Promocje

Konto podwójnie zarabiające: do 300 zł zwrotu i 3% na koncie osobistym

W ramach promocji Konto podwójnie zarabiające możesz otrzymać zwrot do 50 zł miesięcznie za transakcje wykonane kartą lub BLIK (łącznie do 300 zł) i 3% na koncie osobistym, a promocja dotyczy osób, które nie posiadały rachunku w banku po 01 stycznia 2015.

Powyższe ograniczenie dotyczy tylko rachunków indywidualnych. Jeżeli posiadasz konto firmowe czy kartę kredytową, ale nie masz ROR, to oczywiście możesz z niej skorzystać, nie później jednak niż do 31.01.2017.
mBank 50 zł zwrotu i 3% na koncie

 

Konto podwójnie zarabiające – dla kogo oferta

Zgodnie z regulaminem promocji z oferty mogą skorzystać nowi klienci banku, czyli:

Przez nowego Klienta Banku dla potrzeb niniejszej Promocji rozumie się klienta będącego osobą fizyczną, który po dniu 1 stycznia 2015 roku nie był stroną umowy z Bankiem na mocy której Bank prowadził na jego rzecz indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy bądź rachunek oszczędnościowy lub w dniu złożenia wniosku o prowadzenie rachunku nie jest stroną umowy z Bankiem, na mocy której Bank prowadzi na jego rzecz indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy bądź rachunek oszczędnościowy.

Tak, jak już wspomnieliśmy powyżej – jeżeli posiadasz rachunek firmowy, spłacasz kredyt czy posiadasz kartę kredytową, ale nie masz ROR, to możesz skorzystać z promocji.


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

 

Konto podwójnie zarabiające – zasady zwrotu

Konto podwójnie zarabiające to rachunek, dzięki któremu przez 6 kolejnych miesięcy możesz uzyskać zwrot 2% zwrotu za transakcje w punktach handlowo-usługowych wykonane kartą przypisaną do rachunku lub BLIK, jednak nie więcej niż 50 zł miesięcznie.

Łatwo obliczyć, że żeby uzyskać maksymalny dostępny zwrot musisz wydać łącznie 2500 zł (2500 zł * 2% = 50 zł). Nawet jeżeli nie uda Ci się zgarnąć całych 50 zł, to pamiętaj, że pieniądze są pieniędzmi, bez względu na to ile uda Ci się zgarnąć. Jako ciekawostkę odsyłamy do artykułu 100 zł czy to dużo. Łącznie w ramach 6 miesięcy promocji możesz zyskać nawet do 300 zł.

Bank ograniczył górną kwotę zwrotu, określił również warunki konieczne do uzyskania zwrotu:

  • w miesiącu kalendarzowym musisz wykonać transakcje na łączną kwotę min. 250 zł
  • musisz zapewnić jednorazowy wpływ na konto w kwocie nie niższej niż 1000 zł
  • transakcji nie możesz również anulować do 15 dnia kolejnego miesiąca

Premia będzie wypłacana w cyklach miesięcznych do końca miesiąca, następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji. Oczywiście aby skorzystać z promocji musisz złożyć (nie później niż do 31.01.2017) wniosek o konto:

 

Premia za zgromadzone środki – 3% na rachunku

Promocja mBank nie bez kozery nazywa się Konto podwójnie zarabiające. O pierwszym sposobie wspomnieliśmy w poprzednim punkcie, pora na kolejny.

Przez 7 kolejnych miesięcy począwszy od miesiąca, w którym zawrzesz umowę z mBank, środki zgromadzone na rachunku w kwocie do 3000 zł objęte będą promocyjnym oprocentowaniem w wysokości 3%.

Maksymalna kwota depozytu może nie powala na kolana, choć do uzyskania podwyższonego oprocentowania nie musisz spełniać warunku na łączną kwotę transakcji min. 250 zł:

 

Konto podwójnie zarabiające – koszty

eKonto w wersji standard uprawniające do uzyskania premii jest bezwarunkowo bezpłatne. Możesz jedynie zapłacić za kartę jeżeli nie wykonasz miesięcznie min. 5 transakcji. A ponieważ uczestnicząc w promocji z założenia chcemy zarabiać, więc warunek ten nie powinien stanowić problemu. Za darmo wypłacisz pieniądze z bankomatów mBanku, BZWBK, Planet Cash oraz Euronetu. Za pozostałe wypłaty zapłacimy 3%, min. 5 zł, max. 9 zł.

Oczywiście po wypłacie ostatniej „transzy” premii możesz bez żadnych konsekwencji zamknąć rachunek albo dalej z niego korzystać:

 

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym Konto podwójnie zarabiające: do 300 zł zwrotu i 3% na koncie osobistym
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

BGŻOptima lokata BEZKARNA

 

Citibank Smartfon LG K4 Dual SIM i karta kredytowa

 

Idea Bank lokata NA NOWE ŚRODKI

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*