BLIK

Kupuj na Allegro płać BLIKiem, zdobądź kupon promocyjny 20 zł

BLIK Allegro 20 złKup dowolny przedmiot na Allegro za minimum 30 zł, zapłać BLIKiem, w zamian otrzymasz kupon 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy.

To już kolejna promocja BLIK, w ramach której za płatność BLIK możesz zdobyć dodatkowe środki, przypominamy też o Jesieni z BLIKIEM i 20 zł od BZWBK, 10% zniżki na PizzaPortal albo 10 zł od PKO BP za przelew mobilny – wszystkie promocje ciągle dostępne.

A opisywana promocja obowizuje w dniach 23.11.2016 – 10.01.2017 lub do wyczerpania 100 tys. kodów. Jeśli jesteś aktywnym użytkownikiem Allegro, to w łatwy sposób możesz zdobyć środki na kolejne zakupy.

 

 

Kupuj na Allegro płać BLIKiem

Promocja dotyczy użytkowników Allegro z pełną aktywacją konta. Dodatkowo sprawdź czy:

  • wyraziłeś/-aś zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych, odpowiednie okienko znajdziesz po zalogowaniu się do systemu w Moje Allegro -> Moje konto -> Ustawienia -> Powiadomienia -> Promocje w Allegro

Jeśli tak, to:

  • w okresie promocji, czyli nie później niż do 10.01.2017 (lub do wyczerpania 100 tys. kodów) zawrzyj transakcję na Allegro o wartości równej bądź wyższej 30 zł, przy czym za wartość transakcji na Allegro uważa się cenę towaru wskazaną przez użytkownika będącego sprzedającym w Allegro, w ramach oferty danego towaru, która nie obejmuje kosztów dostawy towaru
  • zapłać BLIKiem

 


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

Kupuj na Allegro płać BLIKiem – kupon 20 zł

W następnym dniu po wykonaniu czynności opisanych w poprzednim paragrafie (a w szczególnych przypadkach do 48 godzin), otrzymasz kupon promocyjny, który widoczny będzie w ustawieniach konta Allegro w tym w aplikacji mobilnej, a także w procesie zakupu na etapie wyboru metody płatności. Kupon ważny będzie do 28.02.2017.

Kuponu rabatowego możesz użyć do płatności za kolejne zakupy na Allegro (w przypadku aplikacji mobilnej wykorzystanie kuponu promocyjnego możliwe jest jedynie w ramach zakupów przez koszyk), przy czym:

Kupon promocyjny można wykorzystać jednorazowo w ramach Transakcji na Allegro, opłaconej przy użyciu Płatności BLIK w na kwotę równą bądź wyższą niż 50 (słownie: pięćdziesiąt) zł, przy czym kwota ta liczona jest od ceny Towaru, wskazanej przez sprzedającego w parametrach oferty i nie obejmuje ona kosztów dostawy.

Dodatkowe informacje w regulaminie promocji.

 

Przypominamy o Jesieni z BLIKIEM i 20 zł od BZWBK, 10% zniżki na PizzaPortal albo 10 zł od PKO BP za przelew mobilny, o których wspomnieliśmy już na początku wpisu i zachęcamy do promowania polskiego systemu płatności.

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym Kupuj na Allegro płać BLIKiem, zdobądź kupon promocyjny 20 zł
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

Lokata standardowa Toyota Bank

 

Citibank Smartfon LG K4 Dual SIM i karta kredytowa

 

Getin Bank eLokata na nowe środki

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*