Lokaty

Lokata CZWÓRKA i lokata CZWÓRKA PLUS w Idea Bank

Lokata CZWÓRKA Idea BankIdea Bank wprowadził dziś do oferty dwie lokaty o podobnych nazwach lokata CZWÓRKA i lokata CZWÓRKA PLUS. Ofert są do siebie bliźniaczo podobne i różnią się jedynie oprocentowaniem. 

Poniżej przedstawiamy oczywiście obydwie oferty choć, ze względu na oprocentowanie, rekomendujemy oczywiście tę wyżej oprocentowaną.

We wczorajszym wpisie przypomnieliśmy Lokatę Welcome Lion’s Bank, dzisiejsze depozyty to świeżynki – są w ofercie banku od dzisiaj i obowiązują do odwołania, ale nie krócej niż do 17.11.2016.

Zobacz jak skorzystać z oferty i w jaki sposób możesz zgarnąć jeszcze więcej. I choć wiemy, że Idea Bank potrafi przygotować lepsze oferty, choćby lokatę Halloween 3,0% czy JESIENNY SEJF 3,0%, to być może pośród Czytelników bloga znajdą się również tacy, dla których będą to wystarczająco dobre propozycje.

 

 

Lokata CZWÓRKA

 • oprocentowanie 2,10% w skali rocznej
 • minimalna kwota lokaty 500 zł
 • maksymalna kwota lokaty 1 000 000 zł
 • okres lokaty 4 miesiące
 • dodatkowe inf. w regulaminie

 

Lokata CZWÓRKA PLUS

 • oprocentowanie 2,30% w skali rocznej
 • minimalna kwota lokaty 500 zł
 • maksymalna kwota lokaty 1 000 000 zł
 • okres lokaty 4 miesiące
 • dodatkowe inf. w regulaminie

 

Odsyłamy również do regulaminów ofert, gdyż studiując nie udało nam się znaleźć elementów „zmuszających” do skorzystania z oferty niżej oprocentowanej, zamiast lepiej oprocentowanej. Może ktoś z Czytelników coś znajdzie? :)

 

W obydwu przypadkach wniosek ważny jest przez 2 dni, a do uruchomienia niżej oprocentowanego depozytu nie musisz posiadać konta w Idea Banku:

Zawarcie Umowy o Rachunek Terminowej Lokaty Oszczędnościowej oraz otwarcie Lokaty następuje na warunkach i w terminach określonych w Regulaminie prowadzenia rachunków bankowych, oraz jest możliwe wyłącznie za pośrednictwem Bankowości Internetowej, Strony Internetowej oraz Bankowości Mobilne

konto wymagane jest dla lokaty z PLUSEM:

Zawarcie Umowy o Rachunek Terminowej Lokaty Oszczędnościowej oraz otwarcie Lokaty następuje na warunkach i w terminach określonych w Regulaminie prowadzenia rachunków bankowych, z  tymże Wniosek (ważny tylko w dniu jego złożenia) może zostać złożony przez Posiadacza Rachunku wyłącznie za pośrednictwem Bankowości Internetowej Idea Cloud oraz Bankowości Mobilnej

Z oferty Lokaty może skorzystać Posiadacz Rachunku, dla którego Bank prowadzi Rachunek Oszczędnościowo – Rozliczeniowy w złotych polskich


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

 

A jeżeli jesteś nowym klientem banku

To pamiętaj, że możesz skorzystać z lokat HAPPY, choć niestety tylko z jednej z nich.

Lokata HAPPY, to produkt dedykowany tylko dla nowych klientów banku, na której na 1 lub 3 miesiące ulokujesz środki na 3,5% albo na 2 miesiące ulokujesz nawet 10 tys. zł korzystając z wysokiego oprocentowania 4,00% (oprocentowanie stałe):

 

Lokata HAPPY PLUS, to produkt dedykowany tylko dla nowych klientów banku, na której na 3 miesiące ulokujesz nawet 100 tys. zł korzystając z wysokiego oprocentowania 3,00% (oprocentowanie stałe):

 

Dywersyfikacja – nie wszystkie środki w jednym banku:

Przypominamy również o dywersyfikacji, jeżeli nie chcesz wszystkich środków lokować w Idea Bank, to rozważ poniższe propozycje:

 • 3,0% lokata BEZKOMPROMISOWA w BGŻOptima – nieco niższe oprocentowanie, ale maksymalna kwota depozytu to nawet 100 000 zł, oferta również na 3 miesiące i podobnie jak powyżej, jest to oferta bezkarna – czyli nie tracisz odsetek, jeżeli lokatę zerwiesz przed terminem zapadalności

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym Lokata CZWÓRKA i lokata CZWÓRKA PLUS w Idea Bank
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

Idea Bank lokata NA NOWE ŚRODKI

 

Voucher 400 zł do perfumerii Douglas od Citibank

 

Citibank Smartfon LG K4 Dual SIM i karta kredytowa

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*  

2 komentarze

 1. Kasia pisze:

  A czy nie jest tak jak z lokatą 8-dniową, tzn. lokata „Plus” jest dostępna tylko dla klientów posiadających ROR w IB, a ta z niższym oprocentowaniem może być bez konta?