Lokaty

Lokata BEZKOMPROMISOWA 3,0% w BGŻOptima

Lokata bezkompromisowa to oferta dla nowych klientów BGŻOptima łącząca wysokie oprocentowanie 3,0% w skali rocznej z komfortem wypłaty środków bez utraty odsetek.

O lokacie bezkompromisowej pisaliśmy już jakiś czas temu, ale skoro lokata bezkarna miała wiele odsłon w naszym blogu, postanowiliśmy również poświęcić wpis bezkompromisowej, choć prawdopodobnie nie jest to pierwsza wzmianka o tej lokacie.

Jak zapewne wiesz BGŻOptima nie należy już do Banku BGŻ ale do BGŻ BNP Fortis. Ale skoro nawet na stronie głównej serwisu wciąż mowa jest tylko o BGŻOptima, a o BGŻ BNP Paribas napominają dopiero w stopce strony, więc i my pozostajemy przy starej nazwie – BGŻOptima.

A sama lokata bezkompromisowa przejęła większość cech lokaty bezkarnej, jeśli śledzisz nasz blog, to już zapewne o tym wiesz. Pokrótce przypominamy je w dalszej części wpisu.

Lokata BEZKOMPROMISOWA

Lokatę możesz zerwać bez utraty odsetek

Lokatę bezkompromisową możesz zerwać w dowolnym momencie trwania depozytu i nie musisz się martwić o utratę już wypracowanych odsetek oraz pozostałe parametry:

 • gwarancja wypłaty odsetek naliczonych do czasu zerwania lokaty
 • pewne i solidne oprocentowanie 3,0%
 • okres lokaty – 3 miesiące
 • minimalna kwota lokaty – 1000 zł
 • maksymalna kwota lokat 100 000 zł
 • otwórz Lokatę Bezkompromisową w BGŻOptima

Korzystając z lokaty bezkompromisowej weź po uwagę, że:

 • lokatę bezkompromisową możesz otworzyć, jeżeli w okresie 12 miesięcy poprzedzających dzień zawierania umowy ramowej dotyczącej Konta Indywidualnego BGŻOptima nie byłaś/-eś posiadaczem tego konta. Innymi słowy, możesz skorzystać z oferty tylko wtedy, gdy jesteś nowy klientem banku od co najmniej roku
 • uwaga!! lokatę bezkompromisową można otworzyć wyłącznie na etapie składnia Wniosku o otwarcie Indywidualnego Konta BGŻOptima. Nie zapomnij o tym, bo na rok stracisz możliwość założenia lokaty bezkompromisowej. Pamiętaj też, że jeśli złożyłeś już wniosek o konto, a zapomniałeś o lokacie, to nie możesz już skorzystać z oferty.

3,0% na lokacie bezkompromisowej w BGŻOptima:

 • lokata bezkompromisowa jest lokatą terminową, nieodnawialną, otwieraną w złotych polskich
 • możesz otworzyć tylko 1 lokatę, po której zakończeniu naliczone odsetki przekazywane są na konto oszczędnościowe
 • jeśli zerwiesz lokatę przed terminem zapadalności otrzymasz kapitał oraz odsetki w kwocie równej 100% kwoty odsetek naliczonych od dnia otwarcia Rachunku Lokaty do dnia poprzedzającego dzień zerwania lokaty włącznie
 • od naliczonych odsetek zostanie pobrany podatek od zysków kapitałowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

 

Według kalkulatora ze strony BGŻOptima

Lokata bezkompromisowa kalkulator

kalkulator ze strony banku, dod. informacje w tabeli oprocentowania

Lokując maksymalną dostępną kwotę 100 tys. zł na maksymalny dostępny okres 3 miesiące otrzymasz 607,50 zł (już po odliczeniu podatku. Oczywiście w kalkulatorze na stronie bgzoptima możesz wybrać również inne okresy oraz inne zakresy kwot.

Konto oszczędnościowe w BGŻOptima

Poza lokatą bezkompromisową nie można nie wspomnieć o tym, że BGŻOptima oferuje także bardzo dobrze oprocentowany rachunek oszczędnościowy (bieżąca promocja trwa do 24.10):

 • oprocentowanie 2,5% w skali rocznej
 • kwota minimalna – dowolna
 • kwota maksymalna 150 000 zł
 • brak limitu wypłat w miesiącu – w przeciwieństwie do innych banków, gdzie zwykle tylko pierwsza wypłata w miesiącu jest darmowa

Lokując do 100 000 zł na lokacie bezkompromisowej i do 150 000 zł na koncie oszczędnościowym możesz łącznie ulokować nawet do 250 000 zł korzystając z bardzo dobrego oprocentowania i nie tracąc odsetek, jeżeli środki musisz wypłacić wcześniej:

Lokata bezkompromisowa 3,0% podsumowanie:

Bardzo dobra oferta, którą rekomendujemy. Koniecznie pamiętaj o tym, że wniosek o lokatę bezkompromisową należy złożyć na etapie składania wniosku o konto oszczędnościowe, wspominaliśmy o tym powyżej.

Oczywiście po zapadnięciu lokaty możesz bez żadnych konsekwencji zamknąć rachunek i czekać na kolejną promocję, albo dalej z niego korzystać. Lokatę założysz jak i zamkniesz bez wychodzenia z domu, wszystko przez internet:

 

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym Lokata BEZKOMPROMISOWA 3,0% w BGŻOptima
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

Citibank Smartfon LG K4 Dual SIM i karta kredytowa

 

Idea Bank lokata NA NOWE ŚRODKI

 

Voucher 400 zł do perfumerii Douglas od Citibank

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*  

2 komentarze

 1. miś pisze:

  Jeśli ktoś miał kaskę w optimie i liczy na kolejną promo, to pewnie wycofał już. Dziś jest ostatni dzwonek, choć nie wiadomo czy już nie za późno.

 2. op pisze:

  Będąc nowym klientem to lepiej poczekać do jutra?