Promocje

Karta kredytowa Citibank PremierMiles

PremierMiles CitibankZbieraj Citi Mile i wymieniaj na bilety lotnicze, noclegi w hotelach lub cashback

Wielokrotnie opisywaliśmy na blogu oferty kart kredytowych z voucherem, choćby ciągle aktywną promocję voucher 400 zł do Douglas czy gadżetem: tablet Lenovo od TMUB albo LG K8 LTE od Citibank. W zamian za wyrobienie karty kredytowej i spełnienie warunków promocji można otrzymać jedną z ww nagród.

PremierMiles Citibank, to oferta dedykowana klientów ceniących podróże, gdyż zgromadzone środki Citi Mile możesz wymieniać na bilety lotnicze lub noclegi w hotelach z całego świata albo zwrot części poniesionych wydatków (cashback). Dodatkowo możesz również skorzystać z usługi Consiege albo zniżek (nawet do 50%) w Citi Rabaty.

 

PremierMiles – dla kogo

W przeciwieństwie do promocji Citibank, które opisywaliśmy na blogu, z oferty może skorzystać prawie każdy, a podstawowe warunki to:

 • przychody od 1200 zł
 • min. wiek 21 lat
 • dla prowadzących DG to 25 lat i 3 lata działalności

choć nie ukrywamy, że jest to oferta dedykowana raczej dla bardziej majętnych klientów. Dlaczego? O tym dalej.

 

PremierMiles

PremierMiles, to program lojalnościowy Citibank dostępny dla klientów  posiadających kartę kredytową PremierMiles i polegający na gromadzeniu punków.

Za samo wyrobienie karty kredytowej PremierMiles i wykonanie pierwszej transakcji kartą otrzymasz ekstra 2000 Citi Mile. Następnie za każde wydane 5 zł (wchodzą operacje bezgotówkowe) otrzymasz 1 Citi Milę. Zapytasz może co Ci po punktach Citi Mille? Możesz je wymieniać na zniżki u wybranych partnerów albo skorzystać z cashback. W dalszej części wpisu przedstawimy obydwie opcje.

 

PremierMiles – partnerzy akcji

Na początku wpisu wspomnieliśmy, że oferta dedykowana jest raczej dla bardziej majętnych klientów. Zgodnie z regulaminem, w programie bierze 15 spółek z różnych zakątków świata, którzy oferują następujące programy:

 1. a) Asia Miles™ należąca do Cathay Pacific Airways, z siedzibą w Hong Kongu, Organizator programu Asia Miles,
 2. b) British Airways Plc, z siedzibą w Harmondsworth, Wielka Brytania, Organizator programu British Airways Executive Club – Avios Miles,
 3. c) Carlson Hotels, Inc., z siedzibą w Minnetonce, Stany Zjednoczone, Organizator programu Club Carlson,
 4. d) Czech Airlines, z siedzibą w Pradze, Republika Czeska, Organizator programu Czech Airlines OK Plus,
 5. e) Delta Air Lines, Inc., z siedzibą w Atlancie, Stany Zjednoczone, Organizator programu SkyMiles,
 6. f) Etihad Airways, z siedzibą w Abu Dhabi, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Organizator programu Etihad Guest,
 7. g) EVA Air, z siedzibą na Tajwanie, Organizator programu EVA Air Infinity MileageLands,
 8. h) Hilton Hhonors L.L.C., z siedzibą w McLean, Stany Zjednoczone, Organizator programu Hilton Hhonors,
 9. i) Koninklijke Luchtvaart Maatschappij N.V. (KLM Royal Dutch Airlines) Ltd., z siedzibą w Amsterdamie, Holandia, Współorganizator programu Flying Blue,
 10. j) Malaysia Airlines, z siedzibą w Subang, Malezja, Organizator programu Enrich,
 11. k) Qatar Airways, z siedzibą w Doha, Katar, Organizator programu Qatar Airways Privilege Club,
 12. l) Société Air France Ltd., z siedzibą w Paryżu, Francja, Współorganizator programu Flying Blue,
 13. m) Singapore Airlines, z siedzibą w Singapurze, Organizator programu KrisFlyer,
 14. n) Six Continents Hotels, Inc., z siedzibą w Atlancie, Stany Zjednoczone, Organizator programu Intercontinental Hotels Group Rewards Club,
 15. o) Thai Airways, z siedzibą w Bangkoku, Tajlandia, Organizator programu Thai Airways Royal Orchid Plus.


