnych klientów do 30 tys. zł i 1,5% powyżej tej kwoty

Tak, jak już wspomnieliśmy powyżej, Eurobank przygotował też ciekawą ofertę dla obecnych klientów. Mogą z niej skorzystać klienci, którzy spełnią łącznie następujące warunki:

 • posiadają Konto w pakiecie innym niż Standard i Junior
 • otworzą Rachunek w ramach Konta
 • spełnią warunek wpływu dochodu

 

Warunek wpływu dochodu uznany jest za spełniony, jeżeli na Rachunek bieżący prowadzony w ramach Konta, z którym powiązany jest Rachunek, w miesiącu kalendarzowym zostanie przelany przez podmiot zobowiązany do jego wypłaty co najmniej jeden dochód w kwocie nie mniejszej niż 500 PLN z tytułu:

 • umowy o pracę lub
 • umów cywilnoprawnych lub
 • świadczenia emerytalnego lub rentowego lub
 • świadczenia z tytułu Rodzina 500+

 

 

Zwracamy uwagę, że po okresie promocyjnym dla nowych klientów staniesz się obecnym klientem banku, więc aby skorzystać z promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym Ekstra ZYSK radzimy odpowiednio wcześnie pomyśleć o przelewie jednego ze świadczeń, o których mowa powyżej:

 

 

Bilety do kina za płatności zbliżeniowe

Przypominamy też o niedawnej promocji Eurobank, w ramach której w zamian za płatności zbliżeniowe telefonem można odebrać 2 bilety do Multikina.

Jeżeli jesteś nowym klientem banku, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby połączyć promocje, zgarnąć 2 bilety do Multikina, oraz 5% zwrotu za płatności kartą (dla wybranych operacji, szczegóły opisano w poprzednim artykule), a przy okazji skorzystać też z atrakcyjnego oprocentowania 3% na koncie oszczędnościowym:

 • otwórz konto i rachunek oszczędnościowy Ekstra ZYSK 3% w Eurobank oraz zgarniaj 5% transakcji kartą debetową i 2 bilety do Multikina

 

 

I skrócony przewodnik po opłatach w Eurobank

Konto EUROBANK

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym Eurobank 3% na koncie oszczędnościowym EKSTRA ZYSK
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

Citibank Smartfon LG K4 Dual SIM i karta kredytowa

 

Idea Bank lokata NA NOWE ŚRODKI

 

Getin Bank eLokata na nowe środki

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*