Promocje

Konto Godne Polecenia z premią 100 zł i 70 zł na Groupon

Załóż Konto Godne Polecenia z premią 100 zł i 70 zł od Groupon
BZWBK 100 zł i 70 GrouponW najnowszej promocji BZWBK i Groupon do zdobycia 100 zł w gotówce i 70 zł w środkach Groupon.

Jeśli jest jeszcze ktoś, kto nie skorzystał z wcześniejszych promocji banku, to prawdopodobnie ostatnia szansa na zdobycie premii a dodatkowo założenie Konta Godnego Polecenia z oprocentowaniem 4%.

Poniżej jak zwykle prześwietlenie oferty, choć nie różni się ona znacząco od promocji Konto Godne Polecenia z 120 zł premii w gotówce i 75 w środkach Groupon – odsyłamy też do tego artykułu.

 

 

Dla kogo 100 zł od BZWBK i 70 zł od Groupon

Zacznijmy od tego, kto zgodnie z regulaminem nie może skorzystać z najnowszej oferty na grouponie:

Uczestnikami Akcji nie mogą być:

klienci Banku posiadający konto osobiste prowadzone w złotych polskich od dnia 15 sierpnia 2015 roku do momentu otwarcia konta w ramach Akcji.

Jeżeli nie obejmuje Cię powyższe wykluczenie to voila – droga otwarta, możesz być uczestnikiem promocji Konta Godnego Plecenia 4% w BZ WBK S.A. z premią w wysokości 175 zł => 100 zł w gotówce i 75 w środkach groupon.

 

 

Konto Godne Polecenia 4% z premią gwarantowaną 100 zł oraz premią dodatkową 70 zł na zakupy na Groupon.pl – WNIOSEK

 • nie później niż do 30.06.2016 kup groupon na stronie promocji
 • koszt groupona – 5 zł
 • do dnia 30.06.2016 do godziny 23:59:59 zarejestrować się w Aplikacji konkursowej na stronie akcji promocyjnej https://kontona4.zpremia.pl/promocja/ podając adres email oraz PRAWIDŁOWY, KOMPLETNY nr kuponu Groupon. Nr kuponu Groupon upoważnia do otrzymania ekstra bonusu w wysokości 70 zł na zakupy na groupon.pl po spełnieniu wszystkich warunków promocji;
 • do dnia 30.06.2016 do godziny 23:59:59 złożyć wniosek o otwarcie Konta Godnego Polecenia w promocji „Konto na 4%” (z otrzymanego linka);
 • oczywiście jeden uczestnik może nabyć tylko jeden groupon
 • z jednego profilu możesz złożyć wniosek tylko o jedno Konto Godne Polecenia

 

 

Konto Godne Polecenia 4% z premią gwarantowaną 100 zł oraz premią dodatkową 70 zł na zakupy na Groupon.pl – UMOWA

Po złożeniu wniosku w ciągu kilku dni skontaktuje się z Tobą konsultant z BZWBK, aby zweryfikować dane, potwierdzić Twoją dyspozycję i zawrzeć z BZ WBK S.A. Umowę o prowadzenie Konta Godnego Polecenia w promocji Konto na 4%.

 

Zobacz co należy zrobić, już po zawarciu umowy, aby być uprawnionym do otrzymania 100 zł premii:

 • do dnia 20.07.2016 wykonaj z założonego w ramach Akcji Konta Godnego Polecenia w promocji „Konto na 4%” TRZY PŁATNOŚCI BEZGOTÓWKOWE kartą płatniczą lub płatności BLIK lub płatności kartą mobilną (płatności telefonem).
 • UWAGA: Liczy się data zaksięgowania transakcji na rachunku, dlatego warto wykonać powyższe operacje odpowiednio wcześnie.

 

I to wszystko. Jeśli spełnisz warunki promocji, to nie później niż do 15 sierpnia otrzymasz informację o przyznaniu nagrody, a do 21 sierpnia musisz podać swoje dane niezbędne do przelania premii (będziemy o tym przypominać na blogu) – wszystko otrzymasz w wiadomości email.

Premię i środki groupon otrzymasz do 31 sierpnia, te ostatnie będą ważne do 31 grudnia 2016.

 

 

Więcej o Koncie Godnym Polecenia i promocji 4%

 • konto jest otwierane i bezwarunkowo prowadzone za darmo
 • darmowe przelewy złotówkowe w systemie Elixir
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów w całej Polsce
 • ale gówna korzyść dla Ciebie, oczywiście poza premią 100 zł + 75 zł groupon,  to oprocentowanie rachunku: 4% w skali roku dla kwoty do 4 000 zł, z miesięczną kapitalizacją odsetek na ROR. Powyżej tej kwoty też zarabiasz, otrzymasz 1% w skali roku
 • promocja trwa długo bo aż do 30.06.2017, czyli przez ponad rok możesz cieszyć się przyzwoitym oprocentowaniem na ROR
 • uwaga! od sierpnia br w BZWBK możesz mieć tylko 5 bezpłatnych SMS do autoryzacji transakcji, za każdy kolejny zapłacisz 20 gr. Jeśli nie będziesz wykonywać przelewów lub będą to przelewy „zaufane”, to tym punktem nie musisz się przejmować.

 

 

Co jeszcze ciekawego w promocjach bankowych:

I wiele innych.


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*  

6 komentarze

 1. sunbird pisze:

  Adminie usuń ten komentarz, po co ma się reklamować coś takiego.

  • admin pisze:

   Poszperałem i piramida to może zbyt dużo powiedziane, wg mnie jest to najzwyklejszy w świecie MLM. Ale dobrze, że zwróciłeś uwagę na kluczowe kwestie (czerwone lampki), co może skutecznie ostudzić zapał potencjalnych odbiorców pierwszej wiadomości. Wpis pozostawiam.

 2. sunbird pisze:

  JEDZIE PIRAMIDĄ od morza do gór i w drugą stronę. Wpisuję „jak zarobić na blogu drugą wypłatę” i co widzę na stronie:
  „Wpłacasz tam pieniądze za które otrzymujesz pakiet reklam …” – ktoś chce się u mnie reklamować i jeszcze mam mu za to płacić?? – czerwona lampka nr 1,
  „Przykładowo kupujesz 100 paczek, po 55 dniach masz 294, 56 dnia już 190. Po 90 dniach koło 300 – i zaczynasz wypłacać około $1200 miesięcznie bez osób poleconych.” – normalnie perpetum mobile, tylko brać kredyt w banku i kupować (żart), ale jeśli byłoby to takie super, to po co szukać innych i dzielić się zyskiem?? – czerwona lampka nr 2,
  „Dlatego w tym poście zachęcam do zarabiania przez poleconych, to właśnie dzięki nim osiągniemy dochód pasywny.” – a jak poleconych w końcu zabraknie, to co, pewnie klapa – czerwona lampka nr 3.
  JEDZIE MI TU PIRAMIDĄ NA ODLEGŁOŚĆ, ale każdy robi co uważa za stosowne.

 3. bzz pisze:

  azz w pierwszym zdaniu prawdę napisał, NIE LICZCIE NA ŁATWĄ KASĘ, nie liczcie, bo to pewnie jakaś kolejna piramida!

 4. azz pisze:

  Nie liczcie na łatwa kase, lepiej zarabiać w internecie niezle pieniadze, wystarczy mieć bloga/strone , wpiszcie sobie w google: jak zarobić na blogu drugą wypłatę