Promocje

Konto firmowe mBank i 750 zł premii: odbierz 600 zł na ZUS + 150 zł ekstra

mBank konto z premiąJeżeli prowadzisz działalność gospodarczą i chcesz mieć konto firmowe z dodatkową premią, to w promocji mBank i Bankier.pl możesz zgarnąć nawet do 750 zł.

Jeszcze tylko przez kilka dni, bo wniosek należy złożyć do 31.12.2016, możesz wziąć udział w promocji, w której poza premią możesz również otrzymać także zwolnienie z opłaty za prowadzenie konta.

Promocja jest bardzo podobna do opisywanej już promocji 600 zł na ZUS za założenie mBiznes Start lub Komfort w mBank, choć tym razem stawka wzrosła – łącznie do zyskania jest nawet do 750 zł.

Zobacz szczegółowe warunki oferty.

 

Dla nowych klientów banku

Podobnie, jak było to w poprzedniej odsłonie promocji, tak i tym razem oferta skierowana jest do nowych klientów banku, czyli

Z Promocji nie mogą skorzystać przedsiębiorcy, którzy posiadali jakikolwiek rachunek firmowy w mBanku dla danego numeru NIP do dnia 10.11.2016 r


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

 

150 zł na start od Bankier.pl

Na początku trzy istotne wyłączenia  z regulaminu:

 • W Promocji mogą uczestniczyć tylko przedsiębiorcy w rozumieniu ustawy z dnia 2 lipca 2004 r. o swobodzie działalności gospodarczej (tekst jednolity Dz. U. z 2015 r., poz. 584 z późn. zm.) uprawnieni do zawarcia umowy dotyczącej Produktu mBanku na warunkach określonych przez mBank dla Produktów mBank […]
 • Uczestnikami Promocji nie mogą być nierezydenci, pracownicy i współpracownicy Organizatora oraz członkowie ich najbliższych rodzin (małżonkowie, zstępni, wstępni, rodzeństwo), pracownicy mBank, obecni klienci mBank.
 • Uczestnikiem Promocji nie może być osoba która przed dniem wykonania czynności […] została zarejestrowana jako wnioskodawca w zakresie Produktu mBanku.

Jeżeli nie obejmują Cię powyższe wykluczenia, to 150 zł na start to ekstra premię od organizatora promocji, firmy Bankier.pl otrzymasz gdy:

 • dokonasz rejestracji na stronie promocji i poprawnie tj. podając swoje poprawne dane, wypełnisz i prześlesz do mBank, korzystając z narzędzi dostępnych na stronie promocji,
 • składając wniosek o produkt mBanku wyrazisz zgodę na ujawnienie organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie potwierdzenia organizatorowi przez mBank faktu otwarcia przez uczestnika produktu mBanku w ramach promocji i spełnienia warunków określonych – jest to warunek konieczny do wypłaty ekstra premii, Bankier.pl musi wiedzieć kto zarejestrował się i spełnił warunki promocji
 • w terminie jednego (1) miesiąca od przesłania wniosku o produkt […], jednakże nie później niż do 31.01.2017 r. (włącznie) zawrzyj z mBank na podstawie wniosku o produkt umowę dotyczącą produktu mBank,
 • przekaż (z wykorzystaniem narzędzi dostępnych na stronie promocji) dane niezbędne do przekazania premii tj. numeru rachunku bankowego, uruchomionego na podstawie wniosku o produkt za pośrednictwem strony promocji
 • otwórz mBiznes Konto Start z premią:
  mBiznes konto firmowe z premią 150 zł od Bankier.pl + 600 zł na ZUS od mBank

Uwaga! Organizator zastrzega, iż wnioski o produkt mBank składane z innego źródła w Internecie, niż za pośrednictwem strony promocji, jak również wnioski o produkt złożone po dniu 31.12.2016 r. nie będą brały udziału w promocji.

 

Promocja 600 zł na ZUS z mBiznes konto Start

Poza ekstra premią, o której pisaliśmy powyżej, zgodnie z regulaminem, możesz zgarnąć nawet do 600 zł na ZUS od mBank w ramach promocji 600 zł na ZUS z mBiznes konto Start.

 • nie później niż do 31.12.2016 zawrzyj z bankiem umowę o prowadzenie rachunku mBiznes konto Start w promocyjnej cenie 0 zł za prowadzenie na 12 miesięcy
 • w okresie 12 miesięcy kalendarzowych od dnia zawarcia umowy o prowadzenie rachunku bieżącego dokonuj płatności składek ZUS na kwotę minimum 250 zł miesięcznie z nowo otwartego rachunku bieżącego
 • w okresie 12 miesięcy kalendarzowych od dnia zawarcia umowy o prowadzenie rachunku bieżącego dokonaj minimum jednej transakcji miesięcznie kartą płatniczą wydaną do nowo otwartego rachunku bieżącego

 

mBiznes konto Start – nagrody

Po spełnieniu warunków opisanych w poprzednim punkcie, przez kolejne 12 miesięcy mBank będziesz wypłacać Ci premię, po 50 zł w każdym miesiącu. Wypłata premii będzie miała miejsce do 30 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji.

