BZWBK

Karta i konto: 200 zł na dzień dobry od BZ WBK

BZWBK 200 zł premiiTo kolejna odsłona promocji BZ WBK, w której w zamian za założenie Konta Godnego Polecenia i wyrobienie karty kredytowej możesz zgarnąć nawet 200 zł premii.

Mamy też dobrą wiadomość, stawka wzrosła, w ramach poprzedniej promocji do zdobycia było „tylko” 150 zł, tym razem możesz zyskać o 50 zł więcej.

A warunki uprawniające do zdobycia premii są niezwykle proste do spełnienia – wystarczy 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę i premia 150 zł będzie Twoja. W tytule wspomnieliśmy o 200 zł, brakuje 50 zł.

Tak, to nie wszystko. Dodatkowo w ramach promocji 200 zł na dzień dobry możesz zdobyć 50 zł, jeżeli w okresie promocji wykonasz co najmniej jedną transakcję mobilną kartą kredytową.

 

200 zł na dzień dobry – wykluczenia

Zgodnie z regulaminem oferty uczestnikiem promocji może być:

 • pełnoletnia osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych oraz
 • osoba, która nie wyraziła sprzeciwu na przetwarzanie danych w celach marketingowych w banku

na razie standard znany również z innych promocji, dodatkowo z oferty mogą skorzystać klienci, którzy:

 • w ciągu 12 miesięcy poprzedzających zawarcie Umowy o Konto osobiste nie posiadali żadnego Konta osobistego w PLN (dot. Posiadaczy i Współposiadaczy)
 • w ciągu 6 miesięcy poprzedzających pozytywną decyzji o wydaniu Karty kredytowej nie dokonali zamknięcia dowolnej poprzedniej Karty kredytowej

Być może zapytasz w jak to możliwe, że warunkiem koniecznym jest nie posiadanie konta od 12 miesięcy i karty od 6? Otóż do korzystania z karty kredytowej nie musisz posiadać konta osobistego – zadłużenie spłacasz z innego banku bezpośrednio na rachunek karty kredytowej.


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

 

200 zł na dzień dobry – warunki

 • w miesiącu, w którym zawrzesz umowę lub w kolejnym po zawarciu umowy o konto osobiste, złóż wniosek o kartę kredytową. Możesz zrobić to za pośrednictwem infolinii, w dowolnej placówce banku lub w systemie internetowym bzwbk24
 • bank musi wydać Ci pozytywną decyzję kredytową, może również odmówić wydania karty
 • w miesiącu wydania karty i/lub w 3 kolejnych miesiącach kalendarzowych następujących po miesiącu podjęcia pozytywnej decyzji o wydaniu karty kredytowej, dokonaj łącznie minimum 5 transakcji bezgotówkowych główną Kartą kredytową

To wszystko, za spełnienie powyższych warunków otrzymasz nagrodę w wysokości 150 zł

 • otwórz konto w BZWBK:
  Bank Zachodni WBK - Konto Godne Polecenia

 

To jednak nie wszystko, gdyż

 • jeżeli w miesiącu wydania karty lub w 3 kolejnych miesiącach kalendarzowych następujących po miesiącu podjęcia pozytywnej decyzji o wydaniu Karty kredytowej, dokonasz co najmniej jednej Płatności mobilnej Mobilną Kartą kredytową otrzymasz nagrodę dodatkową w wysokości 50 zł.

 

 

200 zł na dzień dobry – nagroda

Jeżeli spełnisz warunki promocji, to wypłata nagrody nastąpi do końca 4 tego miesiąca kalendarzowego licząc od miesiąca następującego po miesiącu podjęcia pozytywnej decyzji o wydaniu kart kredytowej. Nagroda zostanie przekazana na rachunek konta osobistego otwartego w tej promocji – siłą rzeczy konto musi być aktywne.

Zwracamy uwagę, że otrzymujesz 200 zł w gotówce – nie w formie przelewu na rachunek karty, czy voucher. Po otrzymaniu nagrody możesz zamknąć kartę, albo dalej z niej korzystać.

 

 

Konto Godne Polecenia i karta – prześwietlenie

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za przelewy w systemie Elixir złożone w bankowości elektronicznej BZWBK24
 • 0 zł za pierwsze 5 kodów SMS – każdy kolejny kosztuje 0,20 zł; opłaty można uniknąć w prosty sposób definiując odbiorców przelewów jako odbiorców zaufanych albo korzystając z paczki przelewów
 • 0 zł za polecenie zapłaty

a karta Visa Sol to:

 • 0 zł za wydanie
 • 0 zł za kartę, jeżeli w miesiącu wykonasz 5 płatności na dowolne kwoty (w przeciwnym 4 zł), transakcje muszą być rozliczone w danym miesiącu
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów sieci BZ WBK:
  Bank Zachodni WBK - Konto Godne Polecenia

 

 

Inne oferty kart kredytowych z nagrodą

Propozycja BZWBK to nie jedyna oferta godna uwagi. Poniżej prezentujemy oferty z gadżetem, voucherem albo zwrotem części poniesionych wydatków. Jeżeli zechcesz poznać więcej szczegółów, to znajdziesz tam odnośniki do wpisów prezentujących wybraną ofertę oraz banner do złożenia wniosku.

Wybierz kartę, która najlepiej spełni Twoje oczekiwania, zobacz również jak działa karta kredytowa i kiedy jest za darmo.

 

jeżeli akurat potrzebujesz telefonu:

 

jeżeli przydałby Ci się voucher:

 

a jeżeli najlepszy dla Ciebie jest zwrot części poniesionych wydatków:20

 

Zapraszamy do lokat bankowych oraz do rankingu najlepszych lokat bankowych – oferty z myślą o oszczędzających, szczególnie hit ostatnich dni duet lokat od Toyota Bank albo też lokata Max Biznes w VWBank czy też lokata NIESPODZIANKA od Idea Bank

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym Karta i konto: 200 zł na dzień dobry od BZ WBK
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

BGŻOptima lokata BEZKOMPROMISOWA

 

Idea Bank Lokata HAPPY PRO

 

BGŻOptima lokata BEZKARNA

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*