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

I partnerzy akcji w formie obrazkowej:

Partnerzy Citibank PremierMiles

Citi Mile możesz wymieniać na nagrody. Zgodnie z regulaminem w celu wymiany Citi Mil na nagrodę w postaci 1 punktu w programie lojalnościowym partnera bank pomniejszy Twoje saldo o 2,47 Citi Mile, na co składa się:

 • 2 Citi Mile na 1 punkt w programie lojalnościowym partnera,
 • 0,47 Citi Mili na dodatkową nagrodę pieniężną, z której bank pobierze należny podatek dochodowy od osób fizycznych.

Promocja PremierMiles dostępna jest już od dłuższego czasu. Jeżeli udało Ci się z niej skorzystać, znasz oferty ww partnerów akcji, podziel się informacją w komentarzu.

 

PremierMiles – cashback

W ramach punktów PremierMiles możesz skorzystać z ofert partnerów akcji, o których wspomnieliśmy powyżej, ale równie dobrze, a może przede wszystkim, możesz wymieniać je na cashback. Zgodnie z regulaminem:

W celu wymiany Citi Mili na Nagrodę w postaci CashBack o równowartości 1,23 PLN Bank pomniejszy Saldo Klienta o 49,38 Citi Mili, na co składa się:

 • 40 Citi Mil na 1 PLN netto uznania na Rachunku Karty,
 • 9,38 Citi Mili na dodatkową nagrodę pieniężną w wysokości 0,23 PLN, z której Bank pobierze należny podatek dochodowy od osób fizycznych.

Są korzystniejsze oferty na rynku, a jest są również argumenty przemawiające za ofertą Citibank, o których wspomninamy poniżej.

 

Citibank PremierMiles Concierge

Posiadając kartę kredytową Citibank możesz skorzystać z tej usługi Concierge (poniżej wybrane na podst. regulaminu) czyli usługi organizacyjno-rezerwacyjne, np.

 • Dostarczanie towarów – świadczenie obejmuje organizację, na wniosek i koszt Uprawnionego, dostarczenia wskazanych przez Uprawnionego towarów (np. kwiaty, zakupy, standardowy prezent, etc.) pod wskazany przez Uprawnionego adres,
 • Organizację wypoczynku w wybranym przez Uprawnionego miejscu – świadczenie obejmuje rezerwację, na wniosek i koszt Uprawnionego, wybranego hotelu, pensjonatu, wycieczek organizowanych przez biura podróży,
 • Organizację opiekunki do dziecka lub innej pomocy domowej – świadczenie obejmuje zorganizowanie, na wniosek i koszt Uprawnionego, opieki nad dziećmi Uprawnionego w miejscu zamieszkania Uprawnionego lub usług pomocy domowej w zakresie drobnych prac domowych w miejscu zamieszkania Uprawnionego,
 • Zorganizowanie przeglądu samochodu Uprawnionego w wybranej przez Uprawnionego stacji serwisowej wraz z odbiorem i dostarczeniem pojazdu z powrotem, na wniosek i koszt Uprawnionego,
 • Dostarczenie biletów na wybrany koncert, mecz, samolot, itp. – świadczenie obejmuje organizację, na wniosek i koszt Uprawnionego, dostarczenia lub zakupu i dostarczenia wskazanych przez Uprawnionego biletów pod wskazany przez Uprawnionego adres,
 • Rezerwację w centrach biznesowych i konferencyjnych – świadczenie obejmuje rezerwację, na wniosek i koszt Uprawnionego, miejsc w wybranych przez Uprawnionego centrach biznesowych i konferencyjnych,
 • Rezerwację biletów na imprezy kulturalne i sportowe – świadczenie obejmuje rezerwację, na wniosek i koszt Uprawnionego, miejsc na wybranych przez Uprawnionego imprezach kulturalnych lub sportowych.
  Citi Bank Handlowy - Karta kredytowa PremierMiles

