Nagrody

Inteligo: Voucher 30 tys. zł, Samsung Galaxy S7+ i inne za doładowanie Orange

Do wygrania voucher na wakacje bądź równowartość 30.000 zł w gotówce za doładowanie Orange
Doładuj Orange z Inteligo i wygraj wyjazd na wakacjeDoładuj telefon w sieci Orange przez serwis Inteligo lub w aplikacji IKO i wygraj wakacje lub równowartość 30 000 zł w gotówce, voucher na Samsung Galaxy S7+ albo inne nagrody.

Z promocji możesz skorzystać, jeśli doładujesz telefon w sieci Orange w okresie od 1 sierpnia 2016 roku do 30 września 2016 roku kwotą 10, 30, 40, 50, 100 lub 200 zł przez serwis Inteligo lub aplikacji IKO.

Zobacz szczegóły konkursu.

 

Voucher na wakacje bądź równowartość 30.000 zł w gotówce

Pamiętacie poprzednią promocję Inteligo i Orange, w ramach której można było dostać o 30% za doładowanie Orange z Inteligo? W porównaniu do poprzedniej promocji, tutaj mamy full wypas, a warunki uprawniające nas do udziału w konkursie są podobne.

Z promocji możesz skorzystać, jeśli doładujesz telefon w sieci Orange w okresie od 1 sierpnia 2016 roku do 30 września 2016 roku kwotą 10, 30, 40, 50, 100 lub 200 zł przez serwis Inteligo lub aplikacji IKO.


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

 

Wakacje z Orange – zasady konkursu

Konkurs odbywa się od dnia 1 sierpnia 2016 do dnia 30 września 2016 roku. Warunkiem uczestnictwa jest łączne spełnienie, ale w dowolnej kolejności następujących warunków:

  • doładuj telefon na kartę w sieci Orange poprzez serwis Inteligo albo IKO (w regulaminie podano też alternatywne kanały, przypominamy, że IKO dostępne jest również w PKO BP), kwotą: 10 zł, 25 zł, 30 zł, 40 zł, 50 zł, 100 zł lub 200 zł
  • zgłoś swój udział w konkursie, poprzez założenie i aktywowanie w tym celu konta na stronie konkursowej wakacjezorange.pl,
  • wpisz hasło konkursowe w formularzu dostępnym na stronie wakacjezorange.pl będącego odpowiedzią na pytanie: Jak spędziłem wakacje z Orange?. Hasło nie może być dłuższe niż 400 znaków
  • do każdego doładowania możesz zgłosić jedno hasło reklamowe – rozważ więc kilka doładowań (min. kwota doładowania – 10 zł), gdyż w ten sposób zwiększasz swoje szanse na wygraną.
  • dodatkowe inf. w regulaminem promocji

 

 

Wakacje z Orange – nagrody

W konkursie nagrodzone zostanie 581 osób, których hasła reklamowe zostaną uznane przez komisję konkursową za najciekawsze:

  • miejsce 1 – voucher na wakacje bądź równowartość 30.000 zł w gotówce
  • miejsca 2-6 – voucher elektroniczny na Samsung Galaxy S7+
  • miejsca 7-31 – voucher elektroniczny na Głośnik Bluetooth JBL
  • miejsca 32-81 – voucher elektroniczny na Dron Quadrocopter SYMA X5SC z kamerą HD + GRATIS 2 baterie
  • miejsca 82-581 – doładowanie Orange o wartości 30 zł

Wyłonienie zwycięzców nastąpi w terminie do 30 dni roboczych po jego zakończeniu, a przekazanie vouchera nastąpi w ciągu 20 dni od dnia, w którym nastąpiło wyłonienie i opublikowanie listy zwycięzców, na adres e-mail podany za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.

Lubisz konkursy: konkurs Memowarka – utwórz zabawnego mema i wygraj 210 zł w bonach WizzAir.

 

Wakacje z Orange – podsumowanie

Jeśli jednak masz telefon w sieci Orange i konto w Inteligo, to może warto spróbować? Wakacje co prawda zbliżają się do końca (zobacz które promocje kończą się w wakacje), więc w przypadku głównej wygranej z wyjazdu mogą być nici. Ale trzydzieści tysięcy czy nowy Samsung Galaxy S7 na pewno przyda się każdemu – powodzenia :)

 

 

 

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym Inteligo: Voucher 30 tys. zł, Samsung Galaxy S7+ i inne za doładowanie Orange
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

Voucher 400 zł do perfumerii Douglas od Citibank

 

Lokata standardowa Toyota Bank

 

Citibank Smartfon LG K4 Dual SIM i karta kredytowa

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*