Lokaty

Lokata Bezkompromisowa i Lokata Bezkarna w BGŻOptima

Lokata BezkarnaKilka dni temu w zestawieniu najlepszych lokat za październik pisaliśmy o lokacie 3,2% w BGŻOptima dodając jednak, że wspomniana w artykule oferta jest już nieaktualna. Musimy zdementować tę informację.

BGŻOptima ponownie wprowadziła do oferty Lokatę Bezkarną 3,2%. Dodatkowo bank udostępnił również Lokatę Bezkompromisową 3.0%.

Obydwie lokaty z bardzo dobrym oprocentowaniem, obydwie możesz zerwać bez utraty odsetek, na obydwu środki ulokujesz na 3 miesiące, choć produkty te różnią się maksymalną kwotą depozytu.

 

Lokata Bezkarna

Lokata Bezkarna (nowa), tak jak i poprzednia, dedykowana jest dla nowych klientów banku:

 • lokatę bezkarną możesz otworzyć, jeżeli w okresie 12 miesięcy poprzedzających dzień zawierania umowy ramowej dotyczącej Konta Indywidualnego BGŻOptima nie byłaś/-eś posiadaczem tego konta. Innymi słowy, możesz skorzystać z oferty tylko wtedy, gdy jesteś nowy klientem banku od co najmniej roku,
 • lokatę można otworzyć wyłącznie na etapie składnia Wniosku o otwarcie Indywidualnego Konta BGŻOptima. Nie zapomnij o tym, bo na rok stracisz możliwość założenia lokaty bezkarnej. Pamiętaj też, że jeśli złożyłeś już wniosek o konto, a zapomniałeś o lokacie, to nie możesz już skorzystać z oferty

Lokata Bezkarna

Parametry lokaty Bezkarnej:

 • oprocentowanie 3,2%
 • kwota minimalna 1000 zł
 • kwota maksymalna 20 000 zł
 • okres lokaty 3 miesiące

Jak pewnie już zauważyłeś/-aś podwyższono nieznacznie oprocentowanie depozytu, ale obniżono maksymalną kwotę, jaką możesz ulokować w banku. Jest to na pewno ukłon w kierunku osób, które chciałby oszczędzać, ale które dysponują mniejszym kapitałem.

Bank pomyślał też o osobach z grubszymi portfelami – dla nich przygotowano nowych produkt Lokatę Bezkompromisową.

 


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

Lokata Bezkompromisowa

Jeżeli zapoznasz się ze szczegółowym opisem lokaty bezkompromisowej, to na pewno dojdziesz do wniosku, że (nowa) Lokata Bezkompromisowa to (stara) Lokata Bezkarna:

Lokata Bezkompromisowa

Lokata Bezkompromisowa – parametry:

 • oprocentowanie 3,0%
 • kwota minimalna 1000 zł
 • kwota maksymalna 100 000 zł
 • okres lokaty 3 miesiące

Podobnie jak poprzednio, aby skorzystać z oferty musisz być nowym klientem banku, a zarówno lokatę bezkarną, jak i bezkompromisową założysz bez wychodzenia z domu:

 

 

Konto oszczędnościowe

Przypominamy, że poza lokatą bezkarną i lokatą bezkompromisową bank oferuje także bardzo dobrze oprocentowany rachunek oszczędnościowy. Rachunek ten, o czym pisaliśmy już nie raz na blogu, ma co prawda w nazwie oszczędnościowy, ale wg nas to bardzo dobrze oprocentowany ROR – zobacz dlaczego tak uważamy:

 • oprocentowanie 2,5% w skali rocznej
 • kwota minimalna – dowolna
 • kwota maksymalna 150 000 zł
 • brak limitu wypłat w miesiącu – w przeciwieństwie do innych banków, gdzie zwykle tylko pierwsza wypłata w miesiącu jest darmowa.

 

Łącząc jedną z lokat z kontem oszczędnościowym możesz na 3 miesiące:

 • na (nowej) lokacie bezkarnej i koncie oszczędnościowym ulokować nawet 170 tys. zł korzystając z bardzo dobrego oprocentowania, albo
 • na lokacie bezkompromisowej i koncie oszczędnościowym ulokować 250 tys. zł również korzystając z bardzo dobrego oprocentowania.

Tutaj złożysz wniosek o lokatę bezkarną (ew. + konto oszczędnościowe) albo bezkompromisową – zakładając lokatę przez naszego bloga wspierasz jego rozwój, dziękujemy

 

 

Jeszcze więcej środków

A jeśli posiadasz więcej środków i chcesz je ulokować w BGŻOptima, to możesz rozważyć uruchomienie Lokaty Deklasującej, na której ulokujesz nawet 300 tys. zł na 2,5% – w chwili pisania tego artykułu dostępnych było jeszcze 1952 lokat, warto się więc pospieszyć.

Lokata Deklasująca

Łącząc lokatę Deklasującą z kontem oszczędnościowym i lokatą Bezkarną albo lokatą Bezkompromisową możesz zdeponować łącznie około pół miliona zł.

Oczywiście aby skorzystać z oferty lokaty Deklasującej musisz posiadasz konto w BGŻOptima, które możesz założyć przez naszego bloga. Pamiętaj, że jeśli jesteś nowym klientem, to dodatkowo złóż wniosek o lokatę bezkarną lub bezkompromisową – w ten sposób zarobisz jeszcze więcej:

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym Lokata Bezkompromisowa i Lokata Bezkarna w BGŻOptima
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

BGŻOptima lokata BEZKARNA

 

BGŻOptima lokata BEZKOMPROMISOWA

 

Lokata dla nowych klientów

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*  

3 komentarze

 1. Tadeusz pisze:

  Czy jako nowy klient można otworzyć jednocześnie lokatę Bezkarną i Bezkompromisową? Wydaje mi się, że nie, ale chciałbym to potwierdzić.

  • Kaśka pisze:

   Według mnie albo/albo, przecież składając wniosek o lokatę bezkarną, dla bezkompromisowej nie jesteś nowym klientem, składając wniosek o bezkompromisową dla bezkarnej przestajesz być nowym klientem.

  • admin pisze:

   Lokatę bezkarną lub bezkompromisową można połączyć z deklasującą.