 

Citi Rabaty

Z kartą kredytową Citibank skorzystasz ze zniżek nawet do 50% w ponad 5000 punktów usługowo-handlowych na terenie Polski w ramach programu Citi Rabaty. Programy te zmieniają się dynamicznie, dlatego nie opisujemy ich szczegółowo. Zainteresowanych odsyłamy na tę stronę.

 

Citi – karta znana na świecie

Rabaty, usługa consierge, czy Citi Mile mogą być interesującą ofertą. Ale według nas i przede propozycja Citibank warta jest rozważenia z innego powodu. Citibank jest powszechnie znany, kartą Citibank zapłacisz na całym świecie, wynajmiesz samochód, zarezerwujesz hotel. O ile karty kredytowe innych polskich banków mogą być nieznane, a nawet nieakceptowane (w bardziej ezgotycznych miejscach), to z dużą dozą prawdopodobieństwa z kartą Citibank nie będziesz mieć takich problemów.

Jeżeli więc wybierasz się na zagraniczne wojaże, pomyśl nad zabraniem ze sobą karty Citibank.

 

Citibank PremierMiles – opłaty

Karta PremierMiles może być darmowa, o ile wydasz min. 4000 zł w ramach transakcji bezgotówkowych (18 zł jeżeli nie). Ale uwaga!! Citibank znany jest z tego, że potrafi zwolnić użytkownika z opłaty za kartę, w ramach tzw. dobrej współpracy – możesz spróbować skorzystać z tej opcji.

18 zł (o ile nie wydasz 4000 zł) to może niemało, ale jeżeli dużo podróżujesz po świecie, to tak zwany święty spokój jest bezcenny (albo może być wart o wiele, wiele więcej) – przypominamy, że karty Citibank są powszechnie znane i akceptowane nawet w „egzotycznych” zakątkach świata.

Citi Bank Handlowy - Karta kredytowa PremierMiles

 

Citibank – inne karty

Jeżeli oferta PremierMiles nie przypadła Ci do gustu, to poniżej przedstawiamy inne. Poza bannerem znajdziesz również odnośnik do opisu, w którym przeczytasz szczegóły promocji:

 • Twój Styl i Pani – zwrot abonamentu za prenumeratę i do 250 zł moneyback albo
  Citibank Twój Styl i Pani z kartą kredytową

 

Citibank PremierMiles – podsumowanie

Oferta PremierMiles może nie powala na kolana, choć możesz otrzymywać zwrot (cashback), o które w dzisiejszych czasach coraz trudniej czy też skorzystać z usług dodatkowych. Jeśli dużo podróżujesz po świecie, to propozycja Citi Handlowy warta jest rozważenia z innego powodu, o którym wspomnieliśmy powyżej – jest to znany bank, którego karty akceptowane są w różnych zakątkach świata.

I jak to często bywa, zapraszamy do zapoznania się z najlepszymi lokatami bankowymi albo skorzystania z wyszukiwarki lokat bankowych – oferty z myślą o oszczędzających. W jednym z poprzednich wpisów zamieściliśmy też kilka wybranych lokat bankowych, do którego oczywiście zapraszamy.

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym Karta kredytowa Citibank PremierMiles
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

Idea Bank Lokata HAPPY PRO

 

Getin Bank eLokata na nowe środki

 

Voucher 400 zł do perfumerii Douglas od Citibank

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*