Przypominamy też o ekstra premii 150 zł, o której pisaliśmy na początku wpisu:
mBiznes konto firmowe z premią 150 zł od Bankier.pl + 600 zł na ZUS od mBank

 

 

mBiznes konto Start – więcej informacji

 • konto dostępne za darmo dla nowo otwartych działalności gospodarczych (otwartych w ostatnich 12 miesiącach)
 • 5 pierwszych przelewów w miesiącu jest również za darmo, a za kolejne zapłacisz 1,5 zł
 • przelewy do ZUS są za darmo
 • przelewy do Urzędu Skarbowego są za darmo
 • przelewy do ZUS i US nie wchodzą do limitu 5 darmowych przelewów.

Promocja wymaga posiadania karty, za którą nie zapłacisz nic, jeśli wydasz min. 200 zł miesięcznie (w przeciwnym wypadku 5 zł). Po 12 miesiącach mBiznes konto Start przekształca się w mBiznes konto Komfort, którego miesięczny koszt za prowadzenie wynosi 25 zł. Oczywiście po okresie promocji rachunek ten możesz zamknąć bez żadnych konsekwencji.

Przypominamy też o loterii blikomania i możliwości wygrania 100 tys. zł – z kontem firmowym mBank możesz korzystać aplikacji mobilnej z BLIK:
mBiznes konto firmowe z premią 150 zł od Bankier.pl + 600 zł na ZUS od mBank

 

 

Inne konta dla prowadzących działalność gospodarczą:

Poza promocją mBank możesz skorzystać również z innych ofert i zgarnąć parę złotych lub inne profity:

PKO konto firmowe:

 • 0 zł za prowadzenie konta*
 • 0 zł za pierwszych 30 krajowych przelewów internetowych w miesiącu
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach**

*Warunek aktywności – realizacja w danym miesiącu co najmniej jednego przelewu do ZUS i dokonanie transakcji bezgotówkowych kartą debetową na kwotę min. 500 zł, w przeciwnym razie opłata za prowadzenie konta 25 zł miesięcznie.
**Wpłaty we wpłatomatach PKO Banku Polskiego (do 50 000 zł miesięcznie).

W ramach oferty PKO możesz też utworzyć Profil Zaufany i załatwiać wiele spraw urzędowych przez Internet:
PKO BP konto FIRMOWE

 

Idea Bank Firma to JA:

Otwórz konto firmowe i odbierz nawet 50 zł miesięcznie

 • 30 zł od pierwszego przelewu do ZUS i US w miesiącu, w którym przystąpiono do promocji, na kwotę minimum 250 zł
 • 40 zł za utrzymanie średniego miesięcznego salda w kwocie od 30 000,01 zł
 • 20 zł za wpłatę we wpłatomacie nie niższą niż 1000 zł
 • 20 zł za wystawioną i opłaconą fakturę w Idea Cloud na kwotę nie niższą niż 100 zł

Łącznie nawet do 600 zł za aktywne korzystanie z konta Firma to JA w Idea Bank:
Idea Bank konto firmowe Firma to JA

 

Idea Bank konto Idealna Firma:

Konto Idealna Firma Idea Banku to konto firmowe przygotowane z myślą o spółdzielniach, wspólnotach mieszkaniowych, stowarzyszeniach, związkach zawodowych, spółkach, przedsiębiorstwach państwowych oraz instytucjach samorządowych, tj. osób prawnych, jednostek organizacyjnych niemających osobowości prawnej, którym ustawa przyznaje zdolność prawną, lub wspólnikach spółki cywilnej.
Do założenia rachunku Idealna Firma nie trzeba żadnych zbędnych formalności, wystarczy kilka minut, aby złożyć wniosek o konto. Wniosek możesz złożyć przez Internet albo w oddziale Idea Bank.

Konto Idealna Firma to:

 • 0 zł za prowadzenie konta przy miesięcznych wpływach 1000 zł lub przy utrzymaniu średniego salda na poziomie minimum 1500 zł
 • bezpłatne przelewy krajowe internetowe w systemie Elixir
 • 0 zł za kartę debetową, jeżeli łączna kwota transakcji bezgotówkowych w danym miesiącu kalendarzowym jest nie niższa niż:
  • 300 zł dla kart wydanych na podstawie umowy zawartej do dnia 4 stycznia 2013 r. lub
  • 400 zł dla kart wydanych na podstawie umowy zawartej od dnia 5 stycznia 2013 r.
  • w przeciwnym wypadku opłata za kartę wynosi 4,99 zł

Posiadając konto Idealna Firma możesz korzystać z innych produktów banku powiązanych z tym kontem, między innymi wnioskować o lokaty SHORT IDEA albo OVERNIGHT:
IDEA BANK - Konto Idealna Firma

 

Zapraszamy do zestawienia najlepszych lokat bankowych oraz do rankingu najlepszych lokat bankowych – oferty z myślą o oszczędzających.

 

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym Konto firmowe mBank i 750 zł premii: odbierz 600 zł na ZUS + 150 zł ekstra
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

Citibank Smartfon LG K4 Dual SIM i karta kredytowa

 

Lokata standardowa Toyota Bank

 

Idea Bank Lokata HAPPY

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*