Promocje

2,8% Konto Zyskowne w Idea Bank (konto oszczędnościowe)

Konto Zyskowne, to nawet 2,8% na koncie oszczędnościowym w Idea Bank – zarób tyle, co na lokacie

Konto Zyskowne Idea BankKonto Zyskowne – najnowsza oferta Idea Bank, która może być ciekawą alternatywą dla opisywanego już na blogu konta oszczędnościowego ZOŚKA, dla lokat Idea Bank lub innych promocji bankowych Idea Bank.

A jeśli jesteś nowym klientem możesz połączyć go z lokatą Happy lub lokatą HAPPY PLUS albo ich odpowiednikiem dla osób prowadzących działalność.

Z kontem Zyskownym możesz zgarnąć nawet 2,8% procent, promocja dedykowana jest zarówno klientów indywidualnych, jak i osób prowadzących działalność gospodarczą i co najciekawsze, możesz otworzyć nawet trzy zyskowne konta oszczędnościowe!

 

Konto Zyskowne – podstawowe informacje

Konto to dedykowane jest dla klientów posiadających już konto w banku. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w Idea Bank – możesz je założyć, ale o tym pod koniec wpisu.

Oprocentowanie zależne jest od ulokowanej kwoty, dodatkowo aby je uzyskać należy spełnić proste warunki:

 • zasilić konto podstawowe kwotą minimum 1000 zł i wykonać transakcje kartą debetową na kwotę min. 100 zł – klienci indywidualni, regulamin i dodatkowe inf. na tej stronie,
 • zasilić konto kwotą min. 2000 zł i wykonać przelew do ZUS lub US – klienci prowadzący działalność, regulamin i dodatkowe informacje inf. na tej stronie.

 

Konto Zyskowne – konto oszczędnościowe klient indywidualny

Konto ZYSKOWNE to konto oszczędnościowe przeznaczone dla klientów indywidualnych. Standardowe oprocentowanie w skali roku zależne jest od kwoty i wynosi:

 • 1,30% do 10 000 zł
 • 1,35% powyżej 10 000 zł do 50 000 zł
 • 1,40% powyżej 50 000 zł do 100 000 zł
 • 1,45% powyżej 100 000 zł

Standardowe oprocentowanie może być podwyższone w przypadku spełnienia w danym miesiącu na rachunku rozliczeniowym dwóch warunków:

 • dokonania w danym miesiącu kartą wydaną do rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego transakcji bezgotówkowych na kwotę nie mniejszą niż 100 zł
 • dokonania wpływu na rachunek oszczędnościowo- rozliczeniowy w formie wpłaty gotówkowej lub przelewu (w tym wpłaty we wpłatomacie) na łączną kwotę nie niższą niż 1 000 zł

Po spełnieniu ww. warunków oprocentowanie Koncie ZYSKOWNYM w skali roku wynosi:

 • 2,80% do 10 000 zł
 • 2,00% powyżej 10 000 zł do 50 000 zł
 • 2,20% powyżej 50 000 zł do 100 000 zł
 • 2,30% powyżej 100 000 zł


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

Jak wspomnieliśmy powyżej, możesz otworzyć 3 takie konta, więc łącznie ulokujesz nawet do 30 tys. zł na 2,8% lub kombinacje tych kwot. Standardowo pierwszy przelew jest bezpłatny, zakładając 3 konta masz możliwość wykonania 3 darmowych przelewów w miesiącu.

Jeżeli chcesz skorzystać z oferty, a nie posiadasz jeszcze konta w Idea Bank, sprawdź ofertę poniżej:
Idea Bank konto Idealne, konto za darmo

 

 

Konto Zyskowne – konto oszczędnościowe klient biznesowy

Konto ZYSKOWNE – BIZNES to konto oszczędnościowe dedykowane dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą. Podobnie jak dla klientów indywidualnych oprocentowanie zmienne na koncie w skali roku wynosi dla kwoty:

 • 1,30% do 10 000 zł
 • 1,35% powyżej 10 000 zł do 50 000 zł
 • 1,40% powyżej 50 000 zł do 100 000 zł
 • 1,45% powyżej 100 000 zł

I podobnie jak uprzednio oprocentowanie może być podwyższone w przypadku spełnienia w danym miesiącu na rachunku rozliczeniowym dwóch warunków:

 • dokonania przelewu do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub organu podatkowego
 • dokonania wpływu na rachunek w formie wpłaty gotówkowej lub przelewu (w tym wpłaty we wpłatomacie) na łączną kwotę nie niższą niż 2000 zł.

Po spełnieniu ww. warunków oprocentowanie zmienne na Koncie ZYSKOWNYM BIZNES w skali roku wynosi dla kwoty:

 • 2,80% do 10 000 zł
 • 2,00% powyżej 10 000 zł do 50 000 zł
 • 2,20% powyżej 50 000 zł do 100 000 zł
 • 2,30% powyżej 100 000 zł

Idea Bank Konto Firmowe Oszczędnościowe

Podobnie, jak dla klientów indywidualnych, możesz otworzyć 3 takie konta, więc łącznie ulokujesz nawet do 30 tys. zł na 2,8% lub kombinację tych kwot. Pierwszy przelew w miesiącu jest bezpłatny, zakładając 3 konta masz możliwość wykonania 3 darmowych przelewów w miesiącu.

 

 

Konto Zyskowne – nowy klient indywidualny

Jeżeli jesteś nowym klientem banku, to możesz skorzystać z ofert lokat HAPPY. Oprocentowanie Lokaty HAPPY i HAPPY PLUS jest wyższe, więc zarobisz więcej, a o to przecież chodzi.

Pamiętaj, że z poniższych ofert możesz skorzystać tylko raz i tylko z jednej z nich, stąd też wniosek o wybraną lokatę musisz złożyć jako pierwszy. Wybierz ofertę bardziej korzystną dla Ciebie:
Idea Bank Lokata HAPPY, lokata bez konta
lub
Idea Bank Lokata HAPPY PLUS, lokata bez konta

a dopiero w kolejnym kroku, już po uruchomieniu lokaty, złóż wniosek o konto osobiste i konto oszczędnościowe – w ten sposób zarobisz więcej.

 

Co u konkurencji:

Często pod koniec wpisów dotyczących kont oszczędnościowych i lokat prezentujemy co przygotowała konkurencja. Tym razem odsyłamy Cię do bannerów, które znajdziesz po prawej stronie ekranu albo do rankingu lokat – skorzystaj z wyszukiwarki – wybierz ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Zapoznaj się oczywiście również z naszym zestawieniem najlepszych lokat bankowych oraz z promocyjnymi lokatami bankowymi, które założysz online. Zobacz również jak obliczyć zysk z lokaty oraz inne lokaty Idea Bank.

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym 2,8% Konto Zyskowne w Idea Bank (konto oszczędnościowe)
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

BGŻOptima lokata BEZKARNA

 

Getin Bank eLokata na nowe środki

 

Idea Bank Lokata HAPPY PRO

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*